Federacja Fame MMA z roku na rok rośnie w siłę, a każdą edycję ogląda setki tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że każdy bukmacher Fame MMA chce sponsorować i mieć wyłączność na wprowadzanie kursów i zakładów na wszystkie pojedynki z karty walk. Do 2020 roku to Lv bet Fame MMA banery promocyjne wstawiał w oktagonie i reklamach. Po szóstej edycji z Betclic Fame MMA podpisało nową umowę, która daje legalnemu bukmacherowi prawo do udostępniania Fame MMA zakłady bukmacherskie. Betclic nie dzieli się licencją z żadnym innym bukiem np. operatorem Fortuna Fame MMA. To pokazuje więc w jednoznaczny sposób, że Fame MMA kod promocyjny znajdziesz tylko w Betclic. Jakie są Fame MMA zakłady? Czy dla nowych graczy, którzy interesują się Fame MMA Betclic przygotował specjalny bonus? Czy inni bukmacherzy Fame MMA mogą mieć w swojej ofercie zakładów?

Fame MMA bukmacherzy

Początkowo Fame MMA bukmacherzy traktowali po macoszemu, gdyż nie wiadomo było, co przyniesie przyszłość. Pierwsza gala w Koszalinie w 2018 roku pokazała jednak, że w przyszłości liczba widzów, a zarazem nowych klientów zainteresowanych zakładami Fame MMA będzie rosnąć. Podczas inauguracyjnej edycji Fame MMA w klatce jedynym bukmacherem widniejącym na banerach reklamowych był LVBet. To ta firma podjęła jako pierwsza ryzyko wejścia we współpracę z właścicielami organizacji freak fightowej.

O tym, jak ważni dla FAME MMA są bukmacherzy, najlepiej świadczy fakt, że zawsze przed każdą konferencją, programem na żywo, ważeniem i samą galą, przedstawiana jest lista bukmacherów Fame MMA. Do 7. gali znajdował się na niej bukmacher LVBet. W czerwcu 2020 LVBet Fame MMA zamienił na Betclic, który stał się oficjalnym bukmacherem Fame MMA.

Fame MMA bukmacher – kto może oferować Fame MMA zakłady?

Odpowiedź na pytanie – „Fame MMA bukmacher, gdzie znajdę Fame MMA zakłady bukmacherskie?” powinna zostać poprzedzona przyjrzeniem się dostępnym ofertom u bukmacherów. Nie jest ich zbyt wiele. Obstawianie Fame MMA wciąż należy do niszowych kategorii zakładów bukmacherskich, jednak wzrost popularności tej gali z pewnością przyczynił się do odrobienia pracy domowej przez bukmacherów i zwiększenia ich oferty. Na chwilę obecną najlepszym bukmacherem, który otwiera drzwi na Fame MMA, jest Betclic. Jako główny sponsor gali Fame MMA, bukmacher ten zdołał uzyskać wyłączność na zakłady. Betclic oferuje graczom nie tylko tradycyjne typy na zakłady Fame MMA, w postaci przewidywania, kto zostanie zwycięzcą pojedynku. Typowanie dostępne jest także w ramach przewidywania, w ilu rundach rozstrzygnie się spotkanie, lub wytypowania całkowitego czasu trwania walki.

W przypadku Fame MMA jakie zakłady wybrać zależy wyłącznie od osobistych preferencji gracza i jego własnej strefy komfortu. Betclic prowadzi zakrojoną na szeroką skalę kampanię promocyjną, doskonale wykorzystując przywileje sponsora. Na stronie internetowej znajdują się kompleksowe aktualności odnośnie do najnowszej gali Fame MMA, wraz z opisem promocji przygotowanych na tę okazję. Dla Fame MMA zakłady nie są jedynym elementem atrakcyjności oferty. Betclic stara się podnieść atrakcyjność gali w oczach typerów za pomocą licznych konkursów, podczas których można wygrać takie nagrody jak bilety na walki czy różne przedmioty sportowe pochodzące od organizatorów gali.

