Pozostałe walki FAME MMA 20

Podczas FAME MMA 20 został zorganizowany turniej, w którym zwycięzca zgarnął 1,5 miliona złotych. Kto wygrał turniej na FAME MMA 20?

Turniej FAME MMA 20 wynik

O tym, kto wygrał turniej na gali FAME MMA 20, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 10 lutego 2024 roku. Walki turniejowe i pozostałe pojedynki można było typować wyłącznie w Betclicu. Założenie konta z naszym kodem promocyjny Betclic: TYPERVIP gwarantowało zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz nawet 100 PLN we freebetach za zapraszanie znajomych!

Zasady turnieju były bardzo proste. Ośmiu zawodników rywalizowało w parach ćwierćfinałowych. Zwycięzcy przechodzili do półfinałów, a triumfatorzy półfinałów walczyli o nagrodę główną w finale. Walki ćwierćfinałowe i półfinałowe toczyły się na dystansie jednej pięciominutowej rundy. Finał zaś składał się z trzech 3-minutowych rund.