Statystyki La Liga

0

Ostatnia aktualizacja zakładki: 17 stycznia

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves621263,266,639,89
At. Bilbao79684,163,587,74
At. Madryt131846,894,4211,32
Barcelona107855,634,4710,11
Celta Vigo86944,534,959,47
Eibar127606,683,169,84
Espanyol114996,005,2111,21
FC Sevilla107905,634,7410,37
Getafe73913,844,798,63
Girona601163,166,119,26
Huesca99935,214,8910,11
Leganes741053,895,539,42
Levante931124,895,8910,79
Real Betis92974,845,119,95
Real Madryt106785,584,119,68
Real Sociedad891014,685,3210,00
Valencia103745,423,899,32
Valladolid1041085,475,6811,16
Vallecano95915,004,799,79
Villarreal871164,586,1110,68

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
At. Bilbao15524320
At. Madryt15454827
Barcelona697791553
Celta Vigo51773831
Deportivo Alaves Sad41461622
Eibar23156421
Espanyol23815221
FC Sevilla24764831
Getafe21335721
Girona32941221
Huesca21424417
Leganes31335217
Levante72563730
Real Betis02444822
Real Madryt54264728
Real Sociedad72226423
Valencia24222517
Valladolid02262517
Vallecano34534322
Villarreal21225820

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 16 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o