Danny Ferreri to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w klatce MMA. Co wiadomo o zawodniku, którego debiut przypadł na galę FAME MMA 11?

Kim jest Danny Ferreri?

Kim jest Danny Ferreri? Kto to Danny Ferreri? Jeśli ktoś śledzi na bieżąco polskiego YouTube'a, jeśli chodzi o jego część – nazwijmy to – rozrywkową, z pewnością zna tego twórcę. Ferreri od kilku lat tworzy na YouTube. W przeszłości natomiast był całkiem nieźle zapowiadającym się piłkarzem.

Danny Ferreri imię i nazwisko

Danny Ferreri to oczywiście pseudonim twórcy, choć... nie do końca. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Daniel Ferreri.

Danny Ferreri pochodzenie

Jeśli chodzi o pochodzenie, Danny Ferreri jest Polakiem z włoskimi korzeniami. Aktualnie mieszka w Warszawie. Pochodzi natomiast z Bielska-Białej.

Danny Ferreri wiek, waga, wzrost

Ile lat ma Danny Ferreri? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się w styczniu 1995 roku. Biorąc pod uwagę wzrost, Ferreri mierzy około 170 centymetrów. Jako piłkarz ważył około 60 kilogramów, a przed walką na FAME MMA wniósł na wagę 72 kilogramy.

 

 

Danny Ferreri piłkarz

Ferreri był całkiem nieźle zapowiadającym się piłkarzem. Występował na pozycji napastnika w drużynie młodzieżowej Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie grał w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Strzelił nawet gola w spotkaniu z GKS-Bełchatów.

Sezon 2012/2013 dokończył jako piłkarz trzecioligowego LKS Czaniec i na tym kończą się informacje, jeśli chodzi o jego przygodę z piłką nożną.

Danny Ferreri YouTube

Danny Ferreri swoją karierę w internecie rozpoczął od filmów na Facebooku, a w 2018 roku założył swój kanał na YouTube o nazwie Danny Ferreri. Łącznie filmiki na jego kanale obejrzano blisko 190 milionów razy. Jest jednak mały problem...

Jego rozwój na YouTube został mocno zahamowany w momencie, gdy film na niego nagrał Sylwester Wardęga. Wskazał on, że Danny Ferreri kupuje sobie wyświetlenia i że nie do końca uczciwie prowadzi swój kanał. Za Ferrerim wstawiło się wielu internetowych twórców, którzy poparli go w tej dramie, jednak ostatecznie mocno się to wszystko na nim odbiło, o czym sam wspominał.

Dziś jego kanał na YouTube, który subskrybuje 800 tysięcy użytkowników, generuje kilkutysięczne wyświetlenia, a on sam nie wrzuca już tak regularnie nagrań, jak miało to miejsce w przeszłości.

Danny Ferreri FAME MMA

Danny Ferreri w FAME MMA, czyli czas na rewanż! Dlaczego rewanż? W swoim debiutanckim występie zmierzył się bowiem z... Wardęgą. Ferreri do walki wskoczył na kilkanaście dni przed galą FAME MMA 11, a jego pojedynek z Wardęgą odbył się na zasadach boksu.

Danny Ferreri walka

Czy dla niego była to pierwsza walka w karierze? Medialna, przed kamerami i na określonych zasadach – tak. Tego, czy Danny Ferreri toczył walki w przeszłości w nieco mniej oficjalnych formułach, nie wiadomo.

Jak się okazała, walka Ferreri - Wardęga zakończyła się dla niego w perfekcyjny sposób. Ferreri, mimo krótkiego okresu przygotowawczego, wygrał bowiem pojedynek - Wardęga nie wyszedł do trzeciej rundy.

Danny Ferreri dziewczyna

Czy Danny Ferreri ma dziewczynę? To pytanie zadają sobie z pewnością fanki przystojnego influencera. W przeszłości głośno było o jego związku z Olą Ciupą, aktualnie związaną z innym z zawodników FAME MMA, czyli Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Danny Ferreri i Ola Ciupa rozstali się w 2019 roku, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.

Ferreri jest w związku z aktorką i modelką Weroniką Bolchajmer.

Danny Ferreri brat

Młodszy brat Ferreriego to Alessandro Ferreri. Podobnie jak Danny, Alex Ferreri próbuje swoich sił w piłce nożnej, grając w juniorach Podbeskidzia.

Danny Ferreri Instagram

Danny Ferreri jest niezwykle aktywny na Instagramie. Jego konto „danny.ferreri” obserwuje blisko 200 tysięcy użytkowników tego portalu.

Danny Ferreri Tik Tok

Danny Ferreri udziela się również na Tik Toku, gdzie można znaleźć go pod nazwą „danny.ferreri”. Na tym portalu jego poczynania śledzi około 375 tysięcy subskrybentów.


Jak nazywa się Danny Ferreri?
Jego imię i nazwisko to Daniel Ferreri.
Ile lat ma Danny Ferreri?
Mężczyzna urodził się w 1995 roku.