Kamerzysta to kolejny popularny twórca internetowy, który wszedł do świata walk typu freak fight. Co wiadomo o kontrowersyjnej gwieździe internetu?

Kto to Kamerzysta?

Kto to Kamerzysta? Kim jest Kamerzysta? Jeśli ktoś oglądał pierwszą konferencję przed galą Prime Show MMA i zobaczył, że właśnie Kamerzysta weźmie udział w walce wieczoru premierowej gali tej organizacji, prawdopodobnie nie zadawał sobie tego typu pytań. Kamerzysta w sieci działa bowiem od lat i jest kojarzony z mniej lub bardziej pozytywnych przedsięwzięć. Zasłynął przede wszystkim ze „stworzenia” postaci Lorda Kruszwila, ale o tym nieco później.

W przeszłości aktywnie działa na portalu ask.fm, jednak nie była to szczególnie pozytywna działalność, biorąc pod uwagę jego aktywność w sieci.

Kamerzysta imię i nazwisko

Kamerzysta to oczywiście pseudonim twórcy, niemający nic wspólnego z jego imieniem i nazwiskiem. Wziął się z faktu, że to właśnie Kamerzysta nagrywał w akcji Kruszwila i jego nietypowe poradniki czy historie. Jak nazywa się Kamerzysta? Imię i nazwisko mężczyzny to Łukasz Wawrzyniak.

Kamerzysta wiek

Ile lat ma Kamerzysta? Do tej pory na ten temat nie było sieci potwierdzonych informacji. Według niektórych informacji Kamerzysta miał być w wieku 27 lat, jednak sugerując się niektórymi wywiadami, wychodziło na to, że jest trzy lata starszy. Dokładny wiek Kamerzysty poznaliśmy przed galą Prime Show MMA i jak się okazuje, przypuszczenia odnośnie wywiadów się potwierdziły, a wiek Kamerzysty to 30 lat.

Kamerzysta waga

Również takie informacje, jak waga Kamerzysty poznaliśmy dopiero przed jego walką w Prime Show MMA. Dzień przed galami odbyła się bowiem oficjalna ceremonia ważenia, podczas której okazało się, ile ważą dani zawodnicy i czy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych. Kamerzysta obecnie waży więc 72 kilogramy.

Kamerzysta wzrost

Podobnie jak wagę, również wzrost Kamerzysty powinniśmy poznać z oficjalnych statystyk przed jego walką w MMA. Według informacji dostępnych w internecie Kamerzysta ma 180 centymetrów wzrostu i taka sama informacja pojawiła się w metryczce na gali Prime Show MMA.

Kamerzysta twarz

Gdy Kamerzysta występował w filmach Kruszwila lub później podczas kariery solowej w serwisie YouTube, jego twarz była zasłonięta, a on podczas nagrań nosił słynny worek. W teorii więc jego tożsamość nie była znana, jednak sprawne oko internautów szybko rozszyfrowało, że Kamerzysta to Wawrzyniak. Mężczyzna twarz oficjalnie pokazał w 2021 roku po opuszczeniu aresztu.

 

 

Kamerzysta Kruszwil

Po działalności na portalu ask.fm, Wawrzyniak zniknął na dłuższy czas z sieci, jeśli chodzi o działanie na szeroką skalę. Powrócił z projektem Lord Kruszwil, który niejako wymyślił i stworzył. Z racji tego, że nagrania Kruszwila odbiły się w sieci, z czasem w produkcjach zaczęły pojawiać się kolejne postacie, w tym właśnie Kamerzysty.

Kamerzysta założył zresztą nawet swój kanał na YouTube, który cieszył się ogromną popularnością i w błyskawiczny sposób rosły na nim polubienia czy liczba wyświetleń.

Kamerzysta YouTube

Działalność Kamerzysty na YouTube z czasem stawała się coraz bardziej kontrowersyjna. Jego kanały były banowane, a on wracał pod nowymi nazwami, jak na przykład Kamuś. Dość powiedzieć, że jego działalność na YouTube doprowadziła go do... wielomiesięcznego aresztu. O tym jednak nieco później.

Kamerzysta utwory

Kamerzysta stał się niezwykle popularny, więc zaczął robić to, co robi wielu youtuberów będących na fali – nagrywać piosenki. Jego muzyczna twórczość spotkała się z na tyle pozytywnym odbiorem wśród fanów, że wydał nawet płytę. Krążek o nazwie Afirmacja został wydany w 2019 roku.

