Dla rozgrywek Bundesliga wyniki śledzone są przez wiele osób w Polsce. Niemiecka liga już od dawna jest popularna w naszym kraju między innymi dzięki zawodnikom z Polski. Prezentujemy wyniki Bayernu Monachium i reszty stawki, by w łatwy sposób można było otrzymywać informacje o jednej z najlepszych lig Europy.

Bundesliga live - wyniki meczów na żywo

W Bundeslidze rywalizuje ze sobą 18 zespołów. Oznacza to, że każda drużyna rozgrywa w sezonie 34 spotkania. W każdej kampanii odbywa się zatem 306 meczów. Te toczone są zazwyczaj w weekendy z małymi wyjątkami. Zdarza się bowiem, że terminarz Bundesligi wskazuje mecze w środku tygodnia.

Wyniki ligi niemieckiej prezentujemy na naszej stronie. Dzięki temu w łatwy sposób możesz być zawsze na bieżąco z rezultatami, niezależnie od tego, czy interesują Cię wszystkie drużyny, czy np. tylko Bayern lub Borussia Dortmund. Największą popularnością cieszy się oczywiście tzw. Der Klassiker, czyli mecz właśnie pomiędzy Bayernem a Borussią.

Liga niemiecka - najświeższe wyniki

Najnowsze wyniki Bundesligi publikujemy na naszym portalu. Sezon rozpoczyna się w sierpniu, a ostatnie mecze mają miejsce w środku maja. Zatem przez większość roku możesz cieszyć się starciami w swojej ulubionej lidze. W lidze niemieckiej wyniki na ogół wskazują na sporą liczbę bramek. W ponad połowie spotkań możemy oglądać więcej niż 2 bramki. To znacznie wpływa na atrakcyjność rozgrywek.

Wyniki Bundesligi często są zaskakujące. Nawet Bayern, który co roku jest faworytem regularnie sprawia niespodzianki. Ze względu na coraz bardziej wyrównany poziom Monachijczycy nie mogą być pewni 3 punktów, gdy przyjeżdżają do potencjalnie niżej notowanej drużyny.

Bundesliga - najlepsze wyniki w lidze niemieckiej

Tytułu mistrza Niemiec broni Bayern. Zespół ten zdobywał mistrzostwo w ostatnich 11 latach. Dużo wskazuje na to, że sytuacja znowu może się powtórzyć. Klub ze stolicy Bawarii to również ekipa, która cieszy się na ogół najwyższymi zwycięstwami. W ciągu ostatnich 10 lat aż 4 razy zdobywała 8 goli lub więcej. Rekordy te na stałe zapisywały się w wynikach ligi niemieckiej.

W poprzednim sezonie aż 17 razy padało co najmniej 7 goli w meczu. Spośród 5 najlepszych lig świata Bundesliga zdecydowanie przewyższa inne pod kątem ilości bramek. Ze względu na to warto śledzić wyniki Bundesligi, by być na bieżąco z najlepszymi meczami danych kolejek w topowych rozgrywkach.