3 lutego to data pierwszej gali FAME MMA 17 w 2023 roku. Organizatorzy przygotowujący kartę walka FAME MMA 17 drugi raz w historii wybrali Tauron Arena Kraków, jako obiekt, który zamieni się w centrum freak-fightów w Polsce. Dziesięć bardzo interesujących pojedynków, w tym walka wieczoru pomiędzy Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem a Kamilem "Szczurek" Łaszczykiem. To jednak nie koniec atrakcji. W co main evencie zobaczymy dwóch debiutantów, Sebastiana Fabijańskiego i Wacława "Wac Toja" Osieckiego. Do klatki po raz siódmy w organizacji FAME wejdzie Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Początkowo miał mierzyć się z Arkadiuszem Tańculą w walce o pas wagi średniej, ale rywal doznał kontuzji i zastąpi go Alan Kwieciński.

Świetnie zapowiada się także rozstrzygnięcie konfliktu Boxdel vs Jóźwiak. Panowie ostro "poddymili" na pierwszej konferencji. Padło wiele ostrych słów i wyzwisk. Ciekawe jak będzie teraz. Kiedy odbędzie się druga konferencja FAME MMA 17? O której godzinie 2 konferencja FAME MMA 17? Czy transmisja drugiej konferencji FAME MMA 17 online jest za darmo?

Kiedy 2 konferencja FAME MMA 17?

Przed nami druga i zarazem ostatnia konferencja FAME MMA 17 zapowiadająca wielkie emocje. Na pierwszej show skradł Michał "Boxdel" Baron i Paweł Jóźwiak. Doszło do wyzwisk i rękoczynów, a podczas face to face panowie nie wytrzymali ciśnienia i rzucili się na siebie. Konflikt ten zaczął się kilka lat temu. Prezes FEN nie był zwolennikiem freak-fightów, krytykując otwarcie FAME MMA. Jednak w miarę upływu czasu zmienił swoje zdanie, angażując Mateusza Murańskiego, który wówczas miał aktywny kontrakt z FAME. To nie spodobało się Boxdelowi i zaczęła się prawdziwa wojna w mediach społecznościowych. Skupiając się jednak na drugiej konferencji FAME MMA 17 przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic (sprawdź: kod promocyjny Betclic) odbędzie się w nadchodzącą środę, 1 lutego.

Sprawdź: Obstawianie FAME MMA

Druga konferencja FAME MMA 17 - godzina

O której godzinie FAME MMA 17 2 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym II konferencja FAME MMA 17 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00.

Gdzie II konferencja FAME MMA 17?

Potyczki słowne, face to face i ogłoszenia nowych zawodników w kontekście kolejnych eventów zawitają do Małej Hali, w Tauron Arena Kraków. Druga konferencja FAME MMA 17 będzie otwarta dla publiczności. Wstęp wolny - kto pierwszy ten lepszy!

Transmisja drugiej konferencji FAME MMA 17

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia 2 konferencji bezpośrednio na miejscu w Krakowie, transmisja online drugiej konferencji FAME MMA 17 będzie dostepna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja drugiej konferencji FAME MMA 17 jest zupełnie darmowa.

Kto na 2 konferencji FAME MMA 17?

Pełna karta walk FAME MMA 17, którą można obstawiać w betclic fame mma, jest już znana i wiemy, kto na pewno wystąpi na drugiej konferencji FAME MMA 17. W main evencie Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Podczas programu face to face panowie nie szczędzili sobie gorzkich słów. Jest zatem duża szansa, że na 2 konferencji dojdzie do kolejnych potyczek słownych, a to fani lubią najbardziej.

W drugim sportowym pojedynku Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka skrzyżuje rękawice z Alanem Kwiecińskim. "Wiewiór" do tej pory przegrał tylko jedną walkę, jednak z Alanem bije się w formule K-1, która nie jest jego topową płaszczyzną. Tego samego nie można powiedzieć o wicemistrzu świata w kickboxingu, który jednak miewa ostatnio słabą formę (4 porażki z rzędu).

W co-main evencie zadebiutują raper Wacław "Wac Toja" Osiecki i próbujący swoich sił w tej branży Sebastian Fabijański.

Pozostali zawodnicy na drugiej konferencji FAME MMA 17

Poza tym ogłoszono również starcie topowego streamera i youtubera, Łukasza „Mandzio” Samonia z Karolem „Karolek” Dąbrowskim. To zestawienie gwarantuje emocje, gdyż panowie mają ze sobą realny konflikt, który ciągnie się od 2016 roku. Na pierwszej konferencji FAME MMA 17 poznaliśmy także bliżej współtwórcę kanału Abstrachuje, Cezarego „Czarmagedon” Jóźwika, który w debiucie zawalczy z Tomaszem „Gimperem” Działowym.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 1 lutego na II konferencji FAME MMA 17 to: Filip „Filipek” MarcinekRobert KaraśMarcin „Polish Zombie” Wrzosek i Piotr „Szeli” Szeliga, Michał "Boxdel" Baron, Paweł Jóźwiak, Marcin "Rafonix" Krasucki, Mikołaj "Mixer" Magdziarz, Wiktoria Jaroniewska i Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Kiedy 2 konferencja FAME MMA 17?
Druga konferencja odbędzie się w środę 1 lutego.
FAME MMA 17 druga konferencja o której godzinie?
Początek transmisji II konferencji FAME MMA 17 został zaplanowany na godzinę 20:00.
Gdzie druga konferencja FAME MMA 17?
2 konferencja FAME MMA 17 odbędzie się w Małej Hali w Tauron Arena Kraków.