Statystyki rzutów rożnych – Ekstraklasa

Rzuty rożne Ekstraklasa
14 maja 2020

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 14 lipca (19:30)

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arka1362303,896,5710,46
Cracovia2042045,835,8311,66
Górnik Z.1812175,176,2011,37
Jagiellonia2151666,144,7410,89
Korona1811615,174,609,77
Lech2271716,494,8911,37
Lechia G.1812105,176,0011,17
Legia2001445,714,119,83
Raków Częstochowa1751555,004,439,43
Piast G.1691874,835,3410,17
Pogoń1691674,834,779,60
ŁKS Łódź1622184,636,2310,86
Wisła Kraków1622044,635,8310,46
Wisła P.1821625,204,639,83
Zagłębie L.1811635,174,669,83
Śląsk1911575,464,499,94

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Arka Gdynia436671137
Cracovia34712101147
Górnik Z.4767131249
Jagiellonia45105111146
Korona24753526
Lech5911692464
Lechia G.387156746
Legia710815131669
Piast G.755931140
Pogoń Sz.752371034
Raków Cz.775871347
Wisła K.87784943
Wisła P.410668741
Zagłębie L.81311611756
ŁKS474101430
Śląsk W.986471549

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x