Kuba Lasik stoczył już kilka walk we freak fightach. 13 kwietnia powrócił do klatki tej organizacji, bowiem znalazł się na karcie walk Prime MMA 8. Jeśli do tej pory nie słyszałeś kto to jest Kuba Lasik albo ile lat ma Kuba Lasik, to wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Kuba Lasik?

Kto to Kuba Lasik? Kuba Lasik to aktor, statysta oraz zawodnik występujący na galach freakowych. Jego pasją jest gastronomia, a ponadto interesuje się turystyką i sportem. Przez wielu jest on uważany za najsłabszego zawodnika w historii polskich freak fightów.

Kuba Lasik wiek

Ile ma lat Kuba Lasik? Nie znamy dokładnej daty urodzin Kuby Lasika, natomiast wiadomo, że urodził się w 1999 roku. Oznacza to, że rocznikowo ma on 25 lat.

Kuba Lasik wzrost

Kuba Lasik wzrost, czyli ile mierzy zawodnik Prime MMA? Wzrost Kuby Lasika to około 185 centymetrów.

Kuba Lasik waga

Ile waży Kuba Lasik? Na ceremonii ważenia przed ostatnią walką Kuba Lasik wniósł na wagę 83 kilogramy.

Kuba Lasik rekord

Kuba Lasik ma za sobą już kilka starć na galach freakowych, jednak wszystkie przegrał. Poza jedną walką w MMA, Lasik stoczył też pojedynek 2 vs 1 oraz w budce telefonicznej. Rekord Kuby Lasika to 0-4.

Rekord MMA: 0-1
Bilans niestandardowe zasady: 0-3

Kuba Lasik walka

Kuba Lasik swoją pierwszą walkę w życiu stoczył na gali Elite Fighters. Niestety nie może zaliczyć jej do udanej, gdyż przegrał z Pawłem Szulcem niejednogłośną decyzją sędziów. Kolejne walki Lasik toczył już w organizacji Prime Show MMA.

Kuba Lasik Prime MMA

Lasik na Prime MMA wystąpił już na pierwszej edycji, która odbyła się 19 lutego 2022 roku. Wystąpił on w walce 2 vs 1 w formule K-1. Lasik wraz z Rafałem Pazikiem zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Różnica poziomu między zawodnikami była jednak tak duża, że mimo przewagi liczebnej Pazik i Lasik przegrali z Kwiecińskim.

Kuba Lasik vs Kamerzysta

Kuba Lasik powrócił do klatki na gali Prime MMA 3. Zmierzył się wtedy z Łukaszem "Kamerzystą" Wawrzyniakiem na niestandardowych zasadach. Walka odbyła się bowiem w budce telefonicznej. Lasik przegrał po zaledwie kilku sekundach.

Kuba Lasik vs Kolar

Walka Kuba Lasik vs Kolar odbyła się na Prime MMA 8. Gala ta została zaplanowana na 13 kwietnia 2024 roku. Konflikt pomiędzy zawodnikami urósł do pokaźnych rozmiarów podczas konferencji przed Prime MMA 7. Obaj mieli bowiem wystąpić w Igrzyskach Gladiatorów, jednak finalnie Kolar został wykluczony z turnieju.

Stało się tak, ponieważ Lasik uderzył na konferencji Kolara i w konsekwencji złamał mu nos. Organizacja Prime MMA postanowiła, że zestawi obu zawodników przy okazji kolejnej gali.

W walce Kolara z Lasikiem, Kolarczyk wystąpił z jedną ręką przywiązaną do ciała. Nie przeszkodziło mu to w całkowitym zdominowaniu Lasika, którego pokonał po nieco ponad dwóch minutach.

Kuba Lasik zrzutka

W drugiej połowie 2022 roku Kuba Lasik założył zrzutkę na portalu zrzutka.pl. Zawodnik Prime MMA zatytułował ją "Na mieszkanie i życie" a w opisie zamieścił następujące informacje.

Kochani udostępniam wam zbiórkę na mnie niestety straciłem pracę i mogę stracić mieszkanie i nie będę miał gdzie mieszkać. Mam czas do 31 grudnia żeby zebrać pieniążki na życie. Rodziców nie mam bo oddali mnie kilkanaście lat temu do domu dziecka. Mam nóż na gardle.

Kwota, którą chciał zebrać Lasik wynosiła 4000 PLN. Cała suma została zgromadzona, a zbiórka zakończyła się 31 grudnia 2022 roku.

Kuba Lasik Alkomaster

Lasik był włodarzem na pierwszej gali Alkomaster, w której znani twórcy internetowi wykonywali różne zadania i pili alkohol.

Kuba Lasik Pałacowe Love

Program Pałacowe Love miał premierę na antenie TTV 1 lutego 2022 roku. W projekcie wzięło udział sześć par, w tym także Kuba Lasik w parze z Natalią Matuszewską.

Kuba Lasik seriale

Kuba Lasik oprócz programu Pałacowe Love znany jest także z epizodycznych roli w serialach emitowanych głównie przez TVN. Talent aktorski Kuby Lasika można było podziwiać m.in. w serialu Szkoła oraz Lombard. Życie pod zastaw.

Kuba Lasik dziewczyna

Kuba Lasik na swoim Instagramie często wstawia zdjęcia ze swoją partnerką. Dziewczyna Lasika ma na imię Wiktoria. Według informacji, które można znaleźć na Instagramie Lasika para zaręczyła się 30 lipca 2023 roku.

Kuba Lasik Instagram

Kuba Lasik prowadzi profil na Instagramie. Można go znaleźć pod nickiem @kubalasik_official. Warto również dodać, że do tej pory Lasik na swoim koncie zgromadził niecałe 20 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Kuba Lasik?
Lasik ma 25 lat.
Kim jest Kuba Lasik?
Kuba Lasik jest zawodnikiem organizacji Prime MMA.