Federacja Fame MMA z roku na rok rośnie w siłę, a każdą edycję ogląda setki tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że każdy bukmacher Fame MMA chce sponsorować i mieć wyłączność na wprowadzanie kursów i zakładów na wszystkie pojedynki z karty walk. Do 2020 roku to Lv bet Fame MMA banery promocyjne wstawiał w oktagonie i reklamach. Po szóstej edycji z Betclic Fame MMA podpisało nową umowę, która daje legalnemu bukmacherowi prawo do udostępniania Fame MMA zakłady bukmacherskie. Betclic nie dzieli się licencją z żadnym innym bukiem np. operatorem Fortuna Fame MMA. To pokazuje więc w jednoznaczny sposób, że Fame MMA kod promocyjny znajdziesz tylko w Betclic. Jakie są Fame MMA zakłady? Czy dla nowych graczy, którzy interesują się Fame MMA Betclic przygotował specjalny bonus? Czy inni bukmacherzy Fame MMA mogą mieć w swojej ofercie zakładów?

Fame MMA bukmacherzy

Początkowo Fame MMA bukmacherzy traktowali po macoszemu, gdyż nie wiadomo było, co przyniesie przyszłość. Pierwsza gala w Koszalinie w 2018 roku pokazała jednak, że w przyszłości liczba widzów, a zarazem nowych klientów zainteresowanych zakładami Fame MMA będzie rosnąć. Podczas inauguracyjnej edycji Fame MMA w klatce jedynym bukmacherem widniejącym na banerach reklamowych był LVBet. To ta firma podjęła jako pierwsza ryzyko wejścia we współpracę z właścicielami organizacji freak fightowej.

O tym, jak ważni dla FAME MMA są bukmacherzy, najlepiej świadczy fakt, że zawsze przed każdą konferencją, programem na żywo, ważeniem i samą galą, przedstawiana jest lista bukmacherów Fame MMA. Do 7. gali znajdował się na niej bukmacher LVBet. W czerwcu 2020 LVBet Fame MMA zamienił na Betclic, który stał się oficjalnym bukmacherem Fame MMA.

Fame MMA bukmacher – kto może oferować Fame MMA zakłady?

Odpowiedź na pytanie – „Fame MMA bukmacher, gdzie znajdę Fame MMA zakłady bukmacherskie?” powinna zostać poprzedzona przyjrzeniem się dostępnym ofertom u bukmacherów. Nie jest ich zbyt wiele. Obstawianie Fame MMA wciąż należy do niszowych kategorii zakładów bukmacherskich, jednak wzrost popularności tej gali z pewnością przyczynił się do odrobienia pracy domowej przez bukmacherów i zwiększenia ich oferty. Na chwilę obecną najlepszym bukmacherem, który otwiera drzwi na Fame MMA, jest Betclic. Jako główny sponsor gali Fame MMA, bukmacher ten zdołał uzyskać wyłączność na zakłady. Betclic oferuje graczom nie tylko tradycyjne typy na zakłady Fame MMA, w postaci przewidywania, kto zostanie zwycięzcą pojedynku. Typowanie dostępne jest także w ramach przewidywania, w ilu rundach rozstrzygnie się spotkanie, lub wytypowania całkowitego czasu trwania walki.

W przypadku Fame MMA jakie zakłady wybrać zależy wyłącznie od osobistych preferencji gracza i jego własnej strefy komfortu. Betclic prowadzi zakrojoną na szeroką skalę kampanię promocyjną, doskonale wykorzystując przywileje sponsora. Na stronie internetowej znajdują się kompleksowe aktualności odnośnie do najnowszej gali Fame MMA, wraz z opisem promocji przygotowanych na tę okazję. Dla Fame MMA zakłady nie są jedynym elementem atrakcyjności oferty. Betclic stara się podnieść atrakcyjność gali w oczach typerów za pomocą licznych konkursów, podczas których można wygrać takie nagrody jak bilety na walki czy różne przedmioty sportowe pochodzące od organizatorów gali.

Chcesz poznać typy na Fame MMA? Wejdź na obstawianie Fame MMA

Betclic Fame MMA – kod promocyjny

Przy okazji FAME MMA bukmacher Betclic zaprezentował specjalną ofertę z kodem bonusowym TYPERVIP. Gracz może w ramach każdej gali skorzystać z oferty powitalnej, podczas której zyskuje cashback nawet do 200 złotych.

Betclic jest kolejnym bukmacherem, który uruchomił zakład bez ryzyka z przystępnymi warunkami obrotu. Z kodem TYPERVIP, w przypadku przegranego pierwszego kuponu, otrzymujesz zwrot stawki na saldo gracza (minus podatek). Aby maksymalnie wykorzystać bonus, postaw kupon za 228 PLN (28 PLN to podatek).

Gdzie wpisać Fame MMA kod promocyjny?

W celu skorzystania z oferty startowej w Betclic należy w wyznaczonym miejscu, a konkretniej na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego wpisać kod promocyjny Fame MMA o treści TYPERVIP. Specjalna promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w tym serwisie.

Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie Fame MMA kodu promocyjnego, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka straty własnych środków! Jak jeszcze nie posiadasz konta, lepiej załóż je teraz, klikając na jeden z banerów znajdujących się na tej stronie!

