Wszystkie 6 lig znajdziesz w MENU: Statystyki Futbol

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves13272,174,506,67
At. Bilbao26115,202,207,40
At. Madryt21155,253,759,00
Barcelona23195,754,7510,50
Cadiz28234,673,838,50
Celta Vigo26304,335,009,33
Eibar24234,003,837,83
Elche10212,505,257,75
FC Sevilla13213,255,258,50
Getafe22134,402,607,00
Granada16103,202,005,20
Huesca25194,173,177,33
Levante22234,404,609,00
Osasuna19283,805,609,40
Real Betis34195,673,178,83
Real Madryt28315,606,2011,80
Real Sociedad31325,175,3310,50
Valencia27334,505,5010,00
Valladolid23203,833,337,17
Villarreal20333,335,508,83

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Alaves0110103
Atl. Madryt2001238
Barcelona3121018
Betis1220117
Bilbao0010124
Cadiz1103016
Celta1011003
Eibar0102014
Elche0020013
Getafe1022005
Granada1102037
Huesca0012104
Levante1020025
Osasuna1110025
Real Madryt1101126
Real Sociedad01121510
Sevilla1000135
Valencia1031218
Valladollid0031105
Villarreal2010508

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 października (23:30)

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x