Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Cracovia43356,145,0011,14
Górnik Z.34374,865,2910,14
Jagiellonia28384,676,3311,00
Lech39326,505,3311,83
Lechia G.41346,835,6712,50
Legia31176,203,409,60
Piast G.49277,003,8610,86
Podbeskidzie B-B30424,296,0010,29
Pogoń25305,006,0011,00
Raków Częstochowa40275,713,869,57
Stal Mielec23493,297,0010,29
Śląsk29444,837,3312,17
Warta Poznań19303,175,008,17
Wisła Kraków34315,675,1710,83
Wisła P.36295,144,149,29
Zagłębie L.35345,004,869,86

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Polska - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Cracovia02131310
G. Zabrze32330213
Jagiellonia1303108
Lech21313212
Lechia21302210
Legia0303017
Mielec0212027
Piast0002013
Podbeskidzie1223019
Pogoń1101126
Raków42461118
W. Kraków21340010
W. Płock1110148
Warta0102025
Zagłębie L.1030239
Śląsk33022111

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 października (23:30)

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x