Ostatnio coraz więcej uczestników Xayoo Industries próbuje swoich sił we freak fightach. Kolejnym z nich jest Mokry Suchar, którego pojedynek znalazł się na karcie walk Clout MMA 5. Sprawdź informacje o tym zawodniku!

Kim jest Mokry Suchar?

Suchar jest streamerem na Twitchu, gdzie udziela się naprawdę od wielu lat. Wiele osób może kojarzyć go jako jednego z członków Xayoo Industries.

Mokry Suchar imię i nazwisko

Prawdziwe imię i nazwisko Mokrego Suchara to Dominik Stokłosa.

Mokry Suchar wiek

Suchar urodził się dokładnie 27 października 1999 roku, więc ma on aktualnie 24 lata.

Mokry Suchar wzrost

Wzrost Mokrego Suchara wynosi około 185 centymetrów.

Mokry Suchar waga

Waga Suchara oscyluje w okolicach 88 kilogramów.

Mokry Suchar walki

Mokry Suchar jest kolejnym zawodnikiem ze środowiska Xayoo Industries, który postanowił spróbować swoich sił we freak fightach. Jego debiut w Clout MMA odbył się 8 czerwca 2024 roku na Clout MMA 5.

Mokry Suchar rekord

Jaki jest rekord Mokrego Suchara? Zawodnik ma za sobą już dwie walki.

Rekord K-1: 1-0-1

Mokry Suchar Clout MMA

W czerwcu 2024 roku Clout MMA ogłosiło Mokrego Suchara jako nowego zawodnika federacji. Podczas piątej edycji zanotował on swój debiut w nowej organizacji.

Mokry Suchar vs Patiro

Przeciwnikiem Mokrego Suchara na Clout MMA 5 był Patiro. Zawodnicy zdecydowanie nie darzą się sympatią. Pojedynek odbył się w K-1 w małych rękawicach i zakończył się wygraną Mokrego Suchara przez jednogłośną decyzję sędziów.

Mokry Suchar Bita Śmietanka

Suchar miał okazję walczyć na pierwszej edycji Bitej Śmietanki, gdzie jego przeciwnikiem był Vysotzky. Pojedynek po kilku rundach zakończył się remisem.

Mokry Suchar Twitch

Mokrego Suchara można kojarzyć z Twitcha. Dominik na platformie udziela się od wielu lat. Przez ten czas udało mu się zdobyć wielu widzów - aktualnie obserwuje go około 220 tysięcy osób.

Mokry Suchar TikTok

Suchar posiada również konto na TikToku, gdzie publikuje shoty ze swoich transmisji. Jego nick na tej platformie to @mokrysuchar.

Mokry Suchar Instagram

Dominik udziela się także na Instagramie. Na jego profilu o nazwie @mokrysuchar udało się zebrać prawie 100 tysięcy obserwujących.


Kim jest Mokry Suchar?
Suchar jest streamerem ze środowiska Xayoo Industries.
Kiedy walczy Mokry Suchar?
Ostatnia walka Suchara odbyła się na Clout MMA 5, 8 czerwca 2024 roku.