Kursy na FAME MMA 17

Walka

1

2

Wiktoria Jaroniewska vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk

2,501,42

Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz

1,522,25
Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś2,10

1,60

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga

1,154,25
Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski2,60

1,40

Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak

1,701,95
Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy4,25

1,15

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka Alan „Braveheart” Kwieciński

1,951,70
Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański3,00

1,30

Amadeusz „Ferrari” Roślik  vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk

2,50

1,42

FAME MMA – Organizacja Gali

Od początku istnienia federacji zorganizowano już 16 edycji, w których byliśmy świadkami wielu konfliktów i nietypowych rozstrzygnięć, jak na przykład ta w starciu Kasjo vs Najman. Poprzednie wydarzenie mogliśmy oglądać na żywo przed monitorami komputerów lub bezpośrednio 5 listopada 2022 roku w Arenie Gliwice.

FAME MMA 16 – Kto wygrał?

Na gali FAME MMA 16 byliśmy świadkami dziesięciu pojedynków. Pierwszą walką było starcie dwóch przedstawicieli ćwiczeń na siłowni. Natan „Bóg Estetyki” Marcoń podejmował Radosława „Wiejski Koks” Paszko. Walka odbyła się na pełnym dystansie, a zwycięsko przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał twórca siłowni w szopie. Następnie w jedynej walce kobiet Wiktoria Jaroniewska w swoim drugim występie w federacji pokonała Martę „Martirenti” Rentel przez TKO w 2. rundzie. W walce streamerów lepszy okazał się Dawid „MrDzinold” Rzeźnik, który pokonał Szymona „Szymool” Bessera. Głośny, ale nieco sztuczny konflikt Filipek vs Daro Lew zakończył się zwycięstwem rapera przez TKO w 1. rundzie. Adrian „Polak” Polański nie dał szans Patrykowi „Patrykos” Domke, a Krystian Wilczak odniósł swoją czwartą porażkę w organizacji, przegrywając z Mateuszem „Meknife” Januszem. Kto wygrał w pozostałych walkach?

Ferrari vs Hejter

Mimo głośnych zapowiedzi i treningów Mariusz „Hejter” Słoński nie miał szans w pojedynku z pogromcą „Bomby”. „Hejter” wleciał w Roślika i zaatakował latającym kolanem, jednak ta szarża nie przyniosła efektu i Słoński znalazł się na ziemi. Tam „Ferrari” zasypał go ciosami i po chwili sędzia przerwał walkę.

Bandura vs Kwieciński

W formule bokserskiej zmierzyli się streamer i członek ekipy Bungee, Patryk „Bandura” Bandurski oraz częsty bywalec na galach freak-fightowych, Alan „Braveheart” Kwieciński. Starcie potrwało pełne trzy rundy. W pierwszej odsłonie Alan był znacznie szybszy od rywala, próbując różnych kombinacji. Mimo to „Bandura” wykazywał dużą odporność na ciosy.

Drugą rundę dobrze rozpoczął Kwieciński, ale nie wykorzystał tego, że „Bandura” był zamroczony i na około 30 sekund przed końcem padł na deski.

W trzeciej rundzie streamer skupił się głównie na defensywie. Zdawał sobie sprawę, że wygrywa i nie należy wdawać się w niepotrzebne wymiany. Kwieciński cały czas próbował wyprowadzać dłuższe kombinacje, jednak nie robiły one dużego wrażenia na Bandurskim.

Ostatecznie sędziowie byli zgodni, przyznając zwycięstwo Patrykowi Bandurskiemu.

Sutonator vs Murański

Muran znany jest z tego, że potrafi przyjąć na siebie ogromną ilość ciosów. Potwierdził to w pojedynkach z Arkadiuszem Tańculą. Tym razem Robert „Sutonator” Pasut również okazał się rywalem nie do przejścia dla ojca Mateusza Murańskiego. Walka potrwała dwie rundy. W drugiej odsłonie walka bardzo szybko przeszła do parteru, gdzie karty rozdawał Pasut i zasypując rywala ciosami, sędzia przerwał pojedynek.

Dubiel vs Tromba

Marcin Dubiel po fenomenalnym pojedynku na zasadach no limit w klatce rzymskiej z Kacprem Błońskim na gali FAME MMA 15 tym razem w walce wieczoru mierzył się z byłym członkiem Ekipy Friza, Mateuszem „Tromba” Trąbką. Zawodnicy nie mieli do siebie żadnej spiny i potraktowali to starcie jako czysto sportowe. Pojedynek rozpoczął się od mocnego ataku ze strony Dubiela. Były członek Teamu X trafił Trombę, który został zepchnięty do głębokiej defensywy. Pod siatką Marcin zadał kilka mocnych ciosów, a po jednym z nich „Tromba” przewrócił się na ziemię. Dubiel zaczął go dobijać i sędzia przerwał walkę.

FAME MMA 17 – co już wiadomo

Następna gala odbędzie się w Tauron Arena Kraków 3 lutego 2023 roku. W walce wieczoru Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem, który jest niepokonany w zawodowym boksie. Starcie to zakontraktowano w formule MMA, więc teoretycznie cięższy Roślik może mieć przewagę nad debiutującym w MMA pięściarzem, który, na co dzień walczy w kategorii piórkowej. W co-main evencie Sebastian Fabijański podejmie rękawice z Wacławem „Wac Toja” Osieckim. Włodarz FAME MMA, Michał „Boxdel” Baron zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem, z którym ma bardzo mocny konflikt.

Betclic FAME MMA – Typy

Pełna oferta zakładów i typów na walki FAME MMA 17 jest dostępna u bukmachera Betclic. Ma on wyłączność na udostępnianie kursów z całej karty walk FAME MMA 17. W typach przed walkami oprócz standardowych opcji na wygraną pojawią się także dodatkowe warianty. Dzięki temu gracz może szerzej spojrzeć na pojedynki i dokładniej przeanalizować ich przebieg. Jak wygląda obstawianie FAME MMA pod względem rodzajów zakładów?

