Statystyki Ekstraklasa

0

Ostatnia aktualizacja zakładki: 24 grudnia

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arka1081205,406,0011,40
Cracovia90984,504,909,40
Górnik Z.851164,255,8010,05
Jagiellonia1001035,005,1510,15
Korona109765,453,809,25
Lech93824,654,108,75
Lechia G.861084,305,409,70
Legia104935,204,659,85
Miedź Legnica961064,805,3010,10
Piast G.121966,054,8010,85
Pogoń118815,904,059,95
Zagłębie Sosnowiec931104,655,5010,15
Wisła Kraków961244,806,2011,00
Wisła P.103895,154,459,60
Zagłębie L.891044,455,209,65
Śląsk99844,954,209,15

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Arka333641130
Cracovia23126620
Górnik Z.22544623
Jagiellonia154108634
Korona23565425
Lech37654732
Lechia G.86665334
Legia457311434
Miedź52415421
Piast G.47238327
Pogoń34458428
Wisła Kraków28665633
Wisła P.16466730
Zagłębie L.71834831
Zagłębie S.33454524
Śląsk45553527

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 8 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o