Przemysław Szyszka - fani FAME MMA z pewnością niejednokrotnie natrafili na to imię i nazwisko, śledząc kolejne gale typu freak fight. Kim jest Przemysław Szyszka? Kogo trenuje Przemysław Szyszka?

Kim jest Przemysław Szyszka?

Kim jest Przemysław Szyszka? Kto to Przemek Szyszka? Przemysław Szyszka to trener  i zawodnik MMA, który w ostatnich latach zdobył popularność dzięki trenowaniu wielu gwiazd federacji freak fightowych. W 2023 roku sam zadebiutował w organizacji freakowej, a dokładnie na FAME MMA 19.

Przemysław Szyszka wiek

Przemysław Szyszka urodził się 27 maja 1984 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 39 lat.

Przemysław Szyszka wzrost

Jak informuje oficjalna strona FAME MMA, Przemysław Szyszka ma 184 centymetry wzrostu.

Przemysław Szyszka waga

Waga, w której trener Szyszka startował w MMA, to kategoria średnia, czyli do 84 kilogramów.

Przemysław Szyszka rekord

Przemysław Szyszka rekord, czyli ile walk stoczył do tej pory w swojej karierze 39-latek? Aktualnie Szyszka w swoim rekordzie ma cztery walki.

Rekord MMA: 3-1

Przemysław Szyszka MMA

Trener Szyszka od wielu lat jest trenerem MMA. Swoje zajęcia czy treningi przez długi czas prowadził w warszawskim klubie Uniq Fight Club. Właśnie z zakładki "trenerzy" możemy więcej dowiedzieć się o dokonaniach i sukcesach Szyszki w roli trenera MMA.

Trener i zawodnik sportów walki z wieloletnim doświadczeniem, trener kadry Polski PFKB i PZMMA, twórca łódzkiego Fight Fabric Challenge. Przemek od kilkunastu lat szkoli zawodników MMA, BJJ i Kickboxingu. W swojej pracy trenerskiej cechuje się niestandardowymi metodami treningowymi, które wielu jego podopiecznych doprowadziły do zdobycia tytułów Mistrzów Świata i Polski.

Przemysław Szyszka FAME MMA

Przemysław Szyszka dzięki dobrym kontaktom między innymi z Boxdelem doczekał się również debiutu w organizacji FAME MMA. Szyszka wystąpił na gali FAME MMA 19, która odbyła się 2 września w krakowskiej Tauron Arenie. Jego przeciwnikiem był Norbert Daszkiewicz.

Starcie ta było okrzyknięte jako walka trenerów. Zarówno Szyszka jak i Daszkiewicz są bowiem trenerami wielu zawodników występującym w FAME MMA. Pojedynek ten wygrał Norbert Daszkiewicz przez jednogłośną decyzję sędziów.

Przemysław Szyszka Hybrid MMA

Swoją czwartą zawodową walkę Przemysław Szyszka stoczył na gali Hybrid MMA 4. Trener między innymi Marcina Dubiela czy Boxdela zmierzył się z Bartoszem Paszczykiem. Szyszka pokonał rywala już w pierwszej rundzie przez poddanie.

Przemysław Uniq Fight Club

Pod koniec lipca 2023 roku Przemysław Szyszka poinformował, że odchodzi z klubu Uniq Fight Club. Rozstanie trenera z klubem odbiło się szerokim echem w mediach. Wiele osób spekulowało, że do rozłamu doszło z powodu przesadnej obecności freaków w klubie, co nie podobało się profesjonalnym zawodnikom. Natomiast inna teoria głosi, że Szyszka nie dogadał się z klubem odnośnie kwestii finansowych.

Przemysław Szyszka kogo trenuje

Kogo trenuje Szyszka? Jeśli chodzi o freakowych zawodników, w klubie Uniq Fight Club trenuje naprawdę wielu znanych zawodników. Do grona podopiecznych Szyszki należą przede wszystkim bracia Tyburscy, Marcin Dubiel czy Aniela Bogusz, znana w sieci jako Lil Masti. Po pas FAME MMA jako podopieczny Szyszki sięgał natomiast Jakub "Kubańczyk" Flas.

Lista podopiecznych Szyszki jest więc bardzo długa i stale się powiększa.

Przemysław Szyszka Instagram

Szyszka na Instagramie udziela się jako @szyszka.team. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 80 tysięcy użytkowników.


Z czego znany jest Przemysław Szyszka?
Przemysław Szyszka to uznany trener MMA, trenujący między innymi gwiazdy freak fightów.
Kogo trenuje Przemysław Szyszka?
Trener Szyszka do walk przygotowuje między innymi Marcina Dubiela czy braci Tyburskich.