Kuba Lasik stoczył już trzy walki, w tym dwie na gali Prime Show MMA 1 w formule 2 vs 1 przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu i Prime Show MMA 3 przeciwko Kamerzyście. Jeśli do tej pory nie słyszałeś kto to jest Kuba Lasik albo ile lat ma Kuba Lasik, to wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Kuba Lasik?

Kuba Lasik to aktor, statysta i od pewnego czasu zawodnik freak-fightowy. Jego pasją jest gastronomia, a ponadto interesuje się turystyką i sportem.

Kuba Lasik wiek

Kuba Lasik wiek, czyli ile lat ma serialowy aktor? Nie znamy dokładnej daty urodzin Kuby Lasika, ale wiemy, że ma on 23 lata.

Kuba Lasik wzrost

Kuba Lasik wzrost, czyli ile mierzy włodarz Alkomaster? Kuba Lasik walczył już wcześniej, dlatego mamy informacje, że jego wzrost to 186 centymetrów.

Kuba Lasik waga

Kuba Lasik waga, czyli ile waży zawodnik Prime? Na ceremonii ważenia przed Prime Show MMA 3 Kuba Lasik wniósł na wagę 76 kilogramów.

Gdzie mieszka Kuba Lasik?

Kuba Lasik pochodzi z żywca, ale obecnie karierę robi w Warszawie i tam też mieszka.

Kuba Lasik Prime Show MMA

Kuba Lasik ma za sobą trzy walki. Pierwszą stoczył na gali Elite Fighters. Następnie na Prime Show MMA 1 stoczył pojedynek w formule 2 vs 1 przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu w parze z Rafałem Pazikiem. Na Prime Show MMA 3 zawalczył z Kamerzystą, który początkowo miał się zmierzyć z Ziemowitem Kossakowskim. Warto też dodać, że była to bardzo nietypowa walka, gdyż po raz pierwszy doszło do starcia w budce telefonicznej!

Kuba Lasik walka

Kuba Lasik swoją pierwszą walkę w życiu stoczył na gali Elite Fighters. Niestety nie może zaliczyć jej do udanej, gdyż przegrał z Pawłem Szulcem niejednogłośną decyzją sędziów. Jego drugim pojedynkiem było starcie 2 vs 1 w parze z Rafałem Pazikiem przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu. Już po pierwszej rundzie obaj panowie mieli dość. Na drugą rundę wyszedł tylko Pazik. Na trzeciej edycji gali Prime Show MMA Kuba Lasik zawalczył z Kamerzystą, który wygrał swój pierwszy pojedynek z Kruszwilem. Co ciekawe była to pierwsza walka w budce telefonicznej w naszym kraju i w dodatku bez zasad! Kamerzysta zdemolował Lasika, wygrywając przez TKO.

Kuba Lasik rekord

Kuba Lasik stoczył do tej pory trzy pojedynki na galach freak-fightowych i wszystkie przegrał. Rekord Kuby Lasika to 0-3.

Kuba Lasik Alkomaster

Kuba Lasik był włodarzem na pierwszej gali Alkomaster, w której znani twórcy internetowi wykonywali różne zadania i pili alkohol.

Kuba Lasik Pałacowe Love

Program Pałacowe Love miał premierę na antenie TTV 1 lutego 2022 roku. W projekcie wzięło udział sześć par, w tym także Kuba Lasik w parze z Natalią Matuszewską.

Kuba Lasik seriale

Kuba Lasik oprócz programu Pałacowe Love znany jest także z epizodycznych roli w serialach emitowanych głównie przez TVN. Talent aktorski Kuby Lasika można było podziwiać m.in. w serialu Szkoła oraz Lombard. Życie pod zastaw.

Kuba Lasik dziewczyna

Kuba Lasik niechętnie dzieli się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Nie jesteśmy zatem pewni, czy Kuba Lasik ma obecnie partnerkę. Wiemy jednak, że w programie Pałacowe Love występował z towarzyszącą mu dziewczyną o imieniu Natalia. To właśnie z nią w przeszłości był kilka razy. Ma ona 20 lat i pochodzi z Rzeszowa.

Kuba Lasik Instagram

Uczestnik Pałacowe Love i zawodnik Prime MMA niestety nie prowadzi obecnie profilu na Instagramie. Wcześniej można go było znaleźć pod nazwą @kubapalacowelove1.


Ile lat ma Kuba Lasik?
Lasik ma 23 lata.
Kim jest Kuba Lasik?
Kuba Lasik jest aktorem-statystą i zawodnikiem gali Prime Show MMA.