Macias to kolejny z nowych zawodników w federacji High League. Kim jest Macias? Ile lat ma Macias? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Macias?

Kto to Macias? Kim jest Macias? To pytanie mogą zadawać sobie fani High League. Macias, a tak naprawdę Krystian Maciaszczyk, jest raperem. Należy on do łódzkiej grupy White Widow. Jest raperem młodego pokolenia, a jego popularność stale rośnie.

Macias wiek

Macias wiek, czyli ile lat ma zawodnik High League? Nie jest znana dokładna data urodzin rapera, jednak wiadomo, że urodził się w roku 2000, a to oznacza, że ma 22 lata.

 

 

Macias wzrost

Macias wzrost, czyli jak wysoki jest raper? Wzrost Maciasa, według oficjalnej strony High League, wynosi 177 centymetry.

Macias waga

Jak podaje oficjalna strona High League waga Krystiana Maciaszczyka wynosi 85 kilogramów. Dokładną wagę rapera poznamy jednak dzień przed galą na oficjalnym ważeniu.

Macias MMA

Macias w MMA, czyli czy możemy spodziewać się występu rapera w tej formule? Krystian Maciaszczyk przyznał, że ma problemy z kontuzją barku. Z tego powodu nie zgodził się na walkę w MMA. Popularny raper zdecydował się toczyć swoje pojedynki w kickboxingu w małych rękawicach.

Macias High League

Krystian Maciaszczyk podpisał kontrakt z federacją High League 4. To właśnie na tej gali dojdzie do debiutu rapera w klatce. Jego przeciwnikiem będzie Josef Bratan, który na swoim koncie ma już debiut w tej organizacji. Na ten moment nie wiadomo na ile walk Krystian Maciaszczyk podpisał kontrakt z federacją High League.

Zobacz także: Kim jest Josef Bratan? 

Macias walka

Macias swoją pierwszą zawodową walkę w karierze stoczy 17 września na gali High League 4. Jak jednak sam często wspominał w wywiadach czy na konferencji, walka nie jest mu obca. Raper przyznał, że często wdawał się w bójki i jest doświadczony jeśli chodzi o pojedynki.

Macias dziewczyna

Czy Macias ma stałą partnerkę? Na ten moment nie wiadomo czy popularny raper jest w związku. Obecnie próżno szukać informacji na ten temat.

Macias Instagram

Krystian Maciaszczyk Instagram, czyli czy popularny raper ma konto na tej platformie? Macias prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @yungmaciasww. Obecnie jego poczynania śledzie 150tysięcy followersów.


Macias urodził się w roku 2000, więc rocznikowo ma 22 lata.
Macias w rzeczywistości nazywa się Krystian Maciaszczyk.