Chcesz poznać typy na Fame MMA? Wejdź na obstawianie Fame MMA

Betclic Fame MMA – główny sponsor gali

Betclic jest jedynym legalnym polskim bukmacherem, który oferuje zakłady bukmacherskie Fame MMA. Firma posiada z federacją umowę na wyłączność. Oznacza to więc, że jako jedyna wystawia kursy na wydarzenia spod szyldu Fame MMA i żaden inny polski bukmacher nie ma prawa tego robić. Tyczy się to także LVBet, który Fame MMA sponsorował do 2020 roku.

Naszym zdaniem zmiana bukmachera Fame MMA wyszła na dobre, a szczególnie graczom. Wcześniej w LVBet nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymywali bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Obecnie na Fame MMA Betclic oferuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon. To oznacza, że nawet jeśli nie trafisz ze swoją analizą, przeznaczone pieniądze na Fame MMA zakłady wrócą do Ciebie! Ta forma promocji daje spore pole do popisu i zachęca do większego ryzyka, typując większe kursy, które przy odrobinie szczęścia mogą zamienić się w potężną wygraną!

Zakłady bukmacherskie Fame MMA u bukmachera Betclic przypominają zakłady, które można obstawiać w innych federacjach, np. UFC albo KSW. To pokazuje, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą do wydarzenia. W tym kontekście gale Fame MMA są więc traktowane na równym poziomie z innymi organizacjami MMA.

Fame MMA zakłady bukmacherskie z bonusem

Betclic Fame MMA traktuje bardzo poważnie, starając się pielęgnować współpracę z właścicielami prężnie rozwijającej się federacji. Rozgłos zyskuje sama organizacja Fame, a dla legalnego bukmachera Betclic zakłady bukmacherskie Fame MMA są gwarancją pozyskania nowych klientów. Dla nich Fame MMA bukmacher przygotował ciekawą premię, w ramach której można otrzymać bonus Betclic do wykorzystania na Fame MMA zakłady. Po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego każdy gracz zyskuje zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł.

Uzyskanie bonusu w Betclic na Fame MMA jest niezwykle proste i poradzi sobie z tym nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z bukmacherką i obstawianiem zakładów na Fame MMA. Wystarczy zarejestrować konto w Betclic na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, podając we wskazane pole, znajdujące się na trzeciej stronie formularza Fame MMA kod promocyjny „TYPERVIP”.

Promocją jest objęty pierwszy zagrany kupon u operatora i dotyczy on również zakładów Fame MMA z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Maksymalną kwotą, za którą można typować zakład, jest suma 228 zł (ma to związek z obowiązującym w Polsce podatkiem od zakładów wynoszącym 12%). Zakład bez ryzyka oznacza, że nawet w przypadku przegranej, użytkownik otrzymuje zwrot postawionej sumy do kwoty 200 zł, pomniejszonej o należny podatek. Warunkiem skorzystania ze zwrotu jest wykonanie obrotu obejmującego 1-krotność przyznanego bonusu po kursie minimalnym 2.14.

Fame MMA bukmacherBetclic – rejestracja
Kod promocyjny Fame MMATYPERVIP
Bonus Fame MMA w BetclicZakład bez ryzyka do 200 zł
Obrót bonusem na Fame MMA1-krotny po kursie łącznym 2.14
Fame MMA zakłady w aplikacjiAndroid, iOS

Jak otrzymać bonus Fame MMA?

Aby uzyskać premię we wspomnianej kwocie, wystarczy zarejestrować się na stronie Betclic i wpisać specjalny, kilkuznakowy kod promocyjny Fame MMA – TYPERVIP. W ramach owej promocji realizowany jest pierwszy zagrany kupon u buka. Maksymalna suma, za jaką można obstawiać zakład, wynosi 228 zł. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionej sumy, pomniejszonej o podatek.

Warunkiem skorzystania z ewentualnej wypłaty zwrotu jest wykonanie konkretnego obrotu. Obejmuje on 1-krotność przyznanego bonusu po minimalnym kursie łącznym 2.14. Co istotne, do tej promocji wliczane są również zakłady z oferty na żywo i przedmeczowej.

Fame MMA Betclic – zakład bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie mają na względzie wprowadzanie jak najatrakcyjniejszych bonusów na start dla nowych graczy. Przeważnie są to zakłady bez ryzyka, freebety, bonusy bez depozytu oraz bonusy od wpłat. W promocji Betclic Fame MMA może być obstawiane bez ryzyka do 200 złotych. Co to oznacza w praktyce?

Po rejestracji konta nasze pierwsze zakłady na Fame MMA podlegają tzw. ubezpieczeniu na wypadek pomyłki w typowaniu. Przegrana w Betclic Fame MMA nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na Fame MMA zakłady bukmacherskie zostają zwrócone na konto użytkownika. W związku z tym możesz stworzyć dowolny kupon SOLO lub AKO w zależności od Twoich upodobań, byleby kurs każdego pojedynku wynosił min. 1.14. Jest to jedyny wymóg zakładu bez ryzyka Fame MMA Betclic.

Naszym zdaniem ta forma bonusu, jaką otrzymują nowi typerzy, sprawdza się bez zarzutów, ponieważ walki „freak-fightowe” są bardzo nieprzewidywalne. Z doświadczenia i obserwacji widzimy, że często nawet najwięksi faworyci Fame MMA według bukmacherów przegrywają swoje pojedynki z potencjalnie słabszymi rywalami. Dzięki ubezpieczonemu zakładowi nie musimy się martwić, czy faworyt sprosta zadaniu, czy nie, gdyż nawet przy złym wytypowaniu kwota zakładu na Fame MMA wróci na nasze konto.

Betclic Fame MMA – zasady bonusu na start

Każda promocja bukmacherska ma w regulaminie zapisane konkretne zasady. Bonus Fame MMA w Betclic nie jest tutaj wyjątkiem. Na szczęście właściciele zrobili wszystko, aby wykorzystanie benefitu w postaci zakładu bez ryzyka nie przysparzało problemów. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach, jak aktywować bonus Betclic na Fame MMA:

 1. Zarejestruj konto w Betclic z naszego re-flinka i wpisz kod promocyjny Fame MMA – TYPERVIP,
 2. Postaw pierwszy zakład Fame MMA do 228 zł (kurs min. pojedynczego zdarzenia 1.14),
 3. Jeśli Twój kupon SOLO lub AKO zaświeci się na zielono, wygrana trafia na konto depozytowe, a pieniądze możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę,
 4. Jeśli ci się nie poszczęści, dostajesz zwrot środków do 200 zł, które podlegają 1-krotnemu obrotowi,
 5. Obrotu należy dokonać na jednym lub kilku kuponach z kursem łącznym min. 2.14 (nie ma limitu czasu).

Odbieram Bonus 200 PLN Bez Ryzyka Na Fame MMA

Fame MMA zakłady – pozostałe bonusy

Dostępny bonus powitalne w Betclic na Fame MMA to nie jedyna atrakcja dla graczy. Poniżej przedstawiamy kilka stałych promocji oraz funkcji, które przydarzą się w zakładach Fame MMA:

 1. Multi+ – zakłady akumulowane lub inaczej AKO cieszą się sporą popularnością, gdy dochodzi do stawiania zakładów Fame MMA. Ma to związek z dużą liczbą walk oraz tym, że niektóre pojedynki posiadają zbyt małe kursy, aby grać kupony pojedyncze (SOLO). Na Betclic Fame MMA wpisuje się idealnie w stały bonus „Multi+”. Aktywuje się on automatycznie już przy 5 zdarzeniach. Minimalny kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.20. 5 zdarzeń na kuponie gwarantuje dodatkowe +5% do wygranej. Grę bez podatku na Fame MMA Betclic uruchamia przy 8 zdarzeniach, czyli tylu ile mniej więcej jest pojedynków na każdej z gal. Maksymalnie możemy zwiększyć wygraną do +120% przy 21 trafionych zdarzeniach,
 2. Super Kursy – każdego dnia analitycy pracujący w Betclic wrzucają do oferty powiększone kursy na wydarzenia sportowe z różnych dyscyplin. W niektórych przypadkach Super Kursy mogą zawierać zakłady bukmacherskie Fame MMA! Wszystkie propozycje w tej kategorii znajdziemy w dedykowanej zakładce na stronie bukmachera,
 3. Cash out – pozwala zamknąć aktywny kupon np. z zakładami Fame MMA bez oczekiwania na rezultat wszystkich walk/spotkań. Cash out jest dostępny dla zakładów pojedynczych, jak i akumulowanych,
 4. Zbierz drużynę – za polecenie bukmachera znajomym poprzez specjalny kod dostępny w sekcji „Moje Konto” gracz oraz osoba zarejestrowana z polecenia otrzymują 20 zł w formie freebetu. Warunkiem jest aktywacja konta i wpłata minimalnego depozytu. W ciągu miesiąca maksymalnie można zaprosić 5 znajomych, co daje łącznie 100 zł w bonusach.

