Na gali Move 2 wystąpi osiem zespołów. Podczas Move 2 zostaną wyłonione kolejne dwie męskie drużyny, które awansują do Wielkiego Finału, który najprawdopodobniej odbędzie się w grudniu. Kto wygra na Move 2?

Typy na Move 2

W naszym typowaniu przyjrzymy się spotkaniu Team Emeritos Banditos vs Team Japczan. Drużyna Emeritos Banditos złożona jest z naprawdę bardzo dobrych zawodników. Pashabiceps, Izak, Roger Salla czy Krzy Krzysztof to osoby, które nie ukrywają, że w przeszłości mieli styczność z piłką nożną. To na pewno przełoży się na ich poziom. Team Japczan jest natomiast złożony głównie z amatorów.

Pierwsza gala Move pokazała, że gdy dojdzie do spotkania ekip o tak różnych poziomie gry, wynik może być bardzo wysoki. Udowodnił to między innymi Team Crusher vs Team Bungee, w którym padł wynik 15-1. Przewidujemy, że w starciu Emeritos Banditos z drużyną Japczana również zobaczymy wiele akcji podbramkowych i padnie wiele bramek.

TYP: Powyżej 9,5 punkta
KURS: 1.80

Kursy na Move 2

Kursy na Move 2, czyli która z drużyn ma największe szanse na końcowy triumf? Największe szanse na wygrane mają drużyny Team Emeritos Banditos oraz Team Filipek. Kurs na ich zwycięstwa w pierwszych meczach wynosi bowiem odpowiednio 1.10 oraz 1.20.

Wyraźnym faworytem jest też Team Ekipa, który zmierzy się z drużyną Pawła "Jawora" Jaworskiego. Najbardziej wyrównanym spotkaniem według bukmacherów będzie starcie Team Lexy vs Team Martirenti. Kursy na ten mecz rozkładają się w stosunku 1.90 do 2.50 na korzyść drużyny Martirenti.

move 2 kursy

Move 2 - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Move 2 są dostępne w firmie Fortuna. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem Move Federation i wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę Move 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Fortuna.

Zakłady na Move 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuna lub w aplikacji mobilnej w zakładce MOVE FEDERATION.

Typy na Move 2 - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać galę Move 2? Typy na Move można obstawiać w firmie Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Move Federation. Typy na Move 2 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.