Statystyki rzutów rożnych – Ekstraklasa

0
Rzuty rożne Ekstraklasa

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 29 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arka1041684,006,4610,46
Cracovia1451545,585,9211,50
Górnik Z.1331575,126,0411,15
Jagiellonia1601196,154,5810,73
Korona1221224,694,699,38
Lech1901257,314,8112,12
Lechia G.1251575,006,2811,28
Legia1441025,543,929,46
Raków Częstochowa1241154,774,429,19
Piast G.1311405,045,3810,42
Pogoń1121124,484,488,96
ŁKS Łódź1211644,656,3110,96
Wisła Kraków1181584,546,0810,62
Wisła P.1371195,274,589,85
Zagłębie L.1321165,084,469,54
Śląsk1401105,384,239,62

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Arka Gdynia21345722
Cracovia33699535
Górnik Z.43459934
Jagiellonia33958735
Korona13342215
Lech439452045
Lechia G.366114232
Legia7861191354
Piast G.34481828
Pogoń Sz.54136827
Raków Cz.554431132
Wisła K.65663733
Wisła P.38455732
Zagłębie L.510659641
ŁKS37391225
Śląsk W.755341034

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o