Macias to kolejny raper, który zdecydował na udział we freak fightach. Swój jedyny dotychczasowy pojedynek stoczył w nieistniejącej już organizacji High League. Kim jest Macias? Ile lat ma Macias? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Macias?

Kto to Macias? Kim jest Macias? To pytanie mogą zadawać sobie fani High League. Macias, a tak naprawdę Krystian Maciaszczyk, jest raperem, należącym do łódzkiej grupy White Widow. W 2022 roku podpisał kontrakt z organizacją High League i stoczył jedną walkę, którą przegrał przez nokaut.

Macias wiek

Macias wiek, czyli ile lat ma zawodnik High League? Nie jest znana dokładna data urodzin rapera, jednak wiadomo, że urodził się w roku 2000, a to oznacza, że ma 24 lata.

Macias wzrost

Macias wzrost, czyli jak wysoki jest raper? Wzrost Maciasa, według oficjalnej strony High League, wynosi 177 centymetry.

Macias waga

Ile waży Macias? Waga Krystiana Maciaszczyka oscyluje w okolicach 85 kilogramów.

Macias MMA

Macias w MMA, czyli czy możemy spodziewać się występu rapera w tej formule? Krystian Maciaszczyk przyznał, że ma problemy z kontuzją barku. Z tego powodu nie zgodził się na walkę w MMA. Popularny raper zdecydował się toczyć swoje pojedynki w kickboxingu w małych rękawicach.

Macias walka

Macias swoją pierwszą zawodową walkę w karierze stoczył 17 września na gali High League 4. Jak jednak sam często wspominał w wywiadach czy na konferencji, walka nie jest mu obca. Raper przyznał, że często wdawał się w bójki i jest doświadczony jeśli chodzi o pojedynki.

Macias High League

Macias w High League zadebiutował 17 września 2022 roku na gali High League 4. Jego przeciwnikiem był Josef Bratan, który na swoim koncie miał już jedną walkę w tej organizacji. Starcie Maciasa z Bratanem zakończyło się wygraną Josefa przez nokaut już w pierwszej rundzie.

Macias Szpaku

Szpaku Macias, czyli co łączy tych dwóch raperów? W styczniu 2024 roku światło dzienne ujrzał konflikt pomiędzy Szpakiem a grupą White Widow, której członkiem jest Macias. Zaczęło się od wersów, które Szpaku nawinął w utworze Garfield. Uderzały one w White Widow i Macias postanowił odpowiedzieć nagrywając diss na Szpaka.

Macias Lista życzeń

Diss Maciasa na Szpaka nosi nazwę "Lista życzeń". Utwór spotkał się jednak z dużą krytyką ze strony internautów. Zgromadził on blisko pół miliona wyświetleń, ale dostał aż 14 tysięcy łapek w dół przy tylko 11 tysięcy w górę.

Szpaku początkowo odpowiedział Maciasowi za pośrednictwem Instagrama. Zaapelował o usunięcie diss, jednak Macias nie posłuchał, co poskutkowało odpowiedzią Szpaka.

@yungmaciasww weź dwa głębokie wdechy, usuń z internetu to co nagrałeś i udam, że nigdy tego nie słyszałem. Masz w prezencie drugą szansę - nie zmarnuj jej proszę tylko wykorzystaj póki nie wróciłem do domu z koncertu finałowego na ponad 4k ludzi 🙌

Macias diss

Szpaku nagrał na Maciasa diss, który spotkał się ze znacznie bardziej pozytywnym odbiorem. Dla porównania z dissem Maciasa utwór Szpaka ma aż 61 tysięcy łapek w górę i zaledwie 2 tysiące w dół.

Macias dziewczyna

Czy Macias ma stałą partnerkę? Na ten moment nie wiadomo czy popularny raper jest w związku. Obecnie próżno szukać informacji na ten temat.

Macias Instagram

Macias Instagram prowadzi pod nazwą @yungmaciasww. Obecnie jego poczynania na tej platformie śledzie ponad 240 tysięcy followersów.


Ile lat ma Macias? 
Macias urodził się w roku 2000, więc rocznikowo ma 24 lata.
Jak nazywa się Macias? 
Macias w rzeczywistości nazywa się Krystian Maciaszczyk.