Wojtek Przeździecki, znany jako Wojtek z WIP Bros, jest kolejnym nabytkiem organizacji FAME MMA, który zadebiutował na gali z numerem 11. Co wiadomo o zawodniku największej federacji typu freak fight w Polsce?

Kim jest Wojtek z WIP Bros?

Kim jest Wojtek z WIP Bros? Kto to Ojwojtek? Takie pytania mogli zadawać sobie fani FAME MMA, gdy w lipcu zobaczyli, że organizacja ogłosiła angaż nowego zawodnika. Wojtek z WIP Bros jest popularnym twórcą internetowym i jednym z założycieli kanału WIP Bros, na którym aktualnie treści publikowane są w formie podcastów i wywiadów z innymi znanymi ludźmi z internetu.

Wojtek WIP Bros imię i nazwisko

Wojtek WIP Bros czy Ojwojtek – to oczywiście pseudonimy, pod jakimi znany jest zawodnik FAME MMA. Mężczyzna nazywa się Wojciech Przeździecki, jednak częściej można natknąć się na formę zdrobniałą, czyli Wojtek Przeździecki.

Wojtek Przeździecki wiek, waga, wzrost

W sieci trudno znaleźć informacje na temat tego, ile lat ma Wojtek Przeździecki, a także ile ma wzrostu czy ile waży. Jeśli chodzi o jego wagę, dowiedzieliśmy się na ten temat więcej przy okazji ważenia przed galą FAME MMA 11. Wojtek z WIP Bros na wagę wniósł wówczas blisko 72 kilogramy.

 

 

Wojtek WIP Bros YouTube

Z czego znany jest Wojtek Przeździecki? Jest on jednym z założycieli kanału WIP Bros, który na YouTube pojawił się w lutym 2016 roku. Kanał subskrybuje blisko półtora miliona użytkowników, a Wojtek jest jedną z jego głównych twarzy.

Ojwojtek YouTube

Przeździecki posiada również prywatny kanał na YouTube pod nazwą „ojwojtek”. Subskrybuje go ponad 25 tysięcy widzów. Właśnie na tym profilu zamieszczał będzie vlogi z przygotowań do walki na FAME MMA.

Wojtek WIP Bros walka

O tym, że Wojtek z WIP Bros może stoczyć walkę, nie mówiło się wcześniej zbyt wiele. Jak się jednak okazało w połowie sierpnia, niespodziewanie podpisał on kontrakt z FAME MMA.

Wojtek WIP Bros FAME MMA

Na FAME MMA 11 doszło do walki Wojtek Przeździecki – Marcin Dubiel. Pierwotnie rywalem Wojtka z WIP Bros miał być Sylwester Wardęga, jednak nabawił się kontuzji. Do karty walk w jego miejsce w pojedynku z Przeździeckim wskoczył więc Dubiel, który sprawdził go w jego debiutanckim występie w klatce.

Jak się okazało, bardziej doświadczony Dubiel rozbił rywala w pierwszej rundzie ciosami w parterze.

Wojtek WIP Bros MMA

Przygotowania do walki na FAME MMA 11 były początkami Wojtka, jeśli chodzi o sporty walki i MMA. Jego bilans w zawodowym MMA wynosi jak na razie 0-1.

Wojtek WIP Bros dziewczyna

Czy Wojtek Przeździecki ma dziewczynę? Trudno powiedzieć. Na jego instagramowym profilu próżno szukać zdjęć z partnerką, więc można domniemać, że Wojtek WIP Bros jest singlem.

Wojtek WIP Bros Instagram

Wojtek z WIP Bros posiada konto na Instagramie pod nazwą „ojwojtek". Jego profil śledzi 175 tysięcy obserwujących.

Wojtek Przeździecki Tik Tok

Twórca jest również bardzo aktywny na Tik Toku, gdzie jego konto o nazwie „ojwojtek” obserwuje pół miliona osób. Nagrania na jego kanale polajkowano łącznie blisko 10 milionów razy.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się Wojtek z WIP Bros?

Imię i nazwisko mężczyzny to Wojciech Przeździecki.

Z kim Wojtek z WIP Bros zawalczy w FAME MMA?

Jego przeciwnikiem w debiucie będzie Marcin Dubiel.