Statystyki La Liga

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 marca

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves891763,186,299,46
At. Bilbao122984,363,507,86
At. Madryt1751246,254,4310,68
Barcelona1671195,964,2510,21
Celta Vigo1171504,185,369,54
Eibar175966,253,439,68
Espanyol1451455,185,1810,36
FC Sevilla1651415,895,0410,93
Getafe1191174,254,188,43
Girona951673,395,969,36
Huesca1291624,615,7910,39
Leganes1061383,794,938,71
Levante1431475,115,2510,36
Real Betis1291474,615,259,86
Real Madryt1721056,143,759,89
Real Sociedad1341324,794,719,50
Valencia1461155,214,119,32
Valladolid1541555,505,5411,04
Vallecano1301434,645,119,75
Villarreal1261614,505,7510,25

Statystyki piłkarskie – kiedy strzelają

Hiszpania - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
At. Bilbao28525628
At. Madryt18876939
Barcelona712128142073
Celta Vigo62874936
Deportivo Alaves Sad534811031
Eibar26399736
Espanyol45828532
FC Sevilla2681171347
Getafe237771036
Girona451143431
Huesca42754628
Leganes42557427
Levante737741038
Real Betis225561232
Real Madryt776871449
Real Sociedad75447633
Valencia46353930
Valladolid04273723
Vallecano38654430
Villarreal224481232

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 16 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o