Liga Narodów to zaraz po Mistrzostwach Europy najważniejsze piłkarskie rozgrywki w strefie UEFA. Mecze tego turnieju niezmiennie przyciągają wielu kibiców przed telewizory. Duża zasługa w tym reprezentacji Polski, która jeszcze nigdy nie spadła do niższej dywizji tych rozgrywek.

Wyniki Liga Narodów UEFA 2024/25

Liga Narodów dzięki swojemu specyficznemu formatowi zapewnia spore emocje. Najlepsze reprezentacje, wsród, których jest reprezentacja Polski, rozgrywają mecze przeciwko sobie w dywizji A. Natomiast najsłabsze drużyny rankingu FIFA grają w najniższej dywizji, występują tam takie kraje jak San Marino czy Gibraltar. Dzięki temu kibice nie obserwują wielu jednostronnych pojedynków. Z uwagi na częste mecze najlepszych reprezentacji przeciwko sobie mecze LN są gwarancją dużych emocji.

Wyniki Ligi Narodów są bardzo ważne szczególnie w niższych dywizjach. To właśnie dzięki dobrej formie w tym turnieju Estonia czy Walia otrzymały szansę na awans do Euro 2024 przez baraże. Zwycięstwa w meczach Ligi Narodów wpływają także na pozycje reprezentacji w rankingu FIFA, który ma wpływ na podział koszyków na najważniejsze piłkarskie imprezy.

Liga Narodów UEFA 2024/25 - Wyniki na żywo

Obecną formę najlepszych europejskich drużyn narodowych można śledzić w tabeli wyników na żywo Ligi Narodów. Oprócz aktualnych wyników meczów znajdziemy tam również bilans bramkowy wszystkich reprezentacji. Wyniki na żywo Ligi Narodów pomogą nam przewidzieć, które z reprezentacji trafi do ćwierćfinału turnieju, a które spadną do niższej dywizji. Sprawdzając bilans bramek drużyn Ligi Narodów można przewidzieć, w którym meczu typerzy mogą spodziewać się dużej, a w którym małej liczby goli.