Maksym Ziółkowski, znany w sieci jako Maksymalnie, to kolejny z zawodników, który spróbuje swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Maksym Ziółkowski?

Maksym Ziółkowski jest trenerem personalnym i YouTuberem. W przeszłości miał sporą nadwagę, a jego metamorfoza dla wielu jest czymś godnym podziwu. Dość powiedzieć, że Ziółkowski zrzucił ponad 30 kilogramów.

Na co dzień mieszka w Warszawie.

Maksym Ziółkowski wiek, waga, wzrost

Ile lat ma Maksym Ziółkowski? Mężczyzna urodził się w 1990 roku. Jeśli chodzi o wiek, Maksymalnie rocznikowo ma więc 31 lat. Biorąc pod uwagę jego wzrost, Maksym Ziółkowski mierzy 181 centymetrów. Waga Ziółkowskiego to coś, co warto wziąć pod uwagę nieco szerzej. W przeszłości ważył blisko 115 kilogramów. Dieta, treningi i zdrowy tryb życia sprawiły jednak, że zredukował wagę do około 85 kilogramów.

Maksym Ziółkowski trener

Maksym Ziółkowski sprawdza się więc jako trener personalny. Śmiało za wzór może przedstawiać to, jaką sam przeszedł metamorfozę i jak dziś wygląda. Sportem zajął się pod koniec 2014 roku. Z czasem zaczął uprawiać biegi z przeszkodami, pokonał również każdą z edycji Runmageddonu.

 

 

Maksymalnie YouTube

Maksymalnie, czyli właśnie tak nazywa się jego kanał na YouTube, który założył we wrześniu 2018 roku. Na swoim kanale zamieszcza różnego rodzaju wyzwania i challenge, jak jedzenie czegoś w dużej ilości czy skrajnie ostrych rzeczy. Łącznie filmy na jego kanale zebrały blisko 75 milionów wyświetleń.

Maksym Ziółkowski FAME MMA

Maksym Ziółkowski wystąpi na gali FAME MMA 11. O tym, że ma zawalczyć, mówiło się od dłuższego czasu. Jego rywalem niespodziewanie miał być będzie Michał „Boxdel” Baron, jeden z włodarzy FAME MMA. Boxdel wypadł jednak z walki na dwa dni przed wydarzeniem, a w jego miejsce wskoczył Filip Zabielski.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 11.

Maksym Ziółkowski walka

Dla Maksymalnie walka na FAME MMA 11 będzie więc debiutem w tej formule. Jak przyznał jednak w wywiadach, ma na swoim koncie około 100... ulicznych bójek. Jeśli faktycznie tak jest, Ziółkowski posiada więc całkiem spore doświadczenie w sportach uderzanych.

Maksym Ziółkowski MMA

Jeśli chodzi o MMA, Maksym Ziółkowski jeszcze nie walczył – przynajmniej oficjalnie. Do debiutanckiego pojedynku przygotowuje się w warszawskim klubie Uniq.

Maksym Ziółkowski dziewczyna

Czy Maksymalnie ma dziewczynę? Tego oficjalnie nie wiadomo. Przeglądając jednak profile na mediach społecznościowych, nie zamieszcza on zdjęć z kobietą, więc można wywnioskować, że trener personalny jest singlem.

Maksym Ziółkowski Instagram

Maksymalnie udziela się na Instagramie pod nazwą „maksym_ziółkowski”. Jego profil na tym portalu społecznościowym śledzi 150 tysięcy użytkowników.