Andrzej Czysz to kolejny uczestnik reality-show "Love Never Lies", który wstąpił w szeregi federacji FAME MMA. Kim jest Andrzej Czysz? Ile lat ma Andrzej Czysz? Z kim Andrzej Czysz wygrał pierwszą edycję "Love Never Lies"?

Kim jest Andrzej "Endi" Czysz?

Andrzej to zwycięzca pierwszej edycji nowego reality-show "Love Never Lies", które emitowane było na platformie Netflix na przełomie stycznia i lutego 2023 roku. Na co dzień "Endi" mieszka w Poznaniu wraz ze swoją partnerką Lilią, gdzie rozwija się jako trener personalny.

Andrzej "Endi" Czysz - wiek

Uczestnik "Love Never Lies" ma 31 lat.

Andrzej "Endi" Czysz - waga

To ile wazy Andrzej Czysz poznaliśmy po ogłoszeniu walki. "Endi" waży około 84 kg.

Andrzej "Endi" Czysz - wzrost

Wzrost Andrzeja to 185 cm.

Andrzej "Endi" Czysz - Love Never Lies

Andrzej Czysz wziął udział w pierwszej edycji reality-show "Love Never Lies" wraz ze swoją partnerką Lilią. W programie brało udział również sześć innych par walczących o główną nagrodę, zamieszkując razem przez kilka tygodni w willi. Tam byli sprawdzani przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy za każde kłamstwo tracili, a za prawdę otrzymywali pieniądze. Program wygrywała ta para, która była ze sobą najbardziej szczera.

Jak się okazało, prawdę najczęściej mówili Lilia i Andrzej oraz Jędrzej i Bruno. Najmniej razy skłamali Lilia i Andrzej – to oni wygrali „Love Never Lies”. Nie kryli zaskoczenia i oprócz 153 tysięcy złotych wynieśli z programu wiele pożytecznych wniosków na temat swojego związku.

Andrzej "Endi" Czysz - FAME MMA

Andrzej został ogłoszony nowym zawodnikiem FAME początkiem września 2023 roku. Nie wiadomo, na ile walk otrzymał kontrakt, ale jego debiut zobaczyliśmy na gali FAME MMA Friday Arena 2 już 29 września w Szczecinie.

Andrzej "Endi" Czysz vs Roger Salla

Rywalem Andrzeja "Endi" Czysza był Roger Salla - syna bogatego biznesmena i były piłkarz. Niestety, to jego przeciwnik okazał się lepszy i Andrzej został pokonany w swoim debiutanckim starciu.

Andrzej "Endi" Czysz - dziewczyna

Partnerką Andrzeja jest 28-letnia Lilia z Wągrowca. To sport i pasja do niego połączyła ją z Andrzejem, z którym jest w związku od 5 lat. Uczestniczka "Love Never Lies" prowadzi aktywnie profil na Instagramie o nazwie @lilsonik.

Andrzej "Endi" Czysz - Instagram

Zwycięzca pierwszej edycji "Love Never Lies" i zawodnik FAME MMA stara się aktywnie prowadzić swój profil na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @endifit.


Ile lat ma Andrzej "Endi" Czysz?
Andrzej ma 31 lat.
Kim jest partnerka Andrzeja Czysza?
Dziewczyną Andrzeja jest Lilia.