 • Koniec w 1, 2 lub 3 rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy
 • Zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Zawodnik wygra przed czasem

Nie wolno zapominać, że nowi gracze, którzy zarejestrują konto, wykorzystując kod promocyjny Betclic, zyskują atrakcyjny pakiet powitalny na start. Składa się on z zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Wystarczy wpłacić depozyt o dowolnej kwocie. Następnie należy postawić dowolny zakład za wpłacone środki. Maksymalny zwrot uzyskasz przy stawce 228 PLN. Jeśli wygrasz, pieniądze możesz od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze typowanie. Przegrana w Betclic FAME MMA nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na zakłady zostają zwrócone na konto gracza w postaci freebetu. Trzeba go wykorzystać na dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić!

Betclic FAME MMA – kiedy obstawiać?

Najbliższa gala FAME MMA odbędzie się w Krakowie 03 lutego 2023 roku. Będzie to już siedemnasta edycja największej federacji freak-fightowej w Polsce. Zakłady na FAME MMA 17 pojawiły się już po pierwszej konferencji, jednak więcej zdarzeń można typować dopiero na kilka dni przed głównym wydarzeniem.

Betclic FAME MMA – Zawodnicy

Na gali FAME MMA 17 przewidzianych jest 10 pojedynków. Pierwszym starciem będzie walka kobiet. Wiktoria Jaroniewska zmierzy się z debiutującą w federacji Klaudią „Sheeya” Kołodziejczyk. Ukryta walka na FAME MMA 17 to pojedynek Marcina „Rafonix” Krasuckiego z Mikołajem „Mixer” Magdziarzem. Ponadto w walce wieczoru zobaczymy starcie zawodowego pięściarza w wadze lekkiej, Kamila Łaszczyka, który zadebiutuje w formule MMA z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Krótkie przedstawienie wszystkich zawodników na gali FAME MMA 17 umieściliśmy poniżej.

Wiktoria Jaroniewska (2-0-0)

Piłkarka ręczna zadebiutowała na gali z numerem 14. Zmierzyła się z „Laluną”, zastępując kontuzjowaną „Sheeya”. Jaroniewska była skazywana na pożarcie, jednak ostatecznie wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów. Następnie po nieoczekiwanej wygranej właściciele FAME MMA zestawili ją z Martą „Martirenti” Rentel, która do tej pory nie wygrała żadnego pojedynku. Już w pierwszej rundzie Wiktoria wykorzystała błąd influencerki i przeszła do dosiadu, w którym zasypała przeciwniczkę ciosami. Sędzia przerwał pojedynek.

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (0-0-0)

Dziewczyna Gimpera zadebiutuje na gali FAME MMA 17. Początkowo miała się bić z „Laluną” na 14. edycji, ale doznała kontuzji. Teraz „Sheeya” zmierzy się z pogromczynią jej niedoszłej rywalki w formule MMA.

Marcin „Rafonix” Krasucki (1-3-0)

„Rafonix” po zbanowaniu konta na YouTube nie otrzymywał żadnych propozycji od federacji, które bały się ewentualnego bana na ich kanałach. Włodarze postanowili jednak wskrzesić zadymiarza na 17. edycji, organizując ukrytą walkę, która będzie pokazywana wyłącznie w PPV.

Marcin Krasucki rozpoczynał swoją przygodę ze sportami walki już na drugiej edycji gali FAME MMA. Pokonał wówczas swojego odwiecznego internetowego wroga, Daniela „Magical” Zwierzyńskiego. Było to jego jedyne zwycięstwo w federacji. Od tej pory stoczył trzy pojedynki, przegrywając kolejno z „Isamu”, Wojtkiem Golą i „Hejterem”. Ta ostatnia walka była o tyle głośna, że skończyła się w zaledwie 7 sekund!

Mikołaj „Mixer” Magdrziarz (0-1-0)

Były członek Ekipy Friza zadebiutował na gali z numerem 11. Jego rywalem był Piotr „Popo” Węgrzyn. Pomimo że obaj zawodnicy nie mieli do tej pory nic do czynienia ze sportem, dali naprawdę dobrą walkę, która zakończyła się w drugiej rundzie. „Popo” skutecznie obalił „Mixera” i rozbił go ciosami.

Filip „Filipek” Marcinek (2-2-0)

Popularny raper i freestylowiec debiutował w FAME na gali z numerem 3. Swoją pierwszą walkę przegrał, ale w dwóch kolejnych triumfował. Następnie przyszedł pojedynek z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem, który założył się z „Boxdelem”, że pokona Filipka w pierwszej rundzie. Tak się jednak nie stało, a Marcinek przegrał dopiero po decyzji sędziowskiej. W ostatniej walce z Dariuszem „Daro Lew” Kaźmierczukiem po raz pierwszy w formule K-1 pokonał 49-latka przez TKO w rundzie pierwszej.

Robert Karaś (0-0-0)

Robert Karaś to znany triathlonista, który ma na swoim koncie wiele rekordów i sukcesów. Potrójny Ironman i były rekordzista pięciokrotnego Ironmana w 2022 roku zdecydował się dołączyć do organizacji FAME MMA. Jego debiut miał odbyć się na 14. odsłonie, a przeciwnikiem miał być Adam Josef. Ostatecznie do walki nie doszło z powodu kontuzji Karasia. W końcu zadebiutuje na 17. edycji z Filipkiem.

