Statystyki rzuty rożne La Liga

Oznaczenia:
śr. + oznacza średnią zdobytych rzutów rożnych
śr. - oznacza średnią straconych rzutów rożnych
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
Drużynaśr. +śr. -śr./ mecz
Alaves4,257,0011,25
At. Bilbao7,134,2511,38
At. Madryt5,753,138,88
Barcelona6,634,0010,63
Cadiz3,445,899,33
Celta Vigo4,113,787,89
Elche3,895,789,67
Espanyol5,336,2211,56
FC Sevilla4,004,258,25
Getafe5,003,448,44
Granada3,636,8810,50
Levante3,115,899,00
Mallorca4,563,007,56
Osasuna5,224,119,33
Real Betis5,674,8910,56
Real Madryt5,752,388,13
Real Sociedad4,783,568,33
Valencia3,444,447,89
Vallecano3,673,677,33
Villarreal4,136,6310,75

Statystyki piłkarskie Hiszpania – kiedy strzelają

DrużynaStrzelone1 połowa2 połowa
Real Madrid2222.7%77.3%
Rayo Vallecano1553.3%46.7%
FC Barcelona1457.1%42.9%
Osasuna1346.2%53.8%
Valencia1346.2%53.8%
Real Sociedad128.3%91.7%
Real Betis1250.0%50.0%
Sevilla FC1154.5%45.5%
Atletico Madrid1136.4%63.6%
Villarreal933.3%66.7%
Espanyol850.0%50.0%
Celta Vigo728.6%71.4%
Athletic Bilbao742.9%57.1%
Cadiz771.4%28.6%
Mallorca771.4%28.6%
Levante633.3%66.7%
Elche666.7%33.3%
Granada666.7%33.3%
Getafe3100.0%0.0%
Alaves250.0%50.0%

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Alaves1000102
Atl. Madryt02211511
Barcelona42211414
Betis12320412
Bilbao0031307
Cadiz1220117
Celta1011227
Elche2111106
Espanyol0222118
Getafe0120003
Granada2200206
Levante0023016
Mallorca1310117
Osasuna23120513
R. Vallecano42211515
Real Madryt23055722
Real Sociedad00123612
Sevilla32120311
Valencia31232213
Villarreal1023219

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Primera Division od lat rywalizuje z angielską Premier League o miano najlepszej futbolowej ligi świata. Pojedynki Realu Madryt z FC Barceloną emocjonują fanów na wszystkich kontynentach, podobnie jak indywidualne umiejętności piłkarskie największych gwiazd La Liga. Jednocześnie liga hiszpańska ma opinię niezwykle atrakcyjnej pod względem typowania wyników. Statystyki potwierdzają, że to jedna z najbardziej „analitycznych” i jednocześnie najmniej nieobliczalnych lig w Europie.

La Liga statystyki

Nic więc dziwnego, że tak wielu typerów bierze na warsztat właśnie rozgrywki ligi hiszpańskiej. Zaletą rozgrywek jest bardzo duża dostępność zdarzeń w ofercie wszystkich popularnych bukmacherów. Do obstawiania zachęcają również bogate i powszechnie dostępne statystyki La Liga, których nie musisz szukać na innych stronach w sieci. Wszystko, co niezbędne do typowania znajdziesz tutaj!

Liga hiszpańska statystyki bukmacherskie

Z myślą o wszystkich fanach Primera Division przygotowaliśmy najbogatsze i stale aktualizowane statystyki ligi hiszpańskiej. Wszystko po to, aby gracze pasjonujący się tymi rozgrywkami, mogli opierać swoje typy na twardych danych, nie pozostawiając wszystkiego przypadkowi. Poprzez czytelne i obfitujące w szczegółowe analizy tabele piłkarskie Hiszpania i jej rozgrywki ligowe staną się znacznie bardziej przewidywalne i łatwiejsze do typowania. Wśród statystyk, które przygotowywaliśmy, znajdziesz m.in. takie zestawienia jak:

  • piłka nożna Hiszpania 1 liga tabela,
  • klasyfikacja strzelców,
  • statystyka rzutów różnych,
  • gole strzelane w poszczególnych kwadransach meczu,

a także wiele innych przydatnych tabel, analiz, wykresów i zestawień, dzięki którym dużo łatwiej wytypujesz wyniki interesujących Cię zdarzeń oraz zakładów.

