Statystyki rzutów rożnych – La Liga

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 16 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves1392283,766,169,92
At. Bilbao1501374,053,707,76
At. Madryt2131665,764,4910,24
Barcelona2041535,514,149,65
Celta Vigo1601814,324,899,22
Eibar2191465,923,959,86
Espanyol1861975,035,3210,35
FC Sevilla2211735,974,6810,65
Getafe1521564,114,228,32
Girona1322013,575,439,00
Huesca1652054,465,5410,00
Leganes1371783,704,818,51
Levante1961985,305,3510,65
Real Betis1811874,895,059,95
Real Madryt2201475,953,979,92
Real Sociedad1731794,684,849,51
Valencia1941625,244,389,62
Valladolid1931975,225,3210,54
Vallecano1811804,894,869,76
Villarreal1642094,435,6510,08

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Alaves755911037
At. Bilbao411856741
At. Madryt499981453
Barcelona8131410172688
Celta Vigo7291091451
Eibar2759111044
Espanyol4712610746
FC Sevilla27914111760
Getafe349881446
Girona451264536
Huesca527811841
Leganes53667936
Levante10591081557
Real Betis335771742
Real Madryt9871281963
Real Sociedad89569845
Valencia6910851149
Valladolid26375932
Vallecano391056639
Villarreal7446101647

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 16 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o