Wardęga vs Vysotzky: typy i kursy na co-main event gali Bita Śmietanka 2. Wardęga ostatni pojedynek stoczył zaledwie tydzień temu, jednak trzeba przyznać, że konfrontacja z Sebastianem Fabijańskim nie kosztowała go wiele sił. Kto wygra walkę Wardęga vs Vysotzky?

Typy na Wardęga vs Vysotzky - Bita Śmietanka 2

Vysotzky w swojej pierwszej walce na Bitej Śmietance 1 nie zaprezentował praktycznie żadnych umiejętności. Wardęga również w swoich dotychczasowych starciach pokazywał się z bardzo przeciętnie. Sylwester mimo braku umiejętności udowodnił jednak, że ma charakter do walki i mimo kolejnych przyjmowanych uderzeń idzie do przodu.

Tego nie można powiedzieć o Vysotzkym, który w poprzedniej walce przede wszystkim uciekał. Naszym zdaniem Sylwester Wardęga wygra ten pojedynek ze względu na swój nieustępliwy charakter. Walkę Wardęga vs Vysotzky można typować wykorzystując kod promocyjny LVBET.

TYP: Sylwester Wardęga

Kursy na Wardęga vs Vysotzky

Kursy na Wardęga vs Vysotzky, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce bukmacherzy uważają, że Wardęga jest zdecydowanym faworytem. Kurs na wygraną Sylwestra wynosi bowiem zaledwie 1.22, natomiast triumf Maksymilian Wysocki został oszacowany na aż 3.65.

Typy na Wardęga vs Vysotzky - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wardęga vs Vysotzky? Galę Bita Śmietanka 2 możesz obstawić za darmo wyłącznie w LVBET.

Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym LVBET, a po weryfikacji otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN! Ponadto z naszym kodem otrzymasz specjalny bonus 25 PLN na Bitą Śmietankę 2 oraz pozostałe promocje z pakietu powitalnego na łączną kwotę 2135 PLN!