Pozostałe walki FAME MMA 20

Norman Parke vs Michał "Wampir" Pasternak, czyli druga walka na jubileuszowej gali FAME MMA 20 w Krakowie. Kto wygrał walkę Parke vs Pasternak?

Parke vs Pasternak wynik

O tym, kto wygrał walkę Parke vs Pasternak na gali FAME MMA 20, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 10 lutego 2024 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było typować wyłącznie w Betclicu. Założenie konta z naszym kodem promocyjnym Betclic: TYPERVIP gwarantowało zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz nawet 100 PLN we freebetach za polecenia znajomych!

"Wampir" to doświadczony zawodnik, który w swojej karierze stoczył już 33 walki, w tym większość w formule MMA. Jego umiejętności mogliśmy podziwiać między innymi w takich organizacjach jak PLMMA czy Wotore. Do federacji FAME MMA dołączył w ubiegłym roku. Stoczył w niej 3 pojedynki i wszystkie wygrał.

Irlandczyk to jeden z najlepszych fighterów występujących w barwach FAME MMA. Znany ze swoich wyczynów w KSW czy UFC Parke 5-krotnie wchodził do klatki największej freak-fightowej federacji w Polsce, wygrywając 4 pojedynki.

Norman "Stormin" Parke pokonał Michała "Wampira" Pasternaka przez jednogłośną decyzję sędziów.