Boxdel vs Xayoo: typy i kursy. Karta walk Bitej Śmietanki 2 opiera się właśnie na starciu Michała Barona z Marcinem Majkutem. Kto wygra walkę Boxdel vs Xayoo?

Typy na Boxdel vs Xayoo - Bita Śmietanka 2

Boxdel na pewno będzie zdecydowanie cięższy i silniejszy. Trzeba jednak pamiętać, że walka ta odbędzie się w dużych rękawicach, a więc mocny cios Barona nie będzie aż tak odczuwalny. Xayoo będzie bazował na szybkości i punktowaniu.

Nie przewidujemy w tej walce nokautu. Boxdel powinien przeważać na początku starcia, jednak od trzeciej rundy Xayoo powinien zacząć dominować, głównie za sprawą lepszej kondycji. Walkę Boxdel vs Xayoo można typować wykorzystując kod promocyjny LVBET.

TYP: Xayoo

Kursy na Boxdel vs Xayoo

Kursy na Boxdel vs Xayoo, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce bukmacherzy minimalnie faworyzują Michała Barona. Kurs na wygraną Boxdela wynosi bowiem 1.65, natomiast triumf Xayoo został oszacowany na 2.10.

Typy na Boxdel vs Xayoo - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Boxdel vs Xayoo? Galę Bita Śmietanka 2 możesz obstawić za darmo wyłącznie w LVBET.

Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym LVBET, a po weryfikacji otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN! Ponadto z naszym kodem otrzymasz specjalny bonus 25 PLN na Bitą Śmietankę 2 oraz pozostałe promocje z pakietu powitalnego na łączną kwotę 2135 PLN!