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (14-7-0)

Marcina Wrzoska nie trzeba przedstawiać. Polski zawodnik MMA i międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej doskonale odnajduje się we freak-fightach. Do tej pory stoczył dwa pojedynki w FAME MMA, przegrywając w boksie z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i wygrywając z Mariuszem „Sarius” Gollingiem. W międzyczasie pokonał na Wotore 6 Vaso Bakocevicia, a na gali Prime Show MMA 2 znokautował w drugiej rundzie Piotra Kałuskiego.

Piotr „Szeli” Szeliga (2-1-0)

Szeliga przed debiutem w FAME MMA bił się na gali Fight Exclusive Night 28. Pokonał wówczas Krystiana Pudzianowskiego. Na FAME MMA 8 przegrał z Piotrem Piechowiakiem w trzeciej rundzie przez duszenie. Następnie pokonał Krzysztofa Ferenca i Gabriela „Arab” Al-Sulwi. Jest ostatnim starciem w FAME był pojedynek z Normanem Parke w klatce rzymskiej. Doświadczony zawodnik z Irlandii kontrolował przebieg nietypowej walki i zasłużenie wygrał.

Łukasz „Mandzio” Samoń (0-0-0)

Mandzio to znany YouTuber i streamer, który postanowił spróbować sportów walk. Na gali z numerem 17 zmierzy się z Karolem „Karolek” Dąbrowskim, z którym ma realny konflikt.

Karol „Karolek” Dąbrowski (0-0-0)

„Karolek” zadebiutuje na FAME MMA 17 w starciu z „Mandziem”. Ich konflikt sięga roku 2016, kiedy to „Mandzio” wrzucił post na swojego Facebooka, w którym odniósł się o rzekomym kradnięciu filmów innym twórcom.

Michał „Boxdel” Baron (1-1-0)

Jeden z włodarzy FAME MMA wraca do oktagonu! Po przegranej walce z „Don Kasjo” na gali z numerem 12 i problemach zdrowotnych popularny YouTuber postanowił zrzucić nieco kilogramów i wziąć się poważnie za treningi. Na siedemnastej edycji „Boxdel” zmierzy się z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem. Panowie nie darzą siebie sympatią, o czym przekonaliśmy się na pierwszej konferencji. Walka odbędzie się w klatce rzymskiej w formule MMA.

Paweł Jóźwiak (1-0-0)

Od dawna mówiło się, że Paweł Jóźwiak planuje pokazać swoje umiejętności w oktagonie. Mimo że jest związany ze sportami walki od 2013 roku (pierwsza gala FEN), do tej pory nie miał okazji walczyć. Jego pierwszym starciem był pojedynek z Marcinem Najmanem na gali Wotore 6. Początek starcia nie zapowiadał, że wszystko zakończy się po 15 sekundach. Jóźwiak po krótkim badaniu Najmana ustrzelił go prawym sierpowym, po którym „El Testosteron” runął na ziemię. Włodarz FEN natychmiast do niego doskoczył i zesłał na niego grad ciosów, po którym sędzia przerwał walkę.

Cezary „Czarmageddon” Jóźwik (0-0-0)

Czarek z Abstrachuje.TV idzie śladami swojego kumpla i współzałożyciela kanału, Roberta Pasuta. W swoim debiucie na FAME MMA 17 zmierzy się w Tomaszem „Gimperem” Działowym.

Tomasz „Gimper” Działowy (0-1-0)

„Gimper” jakiś czas temu kupił i wyremontował siłownię i klub sztuk walk Hunter w Warszawie. Widać zatem, że bardzo polubił sporty walki i chce kontynuować swoją karierę. Na gali FAME MMA 17 będzie chciał zmazać plamę po porażce w debiucie z „Trąbą”. Jego rywalem będzie Cezary Jóźwik.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (4-1-0)

„Wiewiór” to jeden z najlepszych zawodników w federacji FAME MMA. Po porażce w debiucie na gali FAME MMA 1 w 2018 roku z dużo cięższym Michałem Handke Maksymilian wygrał 5 kolejnych pojedynków (wszystkie przez jednogłośną decyzję sędziów). Na gali z numerem 12 odebrał Adrianowi Polakowi pas mistrzowski do 70 kilogramów, a dwie edycje później rozprawił się z Krystianem Wilczakiem. Przeciwnikiem „Wiewióra” na gali FAME MMA 17 początkowo miał być Arkadiusz Tańcula, jednak ostatecznie pogromca rodziny Murańskich wycofał się z powodu kontuzji. Zastapi go Alan „Braveheart” Kwieciński, jednak formula walki z MMA została zmieniona na K-1.

Alan „Braveheart” Kwieciński (2-5-0)

„Alanik” kojarzony z Warsaw Shore nie ma ostatnio dobrego okresu we freak fightach. Jest w serii czterech porażek z rzędu. Przegrane zaczęły się na gali High League 2. Kwieciński mierzył się z Denisem Załęckim w formule K-1, przegrywając jednogłośną decyzją sędziów. Następnie na gali FAME MMA 14 uległ Mateuszowi Murańskiemu, aby później przegrać z ojcem Denisa na High League 3 i Patrykiem „Bandura” Bandurskim na FAME MMA 16. Jak na razie w FAME ma tylko jedną wygraną z Piotrem Pająkiem.

Wacław „Wac Toja” Osiecki (0-0-0)

„Wac Toja” to kolejny raper, który postanowił sprawdzić się w sportach walki. Na gali FAME MMA 17 zmierzy się z popularnym aktorem Sebastianem Fabijańskim.

Sebastian Fabijański (0-0-0)

Fabijański to pierwszy aktor w historii FAME MMA. W debiucie zawalczy z raperem „Waco Toja” w formule K-1, w małych rękawicach.

Amadeusz „Ferrari” Roślik (5-3-0)

„Ferrari” swój pierwszy pojedynek w MMA stoczył na gali FAME MMA 2. Zmierzył się wtedy z Sylwestrem „Bystrzak” Tkoczem. Roślik zdominował swojego rywala, który w przeszłości nie strwonił od imprez i alkoholu. Walka zakończyła się wygraną „Ferrariego” przez TKO w rundzie pierwszej.

W drugiej walce zmierzył się z Dawidem Malczyńskim, który w tamtym czasie był zdecydowanie kompletniejszym zawodnikiem. Przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Na FAME MMA doszło do głośnej walki z Adrianem Polańskim. Zawodnicy mieli ze sobą mocny konflikt, który trwa do dzisiaj. „Ferrari” przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów, a w rewanżu na FAME MMA 7 został zdyskwalifikowany przez nielegalne kopnięcie.

Na ósmej edycji po raz pierwszy w karierze mierzył się w formule K-1 z Maksymilianem „Wiewiór” Wiewiórką. Jak później przyznał, nie przykładał się zbytnio do tej walki, dlatego przegrał ją wyraźnie na kartach sędziowskich.

Pasmo porażek zakończyło się na gali FAME MMA 10. „Ferrari” w drugiej rundzie gradem ciosów rozbił Mateusza „Haribo” Gąsiewskiego. Na kolejnej gali dołożył zwycięstwo nad Filipem „Filipek” Marcinkiem.

Na FAME MMA 13 doszło do trylogii z Adrianem Polakiem. Tym razem panowie z powodu kontuzji „Ferrariego” rywalizowali w boksie. Ponownie wygrał Polak.

Ostatnie dwie walki Roślika to wygrana z Pawłem „Scarface” Bombą na High League 4 i Mariuszem „Hejterem” Słońskim na FAME MMA 16.

Kamil Łaszczyk (32-0-0)

Łaszczyk to niepokonany w wadze piórkowej pięściarz urodzony w 1991 roku. Na gali FAME MMA 17 zadebiutuje w nowej dla siebie formule MMA. Jak sam wspominał w wywiadach, na tej walce zarobi więcej, niż na potencjalnym pojedynku o pas mistrzowski. Rywalem Kamila będzie Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Betclic Fame MMA – główny sponsor gali

Betclic jest jedynym legalnym polskim bukmacherem, który oferuje zakłady bukmacherskie Fame MMA. Firma posiada z federacją umowę na wyłączność. Oznacza to więc, że jako jedyna wystawia kursy na wydarzenia spod szyldu Fame MMA i żaden inny polski bukmacher nie ma prawa tego robić. Tyczy się to także LVBet, który Fame MMA sponsorował do 2020 roku.

Naszym zdaniem zmiana bukmachera Fame MMA wyszła na dobre, a szczególnie graczom. Wcześniej w LVBet nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymywali bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Obecnie na Fame MMA Betclic oferuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon. To oznacza, że nawet jeśli nie trafisz ze swoją analizą, przeznaczone pieniądze na Fame MMA zakłady wrócą do Ciebie! Ta forma promocji daje spore pole do popisu i zachęca do większego ryzyka, typując większe kursy, które przy odrobinie szczęścia mogą zamienić się w potężną wygraną!

Zakłady bukmacherskie Fame MMA u bukmachera Betclic przypominają zakłady, które można obstawiać w innych federacjach, np. UFC albo KSW. To pokazuje, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą do wydarzenia. W tym kontekście gale Fame MMA są więc traktowane na równym poziomie z innymi organizacjami MMA.

Fame MMA zakłady bukmacherskie z bonusem

Betclic Fame MMA traktuje bardzo poważnie, starając się pielęgnować współpracę z właścicielami prężnie rozwijającej się federacji. Rozgłos zyskuje sama organizacja Fame, a dla legalnego bukmachera Betclic zakłady bukmacherskie Fame MMA są gwarancją pozyskania nowych klientów. Dla nich Fame MMA bukmacher przygotował ciekawą premię, w ramach której można otrzymać bonus Betclic do wykorzystania na Fame MMA zakłady. Po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego każdy gracz zyskuje zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł.

Uzyskanie bonusu w Betclic na Fame MMA jest niezwykle proste i poradzi sobie z tym nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z bukmacherką i obstawianiem zakładów na Fame MMA. Wystarczy zarejestrować konto w Betclic na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, podając we wskazane pole, znajdujące się na trzeciej stronie formularza Fame MMA kod promocyjny „TYPERVIP”.

Promocją jest objęty pierwszy zagrany kupon u operatora i dotyczy on również zakładów Fame MMA z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Maksymalną kwotą, za którą można typować zakład, jest suma 228 zł (ma to związek z obowiązującym w Polsce podatkiem od zakładów wynoszącym 12%). Zakład bez ryzyka oznacza, że nawet w przypadku przegranej, użytkownik otrzymuje zwrot postawionej sumy do kwoty 200 zł, pomniejszonej o należny podatek. Warunkiem skorzystania ze zwrotu jest wykonanie obrotu obejmującego 1-krotność przyznanego bonusu po kursie minimalnym 2.14.

