Statystyki rzutów rożnych – Ekstraklasa

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 23 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arka1851985,005,3510,35
Cracovia1661884,495,089,57
Górnik Z.1641934,435,229,65
Jagiellonia1701834,594,959,54
Korona1971475,323,979,30
Lech1781844,814,979,78
Lechia G.1711934,625,229,84
Legia2191665,924,4910,41
Miedź Legnica1781854,815,009,81
Piast G.2021855,465,0010,46
Pogoń2101695,684,5710,24
Zagłębie Sosnowiec1821974,925,3210,24
Wisła Kraków1682384,546,4310,97
Wisła P.1781654,814,469,27
Zagłębie L.1852095,005,6510,65
Śląsk2101635,684,4110,08

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Arka537981749
Cracovia3578111145
Górnik Z.5510771448
Jagiellonia49812121055
Korona551175942
Lech598951349
Lechia G.12810610854
Legia569872055
Miedź9310110740
Piast G.8157612957
Pogoń610910111157
Wisła Kraków512151581267
Wisła P.3999101050
Zagłębie L.11710471857
Zagłębie S.6661561049
Śląsk10861051049

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o