Dredziasty we freak fightach zadebiutował już w 2022 roku. Jego ostatnia walka znalazła się natomiast na karcie walk Prime MMA 8, gdzie wystąpił w Igrzyskach Gladiatorów. Dowiedz się kim jest Dredziasty i co o nim wiadomo!

Kim jest Dredziasty?

Kto to Dredziasty? Dredziasty to twórca internetowy, zajmujący się przede wszystkim tworzeniem muzyki. Zyskał popularność dzięki występom na kanale kontrowersyjnego twórcy o pseudonimie Kamerzysta. Na nagraniach Dredziarz wcielał się w rolę uczestnika ekipy, który często nie był najmilszy w stosunku do innych bohaterów.

W 2022 roku został zakontraktowany przez organizację High League, natomiast stoczył tam tylko jedną walkę. W 2024 roku dołączył do federacji Prime Show MMA.

Dredziasty imię i nazwisko

Jak w rzeczywistości nazywa się Dredziasty? Dredziasty to tak naprawdę Hubert Węzka.

Dredziasty wiek

Ile ma lat Dredziasty? Mężczyzna urodził się w 2001 roku, a to oznacza, że aktualnie ma 23 lata.

Dredziasty waga

Ile waży Dredziasty? Przy okazji ostatniej walki Huber Węzka wniósł na wagę 69 kilogramów.

Dredziasty wzrost

Hubert Węzka ma około 170 centymetrów wzrostu.

Dredziasty MMA

Dredziasty MMA – o takim połączeniu po raz pierwszy usłyszeliśmy w połowie kwietnia 2021 roku. Wówczas na oficjalnym profilu gali High League pojawiła się informacja, że Węzka zawalczy pod szyldem tej organizacji.

Dredziasty walka

Rywalem w debiutanckiej walce Dredziarza na zasadach MMA był Kuba Nowaczkiewicz. Jak się okazało, był to za mocny przeciwnik jak na debiut. Nowaczkiewicz zdominował Dredziastego, rozbijając go ciosami w parterze w drugiej rundzie i zadając mu porażkę w debiucie.

Dredziasty Prime MMA

Na początku 2024 roku organizacja Prime MMA poinformowała, że Dredziasty wystąpi na gali Prime MMA 7 w turnieju Igrzyska Gladiatorów. Wydarzenie to odbyło się 13 stycznia w Koszalinie. Hubert Węzka wystąpił w parze z Maciejem "Starym Wiewiórem" Wiewiórką. Ich udział zakończył się na ćwierćfinale, bowiem zostali pokonani przez Puszbarbera i Olejnika.

Dredziasty Igrzyska Gladiatorów

Dredziasty wziął udział również w drugiej edycji Igrzysk Gladiatorów, które odbyły się na Prime MMA 8. Tym razem Węzka wystąpił w parze z Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą. W pierwszej rundzie pokonali oni Marka Jówko i Robaliniego. W finale Dredziasty został jednak zdyskwalifikowany za nielegalne ciosy w parterze.

Dredziasty High League

Szersza publiczność po raz pierwszy usłyszała o Dredziastym w 2022 roku. To wtedy Węzka podpisał kontrakt z High League. Dredziasty wystąpił na drugiej edycji, która odbyła się 2 lutego 2022 roku. Zmierzył się wtedy z Kubą Nowaczkiewiczem.

Dredziasty nie sprostał jednak wyzwaniu. Przegrał bowiem już w drugiej rundzie przez TKO.

Dredziasty dziewczyna

Czy Dredziasty ma dziewczynę? Wiadomo, że Węzka był w związku z dziewczyną o imieniu Nela, znaną w sieci jako @theywantednel. Przeglądając media społecznościowe Dredziastego wydaje się, że aktualnie jest on w związku z Kamilą Dwojak.

Dredziasty dziecko

Na jednym z programów promujących galę Prime MMA 8 doszło do niespodziewanej sytuacji. Do studia dodzwoniła się była partnerka Dredziastego, która zarzuciła mu, że ten odwrócił się po tym, jak zaszła z nim w ciążę. Dredziasty nie przyznawał się do tych zarzutów. Cała ich rozmowa przebiegała w bardzo napiętej atmosferze i finalnie nie udało się ustalić, kto ma rację.

Dredziasty Kamerzysta

Dredziarz i Kamerzysta to połączenie, od którego zaczęła się kariera Dredziastego. Mężczyzna osiągnął popularność dzięki braniu udziału w filmach Kamerzysty. Po kilkunastu miesiącach postanowił jednak odejść z kanału, gdyż nie podobało mu się to, w jakim kierunku zmierzała działalność i plany na dalszy rozwój.

Wcześniej Dredziarz i Kamerzysta nagrali wspólnie kawałek pod tytułem "Kokaina". Węzka planował wydać również solowy album.

Dredziasty Instagram

Dredziarz Instagrama prowadzi pod nazwą @dredziasty.dred. Do tej pory zgromadził na swoim profilu ponad 300 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Dredziasty?
Dredziasty to w rzeczywistości Hubert Węzka.
Ile ma lat Dredziasty?
Dredziasty ma 23 lata.