Fame MMA bukmacherBetclic – rejestracja
Kod promocyjny Fame MMATYPERVIP
Bonus Fame MMA w BetclicZakład bez ryzyka do 200 zł
Obrót bonusem na Fame MMA1-krotny po kursie łącznym 2.14
Fame MMA zakłady w aplikacjiAndroid, iOS

Jak otrzymać bonus Fame MMA?

Aby uzyskać premię we wspomnianej kwocie, wystarczy zarejestrować się na stronie Betclic i wpisać specjalny, kilkuznakowy kod promocyjny Fame MMA – TYPERVIP. W ramach owej promocji realizowany jest pierwszy zagrany kupon u buka. Maksymalna suma, za jaką można obstawiać zakład, wynosi 228 zł. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionej sumy, pomniejszonej o podatek.

Warunkiem skorzystania z ewentualnej wypłaty zwrotu jest wykonanie konkretnego obrotu. Obejmuje on 1-krotność przyznanego bonusu po minimalnym kursie łącznym 2.14. Co istotne, do tej promocji wliczane są również zakłady z oferty na żywo i przedmeczowej.

Fame MMA Betclic – zakład bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie mają na względzie wprowadzanie jak najatrakcyjniejszych bonusów na start dla nowych graczy. Przeważnie są to zakłady bez ryzyka, freebety, bonusy bez depozytu oraz bonusy od wpłat. W promocji Betclic Fame MMA może być obstawiane bez ryzyka do 200 złotych. Co to oznacza w praktyce?

Po rejestracji konta nasze pierwsze zakłady na Fame MMA podlegają tzw. ubezpieczeniu na wypadek pomyłki w typowaniu. Przegrana w Betclic Fame MMA nie niesie za sobą konsekwencji finansowych. rodki przeznaczone na Fame MMA zakłady bukmacherskie zostają zwrócone na konto użytkownika. W związku z tym możesz stworzyć dowolny kupon SOLO lub AKO w zależności od Twoich upodobań, byleby kurs każdego pojedynku wynosił min. 1.14. Jest to jedyny wymóg zakładu bez ryzyka Fame MMA Betclic.

Naszym zdaniem ta forma bonusu, jaką otrzymują nowi typerzy, sprawdza się bez zarzutów, ponieważ walki „freak-fightowe” są bardzo nieprzewidywalne. Z doświadczenia i obserwacji widzimy, że często nawet najwięksi faworyci Fame MMA według bukmacherów przegrywają swoje pojedynki z potencjalnie słabszymi rywalami. Dzięki ubezpieczonemu zakładowi nie musimy się martwić, czy faworyt sprosta zadaniu, czy nie, gdyż nawet przy złym wytypowaniu kwota zakładu na Fame MMA wróci na nasze konto.

Betclic Fame MMA – zasady bonusu na start

Każda promocja bukmacherska ma w regulaminie zapisane konkretne zasady. Bonus Fame MMA w Betclic nie jest tutaj wyjątkiem. Na szczęście właściciele zrobili wszystko, aby wykorzystanie benefitu w postaci zakładu bez ryzyka nie przysparzało problemów. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach, jak aktywować bonus Betclic na Fame MMA:

 1. Zarejestruj konto w Betclic z naszego re-flinka i wpisz kod promocyjny Fame MMA – TYPERVIP,
 2. Postaw pierwszy zakład Fame MMA do 228 zł (kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.14),
 3. Jeśli Twój kupon SOLO lub AKO zaświeci się na zielono, wygrana trafia na konto depozytowe, a pieniądze możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę,
 4. Jeśli ci się nie poszczęści, dostajesz zwrot środków do 200 zł, które podlegają 1-krotnemu obrotowi,
 5. Obrotu należy dokonać na jednym lub kilku kuponach z kursem łącznym min. 2.14 (nie ma limitu czasu).

Fame MMA zakłady – pozostałe bonusy

Dostępny bonus powitalne w Betclic na Fame MMA to nie jedyna atrakcja dla graczy. Poniżej przedstawiamy kilka stałych promocji oraz funkcji, które przydarzą się w zakładach Fame MMA:

 1. Multi+ – zakłady akumulowane lub inaczej AKO cieszą się sporą popularnością, gdy dochodzi do stawiania zakładów Fame MMA. Ma to związek z dużą liczbą walk oraz tym, że niektóre pojedynki posiadają zbyt małe kursy, aby grać kupony pojedyncze (SOLO). Na Betclic Fame MMA wpisuje się idealnie w stały bonus „Multi+”. Aktywuje się on automatycznie już przy 5 zdarzeniach. Minimalny kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.20. 5 zdarzeń na kuponie gwarantuje dodatkowe +5% do wygranej. Grę bez podatku na Fame MMA Betclic uruchamia przy 8 zdarzeniach, czyli tylu ile mniej więcej jest pojedynków na każdej z gal. Maksymalnie możemy zwiększyć wygraną do +120% przy 21 trafionych zdarzeniach,
 2. Super Kursy – każdego dnia analitycy pracujący w Betclic wrzucają do oferty powiększone kursy na wydarzenia sportowe z różnych dyscyplin. W niektórych przypadkach Super Kursy mogą zawierać zakłady bukmacherskie Fame MMA! Wszystkie propozycje w tej kategorii znajdziemy w dedykowanej zakładce na stronie bukmachera,
 3. Cash out – pozwala zamknąć aktywny kupon np. z zakładami Fame MMA bez oczekiwania na rezultat wszystkich walk/spotkań. Cash out jest dostępny dla zakładów pojedynczych, jak i akumulowanych,
 4. Zbierz drużynę – za polecenie bukmachera znajomym poprzez specjalny kod dostępny w sekcji „Moje Konto” gracz oraz osoba zarejestrowana z polecenia otrzymują 20 zł w formie freebetu. Warunkiem jest aktywacja konta i wpłata minimalnego depozytu. W ciągu miesiąca maksymalnie można zaprosić 5 znajomych, co daje łącznie 100 zł w bonusach.

