Owca WK to kolejny z przedstawicieli szeroko pojętego internetu, który próbuje swoich sił w klatce. Co wiadomo o niezwykle lubianym twórcy i zawodniku sportów siłowych?

Kim jest Owca WK?

Kim jest Owca WK? Z pewnością z jednym z najbardziej lubianych twórców w całej sieci. Dał się poznać bowiem z nietypowego poczucia humoru, które wielu przypadło do gustu. Owca WK jest zawodnikiem sportów sylwetkowych i siłowych, mających spore sukcesy w tej pierwszej dziedzinie. Jest jednym z twórców ekipy Warszawskiego Koksa.

Owca WK imię i nazwisko

Owca WK - lub po prostu Owca - to tak naprawdę Michał Owczarzak, więc łatwo domyślić się, skąd wziął się jego pseudonim,

Owca WK wiek

Ile lat ma Owca WK? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się w 1992 roku.

Owca WK wzrost, waga

Jeśli chodzi o wzrost, Owca WK mierzy 185 centymetrów. Waga, biorąc pod uwagę fakt, że to zawodnik sportów sylwetkowych, zmienia się w zależności od tego, w jakiej formie jest aktualnie. Owca WK ważył ponad 100 kilogramów, ale przy okazji walki w High League jego waga wynosiła około 93 kilogramy.

Czy Owca WK bierze sterydy?

Sterydy to temat niestety ściśle związany ze sportami sylwetkowymi czy siłowymi. Od lat eksperci czy fani zastanawiają się, czy Owca WK bierze sterydy, biorąc pod uwagę jego imponującą sylwetkę i kolejne rekordy życiowe. Owca WK poddał się jednak testom antydopingowym, które jasno wykazały, że w jego organizmie nie znajdują się zakazane substancje, czyli szeroko pojęte sterydy.

Owca Ekipa Warszawskiego Koksa

Ekipa Warszawskiego Koksa to projekt, który odmienił życie Owcy i trzech jego kolegów, wraz z którymi założyli taki kanał na YouTube. Ich biznes i marka rozrosły się na tyle, że dziś są właścicielami marki WK Dzik, która w sprzedaży oferuje suplementy i odzież. WK Dzik posiada także sklepy stacjonarne. Od nagrywania filmików na YouTube do poważnego biznesu - sen się spełnił!

Owca WK walka

Kiedy walka Owcy WK? To pytanie zadawali sobie kibice praktycznie niemal od samego startu szału na freak fighty w naszym kraju. Owca jest niezwykle lubiany, a biorąc pod uwagę fakt, że jest przy tym wysportowany, wydawał się naturalnym kandydatem do pojedynkowania się w FAME MMA. Jak się jednak okazało, ostatecznie pierwsza i największa organizacja typu freak fight w Polsce nie zakontraktowała przedstawiciela Warszawskiego Koksa, a dokonała tego największa konkurencja, czyli High League.

Zobacz także - Paweł Ponczek WK Sikora - walki - zarobki

Owca WK High League

Na początku grudnia 2021 roku organizacja High League ogłosiła hitowy angaż Owcy WK w swoje szeregi. Informacja o tym, że Owca WK zaprezentuje swoje umiejętności w klatce, zebrała setki tysięcy pozytywnych reakcji czy komentarzy. Wszyscy zastanawiali się, kto będzie jego rywalem. Jak się okazało, wybór padła na przedstawiciela e-sportu, którym będzie PashaBiceps. Pojedynek Owca WK vs PashaBiceps odbył się w formule boksu w małych rękawicach.

Debiut nie potoczył się po myśli Owcy, który przegrał przed czasem w drugiej rundzie walki wieczoru High League 2.

Owca WK MMA

Czy Owca WK spróbuje swoich sił w MMA? Tego nie wiadomo. Jego kolega z Warszawskiego Koksa, czyli Ponczek, ma za sobą debiut w FAME MMA w pojedynku na zasadach MMA. Może więc i Owca WK, po debiucie w boksie, postanowi nieco poszerzyć treningi i techniki, startując również w tej formule, którą kibice najchętniej oglądają, czyli MMA.

Owca WK trener

Trenerem Owcy WK jest legendarny pięściarz i szkoleniowiec Zbigniew Raubo. Gdy w sieci pojawiły się nagrania z ich pierwszych treningów, trener Raubo stał się gwiazdą internetu, a kolejne przeróbki czy shoty biły rekordy popularności. Wszystko ze względu na nietypowe metody szkoleniowe, które zaprezentował przy pracy z Owcą.

Owca WK partnerka

Dziewczyną Owcy WK jest Kaja Soboń. Kobieta również trenuje sporty siłowe i jest autorką kanału Dźwigaj Dziewczyno na YouTube. Soboń brała udział między innymi w programie Ninja Warrior na antenie telewizji Polsat.

Owca WK Instagram

Owca WK na Instagramie znany jest jako „owcawk”. Jego profil śledzi około pół miliona użytkowników.


Jak brzmi pseudonim Michała Owczarzaka?
Mężczyzna znany jest jako Owca WK.
Ile lat ma Owca WK?
Owca urodził się w 1992 roku.