Piłka nożna Hiszpania 1. liga – co warto obstawiać?

Każdy mecz ligi hiszpańskiej daje możliwość typowania od kilkudziesięciu do ponad 100 zdarzeń. W zależności od preferencji możesz obstawić zarówno zwycięzcę konkretnego meczu, dokładny wynik, jak i liczbę bramek. To jednak zaledwie kropla w morzu możliwości, jakie daje typowanie Primera Division. Poniżej podpowiadamy, na jakie kategorie zdarzeń warto zwrócić szczególną uwagę oraz podsuwamy najświeższe statystyki La Liga!

Liczba rzutów rożnych

To, która z drużyn będzie miała w meczu więcej rzutów rożnych, jak i łączna liczba tych stałych fragmentów gry, stanowi częsty przedmiot zainteresowania typerów. Aktualna tabela La Liga potwierdza, że w przypadku ofensywnych drużyn, takich jak Real Madryt, Barcelona czy Valencia, niemal pewna jest odpowiednio duża liczba wznowień z narożnika boiska.

Liczba żółtych/czerwonych kartek

Niektóre drużyny – jak Getafe, Athletic Bilbao czy Celta Vigo – preferują zdecydowaną grę na pograniczu faulu, czego konsekwencją jest duża ilość żółtych i czerwonych kartek. Warto przeanalizować ostatnie mecze wybranych zespołów pod kątem kar indywidualnych. W przypadku wyżej wymienionych klubów po kilka kartoników w trakcie każdego meczu to absolutne minimum!

Gol w danym kwadransie meczu

Bardzo interesująco przedstawia się również tabela ligi hiszpańskiej pod kątem bramek strzelanych w konkretnych fragmentach meczów. Przykładowo – Barcelona w tym sezonie najwięcej goli zdobywa w pierwszym i drugim kwadransie spotkania. Dla porównania piłkarze Atletico Madryt pomiędzy 15. a 45. minutą meczu 2 razy kierowali piłkę do siatki przeciwnika.

Typowanie mistrza i spadkowicza

Jak pokazują tabele piłkarskie Hiszpania to przede wszystkim Real Madryt i Barcelona – to te dwa kluby w ostatnich latach najczęściej dzieliły się mistrzowskim tytułem. W trakcie sezonu można typować zarówno to, kto zdobędzie mistrzostwo, jak i drużyny, które opuszczą ligę.

BTTS (obie drużyny strzelą gola)

Ostatnia proponowana przez nas kategoria zdarzeń dotyczy tego, czy obie drużyny strzelą bramkę w meczu. W typowaniu tego rodzaju zakładów pomocna okazuje się aktualna tabela hiszpańskiej ligi, ze szczególnym uwzględnieniem bilansu bramek strzelonych i straconych. Pokazuje ona, że jest w La Liga wiele drużyn, które regularnie zdobywają gole, ale także sporo ich tracą. W meczach z ich udziałem warto pokusić się o BTTS, gdyż prawdopodobieństwo, że oba zespoły trafią do bramki przeciwnika, jest na ogół dość wysokie.

La Liga tabela – czy warto typować ligę hiszpańską?

Z całą pewnością, obstawianie wydarzeń dotyczących hiszpańskiej ligi piłki nożnej jest dobrym pomysłem. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na dostęp do szczegółowych statystyk, ale również z uwagi na dużą popularność i przewidywalność tych rozgrywek. Praktycznie wszystkie niezbędne informacje oraz statystyki ligi hiszpańskiej dostępne są na wyciągnięcie ręki. Przykładem jest nasza nieustannie rozwijana i stale aktualizowana baza, w której znajduje się zarówno tabela hiszpańskiej ligi, jak i zestawienia i porównania dotyczące konkretnych aspektów gry. Tak ofensywne rozgrywki, aż „proszą się” o to, aby oprócz standardowego typowania 1X2, stawiać na liczbę bramek, rzutów rożnych czy kartek. Nie bez powodu jest to jedna z najczęściej typowanych lig – zarówno przez doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy na naszej stronie można sprawdzać statystyki rzutów rożnych w La Liga?

Tak, na stronie Zawód Typer po każdej kolejce aktualizujemy dane rzutów rożnych.

Jakie inne statystyki gracze mogą sprawdzać na stronie Zawód Typer?

Po każdej kolejce Primera Division aktualizowane są dane zdobywanych bramek w danym kwadransie i połowie meczu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze