Bnei Sakhnin Football Club to drużyna piłkarska grająca na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Izraelu. Klub założony został w roku 1991 w wyniku połączenia dwóch klubów, Maccabi Sakhnin i Hapoel Sakhnin. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczyli w ostatniej kolejce sezonu 2002/03, wygrywając 1:0 z Maccabi Kiryat Gat. Zostali wówczas drugim izraelsko-arabskim klubem grającym na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Bnei Sakhnin w debiutanckim sezonie zajęli 10. miejsce w Liga ha'Al, co zapewniło im utrzymanie. W tym samym sezonie sprawili sensację w Pucharze Izraela. Bnei Sakhnin zdobył swoje pierwsze tak ważne trofeum w historii, wygrywając 4-1 z Hapoelem Hajfa w finale tych rozgrywek.

Zwycięstwo w pucharze kraju dało im szansę gry w eliminacjach do Pucharu UEFA. W 1. rundzie kwalifikacji zagrali z Partizanem Tirana i niespodziewani rozbili w dwumeczu zespół z Albanii aż 6-1. W następnej rundzie trafili na Newcastle United, tu jednak obyło się bez niespodzianki, drużyna z Izraela przegrała dwumecz 1-7. W 2008 roku Bnei Sakhnin brał udział w nieistniejącym już Pucharze Intertoto. Izraelczycy swój udział w turnieju zakończyli na trzeciej rundzie, przegrywając 1-3 w dwumeczu z Deportivo La Coruna.