Statystyki Ekstraklasa

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 marca

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arka1311535,045,8810,92
Cracovia1151234,424,739,15
Górnik Z.1071454,125,589,69
Jagiellonia1221314,695,049,73
Korona1431135,504,359,85
Lech1191184,584,549,12
Lechia G.1141304,385,009,38
Legia1331125,124,319,42
Miedź Legnica1271304,885,009,88
Piast G.1421155,464,429,88
Pogoń1491135,734,3510,08
Zagłębie Sosnowiec1281424,925,4610,38
Wisła Kraków1201604,626,1510,77
Wisła P.1271134,884,359,23
Zagłębie L.1311415,045,4210,46
Śląsk1411105,424,239,65

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Arka434661235
Cracovia23567831
Górnik Z.53755833
Jagiellonia265119841
Korona35965634
Lech47765938
Lechia G.106866440
Legia467541440
Miedź63517527
Piast G.596511440
Pogoń38698438
Wisła Kraków310896945
Wisła P.17586835
Zagłębie L.848371141
Zagłębie S.34595733
Śląsk66663633

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o