Kamerzysta wyrok

W 2021 roku w sieci zrobiło się głośno o tym, że Kamerzysta trafił do aresztu. Wszystko ze względu na nagranie filmu, podczas którego miał znęcać się nad osobą nieporadną ze względu na stan psychiczny. Kamerzyście groził wyrok nawet 8 lat więzienia. Oprócz niego oskarżonych zostało także dwóch innych uczestników tego nagrania na jego kanał.

Kamerzysta więzienie

Kamerzysta w więzieniu, a dokładniej w areszcie spędził kilka miesięcy. Wyrok w sprawie Kamerzysty nie zapadł bowiem na pierwszej rozprawie, ani nawet na trzeciej. W październiku sąd zgodził się na to, żeby Kamerzysta opuścił areszt po wpłaceniu 100 tysięcy złotych kaucji. Na wyrok, który prędzej czy później musi zapaść, Kamerzysta może więc czekać na wolności, między innymi... przygotowując się do walki w MMA.

Kamerzysta walka

Kamerzysta walka, czyli... prędzej czy później do tego musiało dojść. Popularni influencerzy regularnie występują w klatce w walce na zasadach MMA lub boksu, gdyż generuje to spore zainteresowanie, a co za tym idzie – zarobki. Angaż Kamerzysty był jednak ryzykowny ze względu na przeszłość mężczyzny. Jak się jednak okazało, ktoś się skusił...

Kto wygrał walkę Bagietka vs Kamerzysta na Prime Show MMA 4?

Kamerzysta FAME MMA

Zanim Kamerzysta podpisał kontrakt na walkę, miał styczność z FAME MMA w nieco innej roli. Na gali FAME MMA 3 w marcu 2019 roku zagrał bowiem debiutancki koncert. Jak się jednak okazało, nie był to wstęp do negocjacji jego walki, gdyż Kamerzysta w FAME MMA nigdy nie zawalczył – w przeciwieństwie do Kruszwila, czyli jego (byłego) wspólnika, jeśli chodzi o nagrywanie treści na YouTube.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Kamerzysta Prime Show MMA

Jak się okazało, Kamerzysta w MMA zadebiutował na pierwszej gali Prime Show MMA, za którą stał między innymi Don Kasjo. Kamerzysta wystąpił w walce wieczoru. Jego rywalem był... Kruszwil. Walka Kamerzysta vs Kruszwil wzbudzała ogromne zainteresowanie, gdyż panowie w przeszłości się przyjaźnili, a potem ich drogi się rozeszły w atmosferze skandalu i kontrowersji. Dziś ich stosunki wydają się być neutralne, jednak nie ulega wątpliwości, że obaj „coś” do siebie mają.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Jak się okazało, Kamerzysta błyskawicznie poradził sobie z Kruszwilem, trafiając młodszego rywala mocnym prawym i wygrywając pojedynek w kilkanaście sekund.

Na trzeciej edycji gali Prime Show MMA doszło do niecodziennej walki w budce telefonicznej bez zasad! Była to pierwsza tego typu walka w Polsce. W starciu tym Kamerzysta zmierzył się z Kubą Lasikiem. Walka nie potrwała długo. Kamerzysta zdemolował Lasika silnymi łokciami w plecy.

Kamerzysta zawalczy również na Prime Show MMA 4. Jego przeciwnikiem na gali, która odbędzie się 26 listopada w Netto Arenie w Szczecinie będzie Michał "Bagietka" Gorzelańczyk.

Zobacz także - kim jest Bagietka?

Kamerzysta dziewczyna

Czy Kamerzysta ma dziewczynę? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele fanek kontrowersyjnego twórcy. W przeszłości mężczyzna był związany z Kariną Pochwałą, która w pewnym momencie również występowała w nagraniach Kamerzysty i Kruszwila.

Aktualnie Kamerzysta jest związany ze znacznie młodszą od siebie Kasią Sosnicką.

Kamerzysta zarobki

Kamerzysta zarobki, czyli... ile zarabia Kamerzysta? Tego oczywiście nigdy się nie dowiemy. Nie ulega jednak wątpliwości, że jego działalność w internecie przy projekcie Lord Kruszwil i szum wynikający z jego płyty przyniosły mu sporo pieniędzy. Nie

Kamerzysta Instagram

Kamerzysta na Instagramie udziela się pod nazwą „kamerzysta69”. Jego konto obserwuje ponad milion użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Kamerzysta?
Kamerzysta to Łukasz Wawrzyniak. Z czego znany jest Kamerzysta? Kamerzysta od lat działa w sieci, biorąc udział między innymi w projekcie Lord Kruszwil.