Wyniki na żywo piłka nożna | Wyniki live meczów piłkarskich

Każdy, kto interesuje się piłką nożną śledzi również wyniki na żywo. Oczywiście najbardziej polecaną metodą może być oglądanie meczu. Co zrobić, jeśli jednak nie jest to możliwe? Na szczęście dostępnych jest wiele rozwiązań. Jedną z nich są specjalne strony, gdzie dostępne są wyniki meczów. Z pomocą mogą przyjść również bukmacherzy. Jaki jest zatem najlepszy sposób na to, by znać rezultat spotkania?

Wyniki meczów na żywo

W internecie znaleźć można co najmniej kilkanaście polskich i zagranicznych portali, na których przekazywane są wyniki na żywo. Wybór ulubionego powinien zależeć od ilości opcji dostępnych na danej stronie. Zdarza się, że ilość opcji jest naprawdę ogromna. Czego zatem można dowiedzieć się z najlepszych stron, które prowadzą wyniki live?

 • Aktualny wynik meczu
 • Strzelcy goli
 • Kartki
 • Składy i zmiany
 • Statystyki
 • Tabele
 • Newsy
 • Kursy bukmacherskie

Powyżej wskazane elementy to zapewne nawet nie wszystko w przypadku przewodnich serwisów jak np. Flashscore czy Sofascore. Co ciekawe często składy są widoczne krótko po tym, jak zostają ogłoszone przez daną drużynę. Oznacza to, że możemy obstawiać spotkanie na godzinę przed meczem będąc już pewnym tego, kto pojawi się na boisku. To doskonała wiadomość dla typerów.

Wyniki live lig piłkarskich; Serie A, La Liga, Ekstraklasa, Bundesliga, Ligue 1, Premier League

Najlepsze ligi świata oraz polska Ekstraklasa widnieją w większości portali od razu u samej góry. Wpływ na to ma oczywiście popularność lig takich jak Premier League czy La Liga i Serie A. Ilość szczegółów jest większa w ich przypadku ze względu na zdecydowanie łatwiejszy dostęp do informacji oraz liczbę osób, która pracuje przy wiodących rozgrywkach.

Co ważne wyniki meczów da się też śledzić na stronach bukmacherów. W chwili, gdy dane spotkanie właśnie się toczy wystarczy wejść do zakładki Live. To w niej dostępne będą wyniki piłkarskie aktualizowane dosłownie na bieżąco. Niektórzy bukmacherzy udostępniają też transmisje, a każdy z nich w różnych zakresie przekazuje w ręce graczy przydatne statystyki.

Wyniki piłkarskie z całego świata

Nie dla każdego jednak najważniejsze są wyniki live z czołowych meczów. Coraz popularniejsze w Polsce stają się rozgrywki takie jak np. amerykańska MLS, czy obecnie arabska Saudi Pro League. Na szczęście również te ligi mają swoje miejsce w wielu portalach. Dodatkowo na wielu z nich interfejs da się dostosować według własnych potrzeb. Dzięki temu liga niższa rangą może trafić na samą górę. Poprzez to od razu po wejściu na stronę lub do aplikacji będą widoczne interesujące nas wyniki na żywo.

Jak przed chwilą wspomnieliśmy rezultaty da się śledzić także w aplikacjach mobilnych. Te, które cieszą się największą ilością pobrań to:

 • Flashscore
 • Sofascore
 • LiveScore

Co ważne udostępnione są w nich wyniki live oraz te dla zakończonych już spotkań. Dodatkowo da się w nich śledzić wszelkie statystyki, które mogą być przydatne np. do obstawiania. Zdarza się też, że niemniej obszerne informacje przekazują sami bukmacherzy. Przykładem mogą być STS oraz Fortuna.


Gdzie dostępne są wyniki na żywo?
Wyniki na żywo dostępne są na specjalnych portalach, które zajmują się ich publikacją i aktualizacją jak np. Flashscore.
Jak sprawdzać wyniki piłkarskie?
Rezultaty zakończonych meczów można sprawdzać na stronach z wynikami, w serwisach bukmacherskich i na stronach danych zespołów.