Betclic Fame MMA – kod promocyjny

Przy okazji FAME MMA bukmacher Betclic zaprezentował specjalną ofertę z kodem bonusowym TYPERVIP. Gracz może w ramach każdej gali skorzystać z oferty powitalnej, podczas której zyskuje cashback nawet do 200 złotych.

Betclic jest kolejnym bukmacherem, który uruchomił zakład bez ryzyka z przystępnymi warunkami obrotu. Z kodem TYPERVIP, w przypadku przegranego pierwszego kuponu, otrzymujesz zwrot stawki na saldo gracza (minus podatek). Aby maksymalnie wykorzystać bonus, postaw kupon za 228 PLN (28 PLN to podatek).

Gdzie wpisać Fame MMA kod promocyjny?

W celu skorzystania z oferty startowej w Betclic należy w wyznaczonym miejscu, a konkretniej na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego wpisać kod promocyjny Fame MMA o treści TYPERVIP. Specjalna promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w tym serwisie.

Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie Fame MMA kodu promocyjnego, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka straty własnych środków! Jak jeszcze nie posiadasz konta, lepiej załóż je teraz, klikając na jeden z banerów znajdujących się na tej stronie!

Fame MMA Betclic – rejestracja konta

Otrzymanie bonusu powitalnego w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł następuje wyłącznie po założeniu konta. W Betclic przebiega to błyskawicznie ze względu na wprowadzenie szybkiej rejestracji odblokowującej konto tymczasowe, które obliguje gracza do zawierania zakładów Fame MMA i otrzymania bonusu. Jak wygląda rejestracja krok po kroku?

 1. Wchodzimy na formularz rejestracyjny za pomocą tego linku lub klikamy na stronie w prawym górnym rogu napis „Zarejestruj się”,
 2. Na pierwszej stronie podajemy naszą płeć oraz wpisujemy podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail. Akceptujemy regulamin, potwierdzając tym samym pełnoletność i zaznaczamy zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, jeśli w przyszłości chcemy otrzymywać informacje o nowych promocjach Betclic na Fame MMA i nie tylko,
 3. W drugim kroku uzupełniamy dane o PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy i numer telefonu,
 4. Na ostatniej stronie podajemy nazwę użytkownika, hasło (musi zawierać 8 znaków oraz min. 1 małą literę, 1 dużą literę i 1 liczbę) i pytanie zabezpieczające na wypadek zapomnienia hasła. Na koniec wpisujemy kod promocyjny Fame MMA o treści TYPERVIP i klikamy „Zapisz się”.

Po wykonaniu tych czynności aktywujemy konto tymczasowe z limitem kwoty zakładów do 5000 zł oraz brakiem możliwości wypłaty wygranych na konto bankowe. W ciągu 90 dni musimy dokończyć rejestrację poprzez wysłanie skanu dokumentu tożsamości oraz wpisanie numeru rachunku bankowego. Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień i funkcji.

Fame MMA bukmacher z aplikacją mobilną

W Betclic Fame MMA można typować na oficjalnej stronie internetowej betclic.pl lub aplikacji mobilnej. Ta druga opcja ucieszy wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych, którzy lubią mieć pod ręką zakłady bukmacherskie Fame MMA. Wystarczy wejść na stronę Betclic, a następnie na samym dole kliknąć napis „Pobierz aplikację” Zostaniemy przekierowani do podstrony, na której możemy pobrać i zainstalować apkę na system Android lub iOS. Do mocnych stron aplikacji Betclic należy szybkość działania i intuicyjny interfejs. To ważne dla graczy, którzy nie lubią, gdy zakłady Fame MMA się zacinają, szczególnie w trakcie gali. Kolejnym plusem są powiadomienia push, które należy włączyć po zalogowaniu się do apki. Dzięki nim gracz dostaje informacje o ostatnich wygranych kuponach oraz nowych bonusach.

W ramach aplikacji mobilnej można obstawiać zakłady przedmeczowe oraz live na Fame MMA. Oferta nie różni się niczym od strony internetowej bukmachera. Dodatkowo na urządzeniach mobilnych można oglądać transmisje live z Betclic TV. Od czasu do czasu nowi użytkownicy, którzy pobiorą i zainstalują aplikację, mogą liczyć na specjalne promocje, które trwają przez określony czas.

Jak wpłacić środki na Fame MMA zakłady?

Na stronie bukmachera Betclic Fame MMA zakłady znajdują się w zakładce „Zakłady” znajdującej się na samej górze oraz kategorii „Sporty walki”. Po ogłoszeniu karty walk Fame MMA zakłady bukmacherskie udostępniają kursy wyłącznie na zwycięzców, jednak im bliżej gali tym różnorodność rośnie. Wszystkie można obstawiać, ale tylko przy wykorzystaniu własnych środków. Dodatkowo już minimalny depozyt odblokowuje bonus na start w Betclic na Fame MMA w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dostępne metody płatności to:

 • Przelewy24,
 • Karty kredytowe i debetowe VISA/Mastercard,
 • Blik,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • ApplePay.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

FAME MMA Betclic

Fame MMA cieszy się ogromną popularnością już od kilku lat, a pierwsza gala odbyła się w 2018 roku. Początkowo federację Fame MMA bukmacherzy traktowali z dużym dystansem, ponieważ nikt nie chciał podejmować współpracy z projektem, który mógł nie wypalić. Ryzyko podjął LV Bet, a jak się okazało, była to dobra decyzja, która zaowocowała kolaboracją przez sześć edycji.

W czerwcu 2020 roku doszło jednak do sporej zmiany, jeśli chodzi o obsługę FAME MMA przez bukmacherów. Firmę LV BET, która współpracowała z FAME MMA od pierwszej gali, zastąpił bukmacher Betclic. Od tamtej pory Betclic ma wyłączność na obsługę gal FAME MMA w Polsce.

Betclic jako oficjalny sponsor FAME MMA współpracę z największą polską freakfightową organizacją w Polsce rozpoczął od gali FAME MMA 7. Wówczas Betclic, już jako partner FAME MMA, wystawił kursy na galę, podczas której walką wieczoru było starcie Paweł „Popek Monster” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk.

Lv bet Fame MMA

Wspominaliśmy już wiele razy, że w przypadku Fame MMA bukmacherzy inni niż Betclic nie mają zezwolenia na organizowanie zakładów Fame MMA. Do 2020 roku, a dokładnie do 7. gali Lv bet Fame MMA zakłady miał w swojej szerokiej ofercie, a nowi gracze mogli skorzystać z bonusu bez depozytu o wartości 20 zł. Obecnie każdy bukmacher Fame MMA chce mieć na wyłączność, jednak wszystko zależy od poczynań Betclica, który raczej nie zamierza wycofywać się z tej owocnej współpracy, która daje mu rozgłos w całym kraju.

LVBet Fame MMA już nie sponsoruje, ale nie zmienia to faktu, że firma posiada ofertę m.in. na UFC, KSW, Bellator, Cage Warriors, Oktagon i wiele innych. Fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów przygotowanych przez tego bukmachera o łącznej wartości 3353 PLN. Oferta powitalna składa się z:

 • Bonusu bez depozytu na kwotę 20 zł,
 • Bonusu od pierwszego depozytu 100% do 1500 zł,
 • Bonusu od drugiej wpłaty 50% do 1500 zł,
 • Zakładu bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie.

