Statystyki rzutów rożnych – Ekstraklasa

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 16 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arka1821925,065,3310,39
Cracovia1591814,425,039,44
Górnik Z.1621904,505,289,78
Jagiellonia1681784,674,949,61
Korona1941455,394,039,42
Lech1631814,535,039,56
Lechia G.1661914,615,319,92
Legia2121645,894,5610,44
Miedź Legnica1701824,725,069,78
Piast G.1991705,534,7210,25
Pogoń2031625,644,5010,14
Zagłębie Sosnowiec1761934,895,3610,25
Wisła Kraków1652304,586,3910,97
Wisła P.1741594,834,429,25
Zagłębie L.1832025,085,6110,69
Śląsk2041605,674,4410,11

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Arka537981749
Cracovia3578111145
Górnik Z.5510761245
Jagiellonia49812121055
Korona551175942
Lech598951349
Lechia G.128969852
Legia469871953
Miedź93917635
Piast G.8147612956
Pogoń61081091154
Wisła Kraków512141481063
Wisła P.3999101050
Zagłębie L.1179371855
Zagłębie S.6661561049
Śląsk9761031045

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o