Ekstraklasa to wyrównana liga, w której często padają zaskakujące rezultaty. To sprawia, że polska liga jest jeszcze bardziej interesująca. Jeśli śledzisz dla rozgrywek Ekstraklasa wyniki to wiesz, które drużyny są faworytami. Ci jednak nie zawsze wygrywają. Aby być na bieżąco, koniecznie sprawdzaj wyniki Ekstraklasy.

Ekstraklasa - wyniki na żywo

W trakcie trwania meczu rezultat meczu może się wiele razy zmienić. Ma to miejsce szczególnie w ligach, w których poziom drużyn jest do siebie zbliżony. I tak właśnie jest w przypadku wielu zespołów polskiej ligi. W poprzednim sezonie więcej niż co czwarty mecz kończył się remisem.

Przed sezonem 2023-24 zdecydowanie wzmocnili się faworyci, czyli Raków Częstochowa, Lech Poznań i Legia Warszawa. Może to wpłynąć na ich lepsze rezultaty w kolejnych rozgrywkach. Czy faktycznie tak będzie? Warto śledzić to na bieżąco dzięki wynikom na żywo Ekstraklasy. Dzięki nim nie ominie Cię żaden istotny moment z naszej ligi.

Ekstraklasa - ostatnie wyniki meczów

Jeśli zajrzeć do wyników ligi polskiej to właściwie w każdej kolejce mają miejsce pewne niespodzianki. Te często spowodowane są słabszą formą faworyta lub też niedocenieniem niżej notowanego rywala. Spoglądając w historię wyników Ekstraklasy nie można odbierać szans zespołom takim jak beniaminkowie, którymi są ŁKS Łódź, Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice.

Najlepsze polski drużyny zdecydowanie słabiej radzą sobie w lidze bezpośrednio w okolicy spotkań pucharowych. To właśnie wtedy trenerzy podejmują decyzję o skorzystaniu z możliwości rotacji składem. Ta zaś znacznie wpływa na jakość rozgrywanych meczów.

Najlepsze wyniki - liga polska

Najwięcej mistrzostw na swoim koncie ma Legia Warszawa. Klub ze stolicy do tej pory wygrywał ligę aż 15 razy. Jeśli wziąć pod uwagę wyniki Ekstraklasy z XXI wieku najwyższe zwycięstwo odniósł Górnik Zabrze z Pogonią Szczecin. Było to w 2003 roku i Zabrzanie wygrali wtedy 9-0. Kilkukrotnie padał wynik 7-0. Najbardziej pamiętną wygraną tym rezultatem może poszczycić się Legia Warszawa nad Wisłą Kraków z 2019 roku.

A jak będzie w sezonie 2023-24? Czy i tutaj będziemy świadkami meczów pełnych goli? W poprzednich rozgrywkach prawie ćwierć meczów kończyła się wynikiem 1-1 lub 2-1. Dodatkowo aż 12 razy mogliśmy oglądać co najmniej 7 goli. Liczymy, że jeszcze ciekawsze starcia będziemy odnotowywać w wynikach Ekstraklasy 2023-24.