Hubert Węzka, znany jako Dredziarz lub Dredziasty, to twórca internetowy, który próbuje swoich sił w MMA w organizacji High League.

Kim jest Hubert Węzka?

Kim jest Hubert Węzka? To twórca internetowy, który popularność zyskał, biorąc udział w filmach na kanale kontrowersyjnego twórcy o pseudonimie Kamerzysta. Na nagraniach Dredziarz wcielał się w rolę uczestnika ekipy, który często nie był najmilszy w stosunku do innych bohaterów, przez co jedni fani go lubili, a drudzy z kolei pisali w komentarzach, że powinien być usunięty z kanału za to, jak się zachowuje.

Mężczyzna pochodzi ze Szczecina.

Hubert Dredziarz wiek

Hubert Dredziarz wiek – czy wiadomo, ile Dredziasty ma lat? Mężczyzna... posiada profil na stronie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i według podanych tam danych urodził się w 2001 roku. Jeśli chodzi o wiek, Hubert Dredziarz rocznikowo ma więc 21 lat.

Dredziarz Kamerzysta

Dredziarz Kamerzysta – od tego wszystko się zaczęło. Mężczyzna osiągnął popularność dzięki braniu udziału w filmach Kamerzysty/Kamusia. Po kilkunastu miesiącach postanowił jednak odejść z kanału, gdyż nie podobało mu się to, w jakim kierunku zmierzała działalność i plany na dalszy rozwój.

Wcześniej Dredziarz i Kamerzysta nagrali wspólnie kawałek pod tytułem „Kokaina”. Węzka planował wydać również solowy album.

Dredziarz MMA

Dredziarz MMA – o takim połączeniu po raz pierwszy usłyszeliśmy w połowie kwietnia 2021 roku. Wówczas na oficjalnym profilu gali High League pojawiła się informacja, że Węzka zawalczy pod szyldem tej organizacji. Dredziasty dołączył także do Anieli „Lil Masti” Bogusz i Piotra „Czuuxa” Czupryna, których angaż ogłoszono wcześniej.

Zobacz także: Czuux High League walka. Ile zarobi?

Dredziarz walka

Rywalem w debiutanckiej walce Dredziarza na zasadach MMA był Kuba Nowaczkiewicz. Jak się okazało, był to za mocny przeciwnik jak na debiut. Nowaczkiewicz zdominował Dredziastego, rozbijając go ciosami w parterze w drugiej rundzie i zadając mu porażkę w debiucie.

Dredziarz dziewczyna

Dredziarz dziewczyna – wiele fanek Węzki z pewnością jest ciekawych, czy Dredziarz ma dziewczynę. Tak, mężczyzna jest zajęty, a jego wybranką jest Nela, znana w sieci jako "theywantednel". Jej profil na Instagramie pod tą nazwą śledzi 135 tysięcy obserwujących.

Dredziarz Instagram

Dredziarz Instagram – na tym portalu społecznościowym Węzka jest szczególnie aktywny. Jego konto obserwuje ponad 350 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Dredziarz?
Dredziarz to Hubert Węzka.
W jakiej organizacji MMA zawalczył Dredziarz?
Dredziarz występuje w organizacji High League.