Rozgrywki Ligi Mistrzów wchodzą w decydującą fazę. Każdy mecz jest niezwykle prestiżowy, a zwycięstwo oprócz awansu do kolejnej rundy gwarantuje olbrzymie pieniądze.

Kiedy Liga Mistrzów 2023/24?

Mecze Ligi Mistrzów corocznie rozpoczynają się we wrześniu. Mecze fazy grupowej rozgrywają się średnio co dwa tygodnie. Ze względu na przerywającą rozgrywki klubowe przerwą reprezentacyjną, rozgrywki grupowe kończą się w grudniu.

Mecze Ligi Mistrzów wracają w lutym, kiedy rozpoczyna się faza pucharowa rozgrywek. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowane są na kwiecień, a półfinały na maj. Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę 1.06 na Wembley.

LM 2023/24 - Terminarz

Znajomość terminarzu Ligi Mistrzów umożliwia śledzenie losów swoich ulubionych drużyn na każdym etapie rozgrywek. Kibice, którzy są na bieżąco z kalendarzem Ligi Mistrzów mogą starannie zaplanować swój czas tak, aby nie opuścić żadnego meczu tych prestiżowych rozgrywek.

Nadchodzące mecze Ligi Mistrzów 2023/24

W fazie pucharowej mecze Ligi Mistrzów rozgrywane są co tydzień lub co dwa tygodnie. Wyjątkiem jest przerwa między fazą 1/8 finału i ćwierćfinałem. Pomiędzy tymi meczami zaplanowana jest przerwa reprezentacyjna.

Dłuższa przerwa jest również przed finałem rozgrywek. Zawodnicy i trenerzy mają aż trzy tygodnie, aby przygotować się do najważniejszego meczu w sezonie.