Liga Narodów 2024/25 to czwarta odsłona tego turnieju. Pierwszą edycję pucharu wygrała reprezentacja Portugalii, dwa lata później końcowy triumf odnieśli reprezentanci Francji, którzy w finale pokonali Hiszpanię. La Furja Roja zrewanżowała się w kolejnej edycji, pokonując w finale Chorwację.

Kiedy Liga Narodów UEFA 2024/25?

Mecze grupowe Ligi Narodów UEFA zazwyczaj rozgrywane są jesienią. Wszystkie mecze fazy grupowej odbędą się w wyznaczonych przez FIFA terminach przerw reprezentacyjnych. Po zakończeniu rozgrywek grupowych poznamy układ drabinki fazy pucharowej turnieju. Terminarz Ligi Narodów składa się z 6 kolejek grupowych, następnie najlepsze reprezentacje zagrają w ćwierćfinale turnieju.

Liga Narodów UEFA 2024/25 - Terminarz

W terminarzu Ligi Narodów UEFA znajdziemy spotkania najbliższej kolejki rozgrywek. Dzięki niemu możemy śledzić daty i godziny meczów reprezentacji Polski, a także innych najlepszych drużyn narodowych w Europie. Znajomość terminarzu na pewno przyda się kibicom, aby nie opuścić żadnego meczu swojej ulubionej reprezentacji.

Nadchodzące mecze Liga Narodów UEFA 2024/25

Liga Narodów to organizowany co dwa lata turniej organizowany przez UEFA dla wszystkich europejskich reprezentacji. Wszystkie mecze pucharu rozgrywane są w czasie przerw reprezentacyjnych, a faza grupowa turnieju trwa przez całą jesień.

W każdej edycji LN najciekawiej zapowiadają się rozgrywki w dywizji A. To właśnie tam grają najlepsze europejskie reprezentacje i możemy spodziewać się wiele bardzo ciekawych spotkań. Kibice reprezentacji Polski również mogą być zadowoleni, ponieważ Polska nigdy w historii nie spadła do niższej dywizji Ligi Narodów.