Betclic wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i wprowadził do swojej oferty grę bez podatku. Oznacza to, że od 11 marca 12% podatku odprowadzać będzie bukmacher, a nie gracz. Dla nas może to oznaczać potencjalnie większą wygraną.

Kod promocyjny BetclicTYPERVIP
Stawka kuponuDowolna
Wymagane zdarzenieDowolne zdarzenie lub zdarzenia z oferty prematch i/lub live
BonusBukmacher pokrywa 12% podatku, co zwiększa potencjalną wygraną o 13,6%

Promocja nie mogła chyba wystartować w lepszym momencie. W świecie sportu dzieje się naprawdę sporo - równolegle mecze rozgrywają najlepsze ligi piłkarskie Europy, ale także NBA, NHL i wiele innych. Regularnie odbywają się także wyścigi F1 oraz prestiżowe turnieje tenisowe.

Jak skorzystać z promocji?

W dniach od 11.03.2024 do odwołania możesz obstawiać w Betclic bez potrącania 12% podatku od stawki. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, załóż je z kodem TYPERVIP. Oferta bez podatku dotyczy wszystkich sportów i jest dostępna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dotyczy kuponów pojedynczych i wielokrotnych, zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i na żywo.

  • Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Stawiaj dowolne zakłady SOLO lub AKO na ofertę przedmeczową lub na żywo
  • Nie ma minimalnej stawki kuponu
  • Bukmacher pokryje 12% podatku, co może przełożyć się zwiększoną wygraną o 13,6%

Promocja obowiązuje na kupony obstawione zarówno z salda depozytowego, jak i salda freebet. Pamiętaj, że min. kurs dla kuponów postawionych przy użyciu freebetów niezmiennie wynosi 2,14 a wygrane są kwotą netto (po odjęciu stawki zakładu). Z kodem TYPERVIP otrzymasz także zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN.

Obrót

  • Promocja obowiązuje na zakłady SOLO, AKO z oferty przedmeczowej i/lub live
  • Wyłączone są gry karciane i zakłady systemowe
  • Brak limitu kursów