W karcie walk Clout MMA 5 nie mogło zabraknąć nowych zawodników. Jednym z najnowszych nabytków federacji jest popularny streamer Patiro. Już teraz sprawdźcie, kim jest ten zawodnik!

Kim jest Patiro?

Patiro to przede wszystkim streamer znany z Twitcha. Regularnie prowadzi transmisje na żywo, najczęściej te typu IRL, ale jego materiały znajdziemy również na YouTube. Jest on powiązany ze "Spółką ZOO", w której skład wchodzi, chociażby Franio, będący streamerem i zawodnikiem FAME MMA.

Mężczyzna w 2024 roku został zakontraktowany w federacji Clout MMA. Swoją pierwszą walkę stoczył 8 czerwca na gali Clout MMA 5.

Patiro imię i nazwisko

Jak nazywa się Patrio? Mężczyzna naprawdę nazywa się Patryk Grzywacz.

Patiro wiek

Ile lat ma Patiro? W sieci trudno znaleźć informacje na temat wieku mężczyzny.

Patiro wzrost

Ile mierzy Patiro? Wzrost mężczyzny poznamy zapewne tuż przed wydarzeniem Clout MMA 5.

Patiro waga

Waga Patiro wynosi 92 kilogramy.

Patiro rekord

Patiro stoczył do tej pory tylko jedną walkę, którą przegrał. Zatem jego rekord to 0-1.

Rekord K-1 (małe rękawice): 0-1

Patiro walka

Patryk Grzywacz swoją pierwszą walkę stoczył podczas gali Clout MMA 5, która odbyła się 8 czerwca 2024 roku. W swoim debiucie zmierzył się z Dominikiem "Mokrym Sucharem" Stokłosą.

Patiro Clout MMA

W 2024 roku Patiro związał się z organizacją Clout MMA. Nie wiadomo, na ile walk podpisał kontrakt, jednak jego debiut odbył się 8 czerwca 2024 roku na gali Clout MMA 5 w Katowicach.

Patiro vs Mokry Suchar

Podczas swojej debiutanckiej walki na Clout MMA 5 Grzywacz stanął do walki z kolegą z branży, Dominikiem "Mokrym Sucharem" Stokłosą. Streamerzy zmierzyli się w formule K-1 w małych rękawicach. Patiro przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Patiro Twitch

Patiro znany jest ze swoich streamów IRL prowadzonych na platformie Twitch. Znajdziemy go pod nazwą Patiro, a jego profil obserwuje niemal 47 tysięcy użytkowników.

Patiro Instagram

Steamer prowadzi profil na Instagramie @patiro__. Znajdziemy na nim mało publikacji, jednak najczęściej są to zdjęcia z treningów oraz te z życia codziennego. Jego konto na tej aplikacji śledzi nieco ponad 6000 obserwujących.

Patiro YouTube

Profil mężczyzny znajdziemy także na YouTube pod nazwą @Patiro2. Publikuje on zarówno klasyczne filmy, jak i shortsy w postaci fragmentów ze swoich streamów. Jego kanał śledzi ponad 2 tysiące osób.


Kim jest Patiro?
Patrio jest streamerem znanym na platformie Twitch.
Z kim Patiro zawalczył w debiucie na Clout MMA 5? 
Patiro na Clout MMA 5 zawalczył z Dominikiem "Mokrym Sucharem" Stokłosą.