Jakub Kosecki to kolejny były piłkarz, który zdecydował się na udział we freak fightach. Kim jest Jakub Kosecki? Ile lat ma Jakub Kosecki? Z kim zawalczy Jakub Kosecki na kolejnej gali?

Kim jest Jakub Kosecki?

Kim jest Jakub Kosecki? Kto to Jakub Kosecki? Jakub Kosecki to były piłkarz, mający na koncie występy w reprezentacji Polski. Do największych sukcesów Jakuba Koseckiego należą dwukrotne mistrzostwo Polski oraz dwukrotny Puchar Polski. W grudniu 2023 roku ogłoszono, że Jakub Kosecki podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA i zadebiutuje w MMA.

Jakub Kosecki wiek

Ile lat ma Jakub Kosecki? Jakub Kosecki urodził się 29 sierpnia 1990 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 33 lata.

Jakub Kosecki wzrost

Kosecki ma 168 centymetrów wzrostu.

Jakub Kosecki waga

Dokładna waga Jakuba Koseckiego zostanie ujawniona dzień przed galą FAME MMA 20, podczas oficjalnego ważenia. Można jednak szacować, że Jakub Kosecki waży około 65 kilogramów.

Jakub Kosecki walka

O potencjalnej walce Jakuba Koseckiego mówiło się przez wiele miesięcy. Przed długi czas nie było wiadomo, która organizacja wygra wyścig o byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Finalnie Jakub Kosecki podpisał kontrakt z FAME MMA.

Jakub Kosecki FAME MMA

Debiut Jakuba Koseckiego odbył się 10 lutego 2024 roku podczas gai FAME MMA 20. Kosecki zmierzył się z Tuszolem, dla którego również był to debiut. Podczas programu face to face przed galą, Kosecki zdradził, że podpisał kontrakt na sześć walk. Kosa przegrał jednak w debiucie przez TKO w pierwszej rundzie.

Jakub Kosecki kluby

W jakich klubach grał Jakub Kosecki? Kosecki grał w wielu klubach, jednak najbardziej jest kojarzony z Legią Warszawa. To właśnie w tej drużynie rozpoczynał bowiem karierę w profesjonalnej piłce. W Polsce grał również w takich klubach jak ŁKS Łódź, Lechia Gdańsk czy Śląsk Wrocław. Za granicą natomiast Jakub Kosecki grał między innymi w niemieckim SV Sandhausen i tureckim Adana Demirspor.

Jakub Kosecki żona

Czy Jakub Kosecki ma dziewczynę? Jakub Kosecki jest żonaty z Aleksandrą Kosecką (dawniej Aleksandra Chlebicka). Para jest małżeństwem od 2014 roku, a w 2017 roku doczekała się syna.

Jakub Kosecki zarobki

Dokładne zarobki Jakuba Koseckiego nie są znane. Wiadomo jednak, że podczas swojej kariery piłkarskiej zarobił wiele milionów złotych. Według nieoficjalnych informacji w 2013 roku zarobił 600 tysięcy złotych, natomiast gdy podpisywał kontrakt ze Śląskiem Wrocław w 2017 roku, mógł liczyć na zarobki rzędu 64 tysięcy miesięcznie.

Jakub Kosecki ojciec

Wiele osób twierdzi, że Jakub Kosecki swoją karierę w dużym stopniu zawdzięcza swojemu ojcu. Ojcem Koseckiego jest bowiem Roman Kosecki, czyli wybitny reprezentant Polski w piłce nożnej.

Roman Kosecki zrobił znacznie większą karierę od swojego syna. Grał bowiem w takich klubach jak Galatasaray, Atletico Madryt czy Chicago Fire, a także zaliczył aż 69 występów w reprezentacji Polski.

Jakub Kosecki Instagram

Jakub Kosecki Instagram prowadzi pod nazwą @jakub77kosecki. Mimo tego, że zawodnik jest dość popularny, to jego konto na Instagramie obserwuje zaledwie 5 tysięcy użytkowników.


Z kim Jakub Kosecki zawalczył w debiucie w FAME MMA?
W debiucie w FAME MMA Jakub Kosecki zawalczył z Tuszolem.
Ile lat ma Jakub Kosecki?
Jakub Kosecki ma 33 lata.