Statystyki rzutów rożnych – La Liga

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 23 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves1452323,826,119,92
At. Bilbao1531394,033,667,68
At. Madryt2171725,714,5310,24
Barcelona2061585,424,169,58
Celta Vigo1631864,294,899,18
Eibar2241485,893,899,79
Espanyol1902025,005,3210,32
FC Sevilla2231765,874,6310,50
Getafe1581604,164,218,37
Girona1362073,585,459,03
Huesca1692114,455,5510,00
Leganes1431823,764,798,55
Levante2022025,325,3210,63
Real Betis1861884,894,959,84
Real Madryt2211525,824,009,82
Real Sociedad1781834,684,829,50
Valencia1961705,164,479,63
Valladolid2011995,295,2410,53
Vallecano1861834,894,829,71
Villarreal1682154,425,6610,08

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Alaves756911139
At. Bilbao411856741
At. Madryt499991555
Barcelona8131610172690
Celta Vigo7291091653
Eibar2869111046
Espanyol4712711748
FC Sevilla271014111862
Getafe449881548
Girona451264637
Huesca527911943
Leganes53767937
Levante115101081559
Real Betis335791744
Real Madryt9871281963
Real Sociedad89569845
Valencia6911951151
Valladolid26375932
Vallecano3101057641
Villarreal7456101749

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 16 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o