Vysotzky to jedna z osób, która zawalczyła na gali Bita Śmietanka 2. Popularny streamer może być kojarzony z postacią Xayoo. Poznaj szczegóły dotyczące Vysotzky'ego, który już dziś wystąpi na gali Bita Śmietanka 2!

Kim jest Vysotzky?

Kim jest Vysotzky? Kto to Vysotzky? Vysotzky to jeden z najpopularniejszych streamerów znany z platformy Twitch. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza innemu streamerowi - Xayoo. Vysotzky jest bowiem jednym członków grupy, która jest promowana przez Majkuta, czyli Xayoo Industries.

16 grudnia Vysotzky zawalczył na gali Bita Śmietanka 2. Zmierzył się on z Sylwestrem Wardęgą.

Vysotzky imię i nazwisko

Jak nazywa się Vysotzky? Imię i nazwisko streamera to Maksymilian Wysocki.

Vysotzky wiek

Ile lat ma Vysotzky? Vysotzky urodził się 21 czerwca 2002 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 21 lat.

Vysotzky wzrost

Na ten moment wzrost Vysotzky'ego nie jest znany.

Vysotzky waga

Dokładna waga Vysotzky'ego nie jest znana. Można jednak stwierdzić, że jest on szczupłym mężczyzną.

Vysotzky rekord

Aktualnie Vysotzky rekord na ten moment to 1-0-1.

Rekord K-1: 1-0-1

Vysotzky Bita Śmietanka

12 grudnia 2023 roku ogłoszono, że Vysotzky zawalczy na gali Bita Śmietanka 2. Maksymilian Wysocki zmierzył się z Sylwestrem Wardęgą w formule bokserskiej. Wysocki niespodziewanie wygrał przez decyzję.

Vysotzky LoL

Vysotzky to streamer, który na swoich transmisjach na żywo głównie gra w LoL-a, czyli grę League of Legends. Ranga Vysotzky'ego w League of Legends to Mistrz I, a wskaźnik jego wygranych wynosi 50,1%.

Vysotzky Steam

Popularny streamer na Steamie występuje pod nickiem @vysotzky. Można zauważyć na jego koncie, że gra w takie gry jak Counter Strike 2, Jump King czy DON'T SCREAM. Warto wspomnieć, że w CS-ie Vysotzky spędził blisko 2000 godzin.

Vysotzky OP.GG

Vysotzky występuje również na portalu op.gg. Jest to strona zajmująca się zbieraniem statystyk poszczególnych graczy w grze League of Legends.

Vysotzky Twitch

To właśnie na Twitchu Vysotzky prowadzi swoje streamy. Do tej pory na swoim kanale zgromadził blisko 380 tysięcy obserwujących.

Vysotzky Instagram

Vysotzky Instagram prowadzi pod nickiem @vstzky. Nie jest jednak zbyt aktywny na tym portalu, bowiem zamieścił na nim tylko dwa zdjęcia. Mimo tego Vysotzky'ego na Instagramie obserwuje blisko 90 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Vysotzky?
Vysotzky w rzeczywistości nazywa się Maksymilian Wysocki.
Z czego znany jest Vysotzky?
Vysotzky znany jest głównie ze streamowania na Twitchu.