Powyższe bonusy są skierowane do osób, które nie posiadają jeszcze konta w LVBet. Jeśli jesteś jedną z nich, zarejestruj konto z kodem promocyjnym LVBet i ciesz się z wielu udogodnień tego serwisu.

Fortuna Fame MMA

W zakładach bukmacherskich Fortuna Fame MMA nie widnieje w ofercie, ponieważ tak jak już wspomnieliśmy, to Betclic jest głównym sponsorem federacji. Co w zamian można obstawiać w Fortunie?

 • High League,
 • KSW,
 • UFC,
 • Boks,
 • PFL,
 • Oktagon MMA.

Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zwycięzcę walki, zakończenie walki w danej rundzie, liczbę rund, jak zakończy się walka (K.O, T.K.O., dyskwalifikacja), zawodnik wygra przez decyzję sędziów, zawodnik wygra przed czasem.

Dużym atutem bukmachera są transmisje na żywo Fortuna, dzięki którym można oglądać gale UFC prawie za darmo. Wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjny Fortuna lub kliknąć poniższy baner i wpłacić minimalny depozyt. Dodatkowo każdy nowy gracz zyskuje pakiet powitalny złożony z:

 • Bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł,
 • Freebetu 10 zł,
 • Zakłady bez ryzyka do 600 zł,
 • Bonusu od drugiej wpłaty 50% do 200 zł.

Fame MMA Fortuna, czy kiedyś będą zakłady?

Jeśli kiedyś na stronie Fortuna Fame MMA się pojawi, z pewnością będziemy świadkami kolejnej dużej zmiany, jak ta, która miała miejsce w 2020 roku, kiedy to Fame MMA lv bet zamieniło na Betclic. Na pewno w przyszłości dojdzie do kolejnej zmiany sponsora, jednak nie wiemy ani kiedy to nastąpi, ani jacy Fame MMA bukmacherzy będą bić się o miano organizowania Fame MMA zakładów bukmacherskich.

Zawsze przy zmianach sponsorów gracze pytają, jaki Fame MMA kod promocyjny obowiązuje na otrzymanie specjalnych bonusów. W tej chwili Fame MMA i Betclic oferują zakład bez ryzyka do 200 zł po wpisaniu kodu TYPERVIP. Dawniej oferta powitalna Lv bet na Fame MMA gwarantowała darmowy zakład na kwotę 20 zł. Jeśli Fame MMA Fortuna chciałaby jeszcze bardziej promować i zdobyć nowych klientów, to warto byłoby wprowadzić nowy bonus dla nowych graczy dedykowany wyłącznie gali Fame MMA. Jest to oczywiście czysto teoretyczne spostrzeżenie, ponieważ na ten moment Betclic Fame MMA nie zamierza oddawać w żądne inne ręce i to tylko u tego bukmachera postawimy zakłady na wszystkie pojedynki z karty walk.

Który bukmacher Fame MMA ma w swojej ofercie? Wszystkie zakłady na Fame MMA obstawimy wyłącznie u bukmachera Betclic. Czy na Fame MMA Betclic przygotował jakiś bonus? Jak najbardziej. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Betclic, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł. Jaki jest Fame MMA kod promocyjny? Kod promocyjny Fame MMA to TYPERVIP. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na trzeciej stronie. Jakie Fame MMA zakłady bukmacherskie są dostępne w ofercie Betclic? Gracze do wyboru mają zakłady na zwycięstwo, rodzaj wygranej (np. nokaut, wygrana na punkty), liczbę rund, wygraną zawodnika w konkretnej rundzie. Czy inni bukmacherzy Fame MMA ofertę mogą udostępniać? Nie, wyłączność na organizowanie zakładów Fame MMA ma Betclic. Czy na Fame MMA Fortuna może wprowadzać kursy? Nie, Fortuna jest sponsorem innych federacji, w tym m.in. High League. Czy Lv bet Fame MMA nadal sponsoruje? Nie, firma LVBet Fame MMA przestała sponsorować w 2020 roku.