Już dziś, 23 czerwca, odbędzie się siódma edycja gali Wotore. Dojdzie na niej do kilku niezwykle emocjonujących pojedynków. Jakie są najlepsze typy na Wotore? Sprawdź w poniższym artykule!

Wotore 7 kursy bukmacherskie

Nadchodzącą galę Wotore 7 można typować u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Na zbliżającym się wydarzeniu odbędzie się turniej oraz aż pięć superfightów. Jako że nie poznaliśmy jeszcze par turniejowych, kursy na Wotore zostały wystawione jedynie na superfighty.

Walka

12

Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda

3.301.28

Tomasz Obcowski vs Dominik Pudzianowski

1.452.55
Bartosz Kwiatkowski vs Dominik Owsiany2.30

1.55

Fabian Rulewski vs Jakub Ozga

1.652.10
Michał Więcławski vs Krzysztof Waczyński1.60

2.20

Wotore 7 typy bukmacherskie

Karta walk Wotore 7 będzie zawierać łącznie jedenaście starć. Sześć z nich odbędzie się w ramach turnieju, a kolejne pięć to superfighty.

Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda

Walka wieczoru gali Wotore 7, czyli starcie popularnego "Apteki" z Kamilem Mindą. Dla Nowowiejskiego będzie to zawodowy debiut, natomiast Minda to niezwykle doświadczony zawodnik mający na swoim koncie występy dla takich organizacji jak FEN, Oktagon MMA czy RFA. Co prawda walki na gołe pięści cechują się dużą nieprzewidywalnością, jednak dysproporcja w doświadczeniu i obiciu wydaje się zbyt duża. W tym pojedynku stawiamy na Mindę.

Tomasz Obcowski vs Dominik Pudzianowski

Walka Obcowskiego z Pudzianowski to starcie dwóch debiutantów. Nie wiadomo zatem czego można spodziewać się po obu zawodnikach. Zarówno Obcol, jak i brat Mariusza Pudzianowskiego, wywodzą się ze sportów siłowych. Można z tego wnioskować, że pojedynek ten nie potrwa długo, bowiem przygotowanie kondycyjne nie powinno być mocną stroną żadnego z nich. Typując to starcie stawiamy na Pudzianowskiego. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że trenuje on już sporty walki od dłuższego czasu.

Bartosz Kwiatkowski vs Dominik Owsiany

W tej walce typujemy wygraną Dominika Owsianego. Do tej pory stoczył on na Wotore trzy walki i zwyciężył wszystkie z nich. Bardzo dobrze pokazał się zwłaszcza podczas ostatniej walki z Ozgą. Kwiatkowski w organizacji Wotore również może pochwalić się statusem niepokonanego. Jego rekord w walkach na gołe pięści wynosi bowiem 4-0. Jednak naszym zdaniem Dominik Owsiany wykorzysta nieco lepsze warunki fizyczne i będzie w stanie przełamać rywala.

Fabian Rulewski vs Jakub Ozga

Jakub Ozga miesza występy w MMA z walkami na gołe pięści. Walka na Wotore 7 będzie dla niego powrotem do startów po 14 miesiącach. Rulewski natomiast ma na koncie tylko jedną walkę, jednak wiadomo, że trenuje już od wielu lat. W tej walce idziemy na przekór typowaniu bukmacherów i stawiamy na Jakuba Ozgę.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego udowodnił w poprzednich starciach, że bardzo dobrze czuje się walcząc na zasadach Wotore. Wykorzystuje on bowiem soccer kicki oraz uderzenia głową. Dodatkowo na jego korzyść będzie działało również większe doświadczenie.

Michał Więcławski vs Krzysztof Waczyński

Na Wotore 7 wystąpi także Michał Więcławski, który podejmie dobrze znanego fanom Wotore Krzysztofa Waczyńskiego. Więcławski bardzo dobrze pokazał się podczas poprzedniej gali Wotore wygrywając dwa starcia. Waczyński natomiast swoją ostatnią walkę na gołe pięści stoczył w kwietniu 2022 roku przegrywając z Bartoszem Kwiatkowskim.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Michała Więcławskiego. Pojedynek ten powinien być niezwykle wyrównany, jednak według nas Więcławski pokazał duży progres w ostatnich starciach i jeśli zaprezentuje się na podobnym poziomie to powinien dopisać do swojego konta kolejne zwycięstwo.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.