Puchar Niemiec rozpoczyna się na przełomie lipca i sierpnia od fazy 1/32 finału. Jest to 1. runda DFB Pokal i już na tym etapie swoje mecze rozgrywają wszystkie drużyny Bundesligi.

Puchar Niemiec terminarz 2023/24

Puchar Niemiec to jeden z nielicznych turniejów krajowych, gdzie najlepsze drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej swój udział rozpoczynają już w 1. rundzie. Gwarantuje to emocje oraz dużą liczbę niespodzianek.

Po każdej rundzie następuje losowanie, przez co drabinka Pucharu Niemiec nie jest z góry znana. Żadna drużyna w losowaniu nie jest rozstawiona. Dzięki temu kluby z Bundesligi mogą się zmierzyć ze sobą już w początkowej fazie turnieju. Aktualny terminarz Pucharu Niemiec można zobaczyć powyżej.

Nadchodzące mecze

Dokładne daty nadchodzących spotkań można znaleźć w drabince Pucharu Niemiec. Terminarz DFB Pokal zależy od dat przerw reprezentacyjnych oraz meczów innych rozgrywek, takich jak między innymi Liga Mistrzów.

Finał rozgrywek DFB Pokal odbywa się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w drugiej połowie maja lub na początku czerwca.