Przemysław Szyszka – fani FAME MMA czy High League z pewnością niejednokrotnie natrafili na to imię i nazwisko, śledząc kolejne gale typu freak fight. Kim jest mężczyzna?

Kim jest Przemysław Szyszka?

Kim jest Przemysław Szyszka? Kto to Przemek Szyszka? Śledzący FAME MMA czy High League zapewne doskonale wiedzą, że Szyszka to trener MMA, w ostatnich latach szkolący wiele gwiazd wspomnianych wcześniej federacji. Szyszka to także trener „normalnych” zawodników oraz zawodnik sportów walki, w przeszłości próbujący swoich sił między innymi w formule MMA.

 

 

Trener Szyszka wiek

To, ile wynosi wiek trener Szyszki, nie jest do końca jasne. Być może kiedyś dowiemy się, ile lat ma Przemek Szyszka, gdy trener… zawalczy w jednej z freakowych organizacji.

Trener Szyszka wzrost

Również wzrost trenera Szyszki nie jest podany do publicznej informacji. Na jednym ze zdjęć z Kubańczykiem, zawodnikiem FAME MMA, panowie pod względem wzrostu wydają się niemal równi, więc można domniemać, że Szyszka mierzy około 180 cm.

Trener Szyszka waga

Waga, w której trener Szyszka startował w MMA, to kategoria półciężka, czyli do 93 kilogramów.

Trener Szyszka MMA

Trener Szyszka od wielu lat jest trenerem MMA. Również od dawna swoje zajęcia czy treningi prowadzi w warszawskim klubie Uniq Fight Club. Właśnie z zakładki „trenerzy” możemy więcej dowiedzieć się o dokonaniach i sukcesach Szyszki w roli trenera MMA.

„Trener i zawodnik sportów walki z wieloletnim doświadczeniem, trener kadry Polski PFKB i PZMMA, twórca łódzkiego Fight Fabric Challenge. Przemek od kilkunastu lat szkoli zawodników MMA, BJJ i Kickboxingu. W swojej pracy trenerskiej cechuje się niestandardowymi metodami treningowymi, które wielu jego podopiecznych doprowadziły do zdobycia tytułów Mistrzów Świata i Polski” – czytamy na stronie warszawskiego klubu.

Kogo trenuje Szyszka?

Kogo trenuje Szyszka? Jeśli chodzi o freakowych zawodników, w klubie Uniq Fight Club trenuje naprawdę wielu znanych zawodników. Do grona podopiecznych Szyszki należą między innymi Paweł Tyburski, Marcin Dubiel czy Aniela Bogusz, znana w sieci jako Lil Masti. Po pas FAME MMA jako podopieczny Szyszki sięgał z kolei wspomniany wcześniej Kubańczyk.

Zobacz także – kim jest Marcin Dubiel?

Lista podopiecznych Szyszki jest więc bardzo długa i stale się powiększa – do swojego debiutu w FAME MMA pod jego okiem trenował na przykład Robert Pasut.

Przemysław Szyszka MMA

Czy Przemysław Szyszka walczył w MMA? Tak, stoczył walki zarówno amatorskie, jak i zawodową – w 2014 roku. Na gali PLMMA 44 poddał w pierwszej rundzie Andreya Krupniakova. Jak się okazało, była to pierwsza i ostatnia walka Szyszki w MMA.

Przemysław Szyszka rekord

Przemysław Szyszka rekord w MMA ma więc idealny – jedna wygrana, zero porażek. Niewiele wskazuje na to, żeby po tak długiej przerwie wrócił do MMA jako zawodnik, ale kto wie…

Trener Szyszka Instagram

Szyszka na Instagramie udziela się jako szyszka.team. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 55 tysięcy użytkowników.