Statystyki rzutów rożnych – La Liga

0
Staty piłka nożna

Wszystkie 6 lig znajdziesz w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 10 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves991383,675,118,78
At. Bilbao1331214,934,489,41
At. Madryt1431355,305,0010,30
Barcelona1251034,633,818,44
Celta Vigo1181514,375,599,96
Eibar1281264,744,679,41
Espanyol1151234,264,568,81
FC Sevilla163956,043,529,56
Getafe138915,113,378,48
Granada1201304,444,819,26
Leganes1201194,444,418,85
Levante1371635,076,0411,11
Mallorca1181254,374,639,00
Osasuna1361255,044,639,67
Real Betis1271464,705,4110,11
Real Madryt1501145,564,229,78
Real Sociedad1291124,784,158,93
Valencia1241224,594,529,11
Valladolid1131384,195,119,30
Villarreal1161754,306,4810,78

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Alaves132761029
At. Bilbao65433829
At. Madryt35668331
Barcelona105171271263
Celta Vigo31135922
Eibar352521027
Espanyol15642523
FC Sevilla75847839
Getafe627410837
Granada33769533
Leganes60462321
Levante45368632
Mallorca45528428
Osasuna234941234
R. Sociedad610596945
Real Betis94756738
Real Madryt45116111249
Valencia167831338
Valladolid51233923
Villarreal835991044

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o