Pojedynek "Apteki" z Kamilem Mindą to według wielu najbardziej wyczekiwana walka gali Wotore 7. Apteka stał się bowiem niezwykle popularny po tym, jak doszło do jego konfrontacji z Amadeuszem Ferrari w Tajlandii. Kto wygra walkę Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda?

Apteka vs Minda - zakłady bukmacherskie - Wotore 7

Zakłady bukmacherskie na walkę Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda dostępne są w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod szyldu Wotore. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> Wotore.

Kursy na Apteka vs Minda

Kursy na Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym starciu będzie Kamil Minda. Kurs na wygraną 38-latka wynosi 1,28, natomiast na Nowowiejskiego 3,30.

Typy na Apteka vs Minda - Wotore 7

Typy na Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bez wątpienia doświadczenie będzie działać na korzyść Kamila Mindy. 38-latek ma bowiem na swoim koncie 12 zawodowych pojedynków, natomiast dla Apteki będzie to debiut. Nowowiejski co prawda od wielu lat trenuje sporty walki, jednak w tym starciu zdecydowanie stawiamy na wygraną Kamila Mindy. Jeśli reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów wykorzysta swoje atuty, to powinien bez problemu ubić rywala w parterze.

Typy na Apteka vs Minda - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda? Typy na Wotore można obstawiać w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Typy na Wotore 7 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.