Fame MMA Betclic – rejestracja konta

Otrzymanie bonusu powitalnego w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł następuje wyłącznie po założeniu konta. W Betclic przebiega to błyskawicznie ze względu na wprowadzenie szybkiej rejestracji odblokowującej konto tymczasowe, które obliguje gracza do zawierania zakładów Fame MMA i otrzymania bonusu. Jak wygląda rejestracja krok po kroku?

 1. Wchodzimy na formularz rejestracyjny Betclic lub klikamy na stronie w prawym górnym rogu napis „Zarejestruj się”,
 2. Na pierwszej stronie podajemy naszą płeć oraz wpisujemy podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail. Akceptujemy regulamin, potwierdzając tym samym pełnoletność i zaznaczamy zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, jeśli w przyszłości chcemy otrzymywać informacje o nowych promocjach Betclic na Fame MMA i nie tylko,
 3. W drugim kroku uzupełniamy dane o PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy i numer telefonu,
 4. Na ostatniej stronie podajemy nazwę użytkownika, hasło (musi zawierać 8 znaków oraz min. 1 małą literę, 1 dużą literę i 1 liczbę) i pytanie zabezpieczające na wypadek zapomnienia hasła. Na koniec wpisujemy kod promocyjny Fame MMA o treści TYPERVIP i klikamy „Zapisz się”.

Po wykonaniu tych czynności aktywujemy konto tymczasowe z limitem kwoty zakładów do 5000 zł oraz brakiem możliwości wypłaty wygranych na konto bankowe. W ciągu 90 dni musimy dokończyć rejestrację poprzez wysłanie skanu dokumentu tożsamości oraz wpisanie numeru rachunku bankowego. Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień i funkcji.

Fame MMA bukmacher z aplikacją mobilną

W Betclic Fame MMA można typować na oficjalnej stronie internetowej betclic.pl lub aplikacji mobilnej. Ta druga opcja ucieszy wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych, którzy lubią mieć pod ręką zakłady bukmacherskie Fame MMA. Wystarczy wejść na stronę Betclic, a następnie na samym dole kliknąć napis „Pobierz aplikację” Zostaniemy przekierowani do podstrony, na której możemy pobrać i zainstalować apkę na system Android lub iOS. Do mocnych stron aplikacji Betclic należy szybkość działania i intuicyjny interfejs. To ważne dla graczy, którzy nie lubią, gdy zakłady Fame MMA się zacinają, szczególnie w trakcie gali. Kolejnym plusem są powiadomienia push, które należy włączyć po zalogowaniu się do apki. Dzięki nim gracz dostaje informacje o ostatnich wygranych kuponach oraz nowych bonusach.

W ramach aplikacji mobilnej można obstawiać zakłady przedmeczowe oraz live na Fame MMA. Oferta nie różni się niczym od strony internetowej bukmachera. Dodatkowo na urządzeniach mobilnych można oglądać transmisje live z Betclic TV. Od czasu do czasu nowi użytkownicy, którzy pobiorą i zainstalują aplikację, mogą liczyć na specjalne promocje, które trwają przez określony czas.

Jak wpłacić środki na Fame MMA zakłady?

Na stronie bukmachera Betclic Fame MMA zakłady znajdują się w zakładce „Zakłady” znajdującej się na samej górze oraz kategorii „Sporty walki”. Po ogłoszeniu karty walk Fame MMA zakłady bukmacherskie udostępniają kursy wyłącznie na zwycięzców, jednak im bliżej gali tym różnorodność rośnie. Wszystkie można obstawiać, ale tylko przy wykorzystaniu własnych środków. Dodatkowo już minimalny depozyt odblokowuje bonus na start w Betclic na Fame MMA w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dostępne metody płatności to:

 • Przelewy24,
 • Karty kredytowe i debetowe VISA/Mastercard,
 • Blik,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • ApplePay.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

FAME MMA Betclic

Fame MMA cieszy się ogromną popularnością już od kilku lat, a pierwsza gala odbyła się w 2018 roku. Początkowo federację Fame MMA bukmacherzy traktowali z dużym dystansem, ponieważ nikt nie chciał podejmować współpracy z projektem, który mógł nie wypalić. Ryzyko podjął LV Bet, a jak się okazało, była to dobra decyzja, która zaowocowała kolaboracją przez sześć edycji.

W czerwcu 2020 roku doszło jednak do sporej zmiany, jeśli chodzi o obsługę FAME MMA przez bukmacherów. Firmę LV BET, która współpracowała z FAME MMA od pierwszej gali, zastąpił bukmacher Betclic. Od tamtej pory Betclic ma wyłączność na obsługę gal FAME MMA w Polsce.

Betclic jako oficjalny sponsor FAME MMA współpracę z największą polską freakfightową organizacją w Polsce rozpoczął od gali FAME MMA 7. Wówczas Betclic, już jako partner FAME MMA, wystawił kursy na galę, podczas której walką wieczoru było starcie Paweł „Popek Monster” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk.

