Gromda Beach, czyli czas na zupełnie nowy projekt spod szyldu najpopularniejszej polskiej organizacji pojedynków na gołe pięści. O co w tym wszystkim chodzi? Sprawdźcie!

Nazwa galiGromda Beach
Data gali6 sierpnia
Miejsce galiPionki
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiBubu, Lodówa, Brodacz

Gromda Beach co to?

O tym, czym będzie Gromda Beach, najlepiej opowiedzą sami organizatorzy. W skrócie – walki na gołe pięści w wakacyjnym, plażowym klimacie!

- GROMDA Beach, czyli wakacyjny turniej walk na gołe pięści, w którym zobaczymy twardych bijoków z poprzednich edycji gal Gromda. Nie zabraknie oczywiście nowych bitnych mordeczek oraz krwawych i efektownych super fightów – czytamy w zapowiedzi gali.

Gromda Beach kiedy?

To, kiedy Gromda Beach zostanie zorganizowana, pozostawało niewiadomą przez długi czas. O terminie sierpniowej gali dowiedzieliśmy się w połowie lipca. Jak się okazało, gala odbędzie się w piątek 6 sierpnia.

Gromda Beach gdzie?

Długo nie było wiadomo tego, gdzie Gromda Beach zostanie zorganizowana.

- Po raz pierwszy na otwartym powietrzu z kibicami. W plażowym klimacie imprezy oraz customowych bryk w najlepszym wydaniu. Nie zabraknie oczywiście brutalnych nokautów – przez długi czas to była jedyna informacja, jeśli chodzi o to, gdzie Gromda Beach się odbędzie.

W końcu okazało się jednak, że lokalizacja Gromda Beach to... podwarszawskie Pionki, gdzie zostanie stworzona specjalna plaża, na której odbędzie się gala. Jeśli ktoś liczył więc na to, że połączy obejrzenie Gromda Beach z wakacyjnym wypadem nad morze, z pewnością może czuć się odrobinę rozczarowany.

 

 

Gromda Beach bilety

Gromda Beach bilety są dostępne dla kibiców, gdyż gala planowana jest właśnie z udziałem publiczności. Pula wejściówek jest jednak limitowana i ceny biletów zaczynają się od 500 złotych.

Gromda Beach transmisja

Tradycyjnie gala Gromda transmitowana będzie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia można kupić już od 20 złotych.

Gromda Beach zawodnicy

Sceneria i różnego rodzaju atrakcje są oczywiście przyjemnym dodatkiem, ale najważniejsze jest to, jacy zawodnicy zawalczą na Gromda Beach. Poznaliśmy ksywy ośmiu fighterów, których start planowany jest na wakacyjnej gali i którzy staną do walki w Gromda Beach turniej.

Gromda Beach walki

Gromda Beach walki nie są jeszcze ogłoszone - czekamy na losowanie turnieju, do którego dojdzie zapewne tradycyjnie dzień przed galą spod szyldu Gromda.

Gromda Beach typy

Gdy poznamy komplet pojedynków, zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) z pewnością wystawią kursy Gromda Beach. Wówczas typy na Gromda Beach będą możliwe do zagrania zarówno dla tych, którzy chcą sobie rekreacyjnie umilić oglądanie gali, jak i dla graczy szukających w tego typu wydarzeniach solidnego zarobku.

Gromda Beach karta walk


Czym jest Gromda Beach?
Gromda Beach to wakacyjna edycja gali z walkami na gołe pięści.
Kto zawalczy na Gromda Beach?
Bubu, Brodacz, Lodówa i inni.