Statystyki rzutów rożnych – La Liga

Staty piłka nożna
25 czerwca 2020

Wszystkie 6 lig znajdziesz w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 14 lipca (19:00)

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves1301703,614,728,33
At. Bilbao1731694,814,699,50
At. Madryt1781734,944,819,75
Barcelona1741334,833,698,53
Celta Vigo1651984,585,5010,08
Eibar1821735,064,819,86
Espanyol1501604,174,448,61
FC Sevilla2201366,113,789,89
Getafe1731244,813,448,25
Granada1551734,314,819,11
Leganes1491484,144,118,25
Levante1792034,975,6410,61
Mallorca1611684,474,679,14
Osasuna1751604,864,449,31
Real Betis1741944,835,3910,22
Real Madryt1861415,173,929,08
Real Sociedad1751454,864,038,89
Valencia1581704,394,729,11
Valladolid1431873,975,199,17
Villarreal1432183,976,0610,03

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Alaves132861232
At. Bilbao1086431041
At. Madryt588811848
Barcelona1472014101580
Celta Vigo534651235
Eibar394631136
Espanyol26752527
FC Sevilla76117111153
Getafe6584101043
Granada368911946
Leganes61482526
Levante574810943
Mallorca66749537
Osasuna454961442
R. Sociedad71051291255
Real Betis1057671247
Real Madryt78139151466
Valencia278851545
Valladolid623531029
Villarreal12679101458

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x