Lv bet FAME MMA

Wspominaliśmy już wiele razy, że w przypadku Fame MMA bukmacherzy inni niż Betclic nie mają zezwolenia na organizowanie zakładów Fame MMA. Do 2020 roku, a dokładnie do 7. gali Lv bet Fame MMA zakłady miał w swojej szerokiej ofercie.Nowi gracze mogli skorzystać z bonusu bez depozytu o wartości 20 zł. Obecnie każdy bukmacher Fame MMA chce mieć na wyłączność, jednak wszystko zależy od poczynań Betclica, który raczej nie zamierza wycofywać się z tej owocnej współpracy, która daje mu rozgłos w całym kraju.

LVBet Fame MMA już nie sponsoruje, ale nie zmienia to faktu, że firma posiada ofertę m.in. na UFC, KSW, Bellator, Cage Warriors, Oktagon i wiele innych. Fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów przygotowanych przez tego bukmachera o łącznej wartości 3353 PLN. Oferta powitalna składa się z:

 • Bonusu bez depozytu na kwotę 20 zł,
 • Bonusu od pierwszego depozytu 100% do 1500 zł,
 • Bonusu od drugiej wpłaty 50% do 1500 zł,
 • Zakładu bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie.

Powyższe bonusy są skierowane do osób, które nie posiadają jeszcze konta w LVBet. Jeśli jesteś jedną z nich, zarejestruj konto z kodem promocyjnym LVBet i ciesz się z wielu udogodnień tego serwisu.

FAME MMA STS

Bukmacher STS, który posiada najwięcej udziałów w polskiej branży bukmacherskiej do tej pory nie zdecydował się na sponsorowanie żadnej gali freak fightowej. Nie oznacza to oczywiście, że w przyszłości STS FAME MMA nie będzie mieć w swojej bogatej ofercie zakładów. Wszystko zależy od właścicieli. W związku z tym zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych można obstawiać pozostałe gale jak np. UFC, KSW, Bellator, FEN, Legacy Fighting Alliance, czy Oktagon MMA. Fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów przygotowanych przez STS o łącznej wartości 1660 PLN. Oferta powitalna składa się z:

 • Zakładu bez ryzyka do 100 zł,
 • Bonusu od 1. wpłaty 100% do 300 zł,
 • Bonusu od 2. wpłaty 50% do 500 zł,
 • Bonusu od 3. wpłaty 50% do 700 zł,
 • Bonusu za zadania 60 zł.

FAME MMA Fortuna

W zakładach bukmacherskich Fortuna Fame MMA nie widnieje w ofercie, ponieważ tak jak już wspomnieliśmy, to Betclic jest głównym sponsorem federacji. Co w zamian można obstawiać w Fortunie?

 • High League,
 • KSW,
 • UFC,
 • Boks,
 • PFL,
 • Oktagon MMA.

Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zwycięzcę walki, zakończenie walki w danej rundzie, liczbę rund, jak zakończy się walka (K.O, T.K.O., dyskwalifikacja), zawodnik wygra przez decyzję sędziów, zawodnik wygra przed czasem.

Dużym atutem bukmachera są transmisje na żywo Fortuna, dzięki którym można oglądać gale UFC prawie za darmo. Wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjny Fortuna lub kliknąć poniższy baner i wpłacić minimalny depozyt. Dodatkowo każdy nowy gracz zyskuje pakiet powitalny złożony z:

 • Bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł,
 • Freebetu 10 zł,
 • Zakłady bez ryzyka do 600 zł,
 • Bonusu od drugiej wpłaty 50% do 200 zł.

Fame MMA Fortuna, czy kiedyś będą zakłady?

Jeśli kiedyś na stronie Fortuna Fame MMA się pojawi, z pewnością będziemy świadkami kolejnej dużej zmiany, jak ta, która miała miejsce w 2020 roku. Na pewno w przyszłości dojdzie do kolejnej zmiany sponsora, jednak nie wiemy ani kiedy to nastąpi, ani jacy Fame MMA bukmacherzy będą bić się o miano organizowania Fame MMA zakładów bukmacherskich.

Zawsze przy zmianach sponsorów gracze pytają, jaki Fame MMA kod promocyjny obowiązuje na otrzymanie specjalnych bonusów. W tej chwili Fame MMA i Betclic oferują zakład bez ryzyka do 200 zł po wpisaniu kodu TYPERVIP. Dawniej oferta powitalna Lv bet na Fame MMA gwarantowała darmowy zakład na kwotę 20 zł. Jeśli Fame MMA Fortuna chciałaby jeszcze bardziej promować i zdobyć nowych klientów, to warto byłoby wprowadzić nowy bonus dla nowych graczy dedykowany wyłącznie gali Fame MMA. Jest to oczywiście czysto teoretyczne spostrzeżenie, ponieważ na ten moment Betclic Fame MMA nie zamierza oddawać w żądne inne ręce i to tylko u tego bukmachera postawimy zakłady na wszystkie pojedynki z karty walk.


Wszystkie zakłady na Fame MMA obstawimy wyłącznie u bukmachera Betclic.
Jak najbardziej. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Betclic, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł.
Kod promocyjny Fame MMA to TYPERVIP. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na trzeciej stronie.
Gracze do wyboru mają zakłady na zwycięstwo, rodzaj wygranej, liczbę rund, wygraną zawodnika w konkretnej rundzie.
Nie, wyłączność na organizowanie zakładów Fame MMA ma Betclic.
Nie, Fortuna jest sponsorem innych federacji, w tym m.in. High League.
Nie, firma LVBet Fame MMA przestała sponsorować w 2020 roku.