Sebastian Fabijański to jeden z pierwszych aktorów, który zdecydował się na udział we freak fightach. Podpisał on kontrakt z organizacją FAME MMA, a jego debiut zaplanowano na galę z numerem 17 już 3 lutego 2023 roku. Kim jest Sebastian Fabijański? Ile lat ma Sebastian Fabijański? Sebastian Fabijański i Rafalala - co ich łączy?

Kim jest Sebastian Fabijański?

Sebastian Fabijański to aktor filmowy, serialowy, teatralny i dubbingowy. Jego głos można usłyszeć na przykład w polskiej wersji Gwiezdnych wojen: Przebudzenie mocy, gdzie użyczył głosu postaci Finna. Pasją aktora jest także hip-hop. W młodości na własnej skórze przekonał się, jak to jest być odrzuconym przez rówieśników. W rapie znalazł oparcie, nagrywając kilka kawałków. Od dawna przymierza się także do wydania debiutanckiej płyty. Jako nastolatek trenował piłkę nożną. Planował karierę piłkarza, ale ze względów zdrowotnych nie był w stanie kontynuować. Do 2007 roku miał problemy z alkoholem, ale od tego czasu jest abstynentem.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Sebastian Fabijański kariera

Fabijański zadebiutował w roli aktora w 2009 roku jako Majkel w serialu "Plebania". Zagrał wówczas dwa odcinki (1215-1216). W tym samym roku zagrał także rolę Piotra Treblickiego w serialu "Tancerze". To sprawiło, że aktorem zaczęło się interesować szersze grono reżyserów. Zaczął grać w produkcjach telewizyjnych takich jak: serial "1920. Wojna i miłość", Linia życia, Misja Afganistan czy Przepis na życie.

W 2014 roku na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za debiut aktorski za filmy "Jeziorak" i "Miasto 44". Za te same role otrzymał również nagrodę im. Andrzeja Konica na 29. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej. Fabijański lubi wcielać się w czarne charaktery. Dużą popularność przyniósł mu udział w musicalu "WszystkoGra" i filmach Patryka Vegi: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", gdzie wystąpił jako Remigiusz Puchalski "Cukier", "Botoks" i "Kobiety mafii".

Sebastian Fabijański pochodzenie

Sebastian Fabijański urodził się w Warszawie i tam dorastał, a następnie zdobywał wykształcenie.

Sebastian Fabijański wykształcenie

Sebastian Fabijański ukończył Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie. Następnie poszedł na studia do Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie im. Jerzego Giedroycia, na profilu aktorskim. Dwukrotnie, bez powodzenia próbował także dostać się do państwowej szkoły teatralnej. Po pierwszej nieudanej próbie zdecydował się na szkołę prywatną, a po drugiej na studia prawnicze. Po epizodzie w serialu "Tancerze" przyjęto go do dwóch szkół aktorskich. Finalnie wybrał Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Wyrzucono go stamtąd za nadmierne dyskusje, podważanie zadań i przesadną wnikliwość. Wrócił do swojego rodzinnego miasta, zostając w 2015 roku absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie.

Sebastian Fabijański wiek

Sebastian Fabijański urodził się 14 czerwca 1987 roku. Obecnie ma 36 lat.

Sebastian Fabijański wzrost

Sebastian Fabijański ma 185 centymetrów wzrostu.

Sebastian Fabijański waga

Ile waży Sebastian Fabijański? Szczegółowe informacje pojawią się na oficjalnej ceremonii ważenia przed FAME MMA 17.

Sebastian Fabijański FAME MMA

Pod koniec 2022 roku federacja FAME MMA potwierdziła na swoim oficjalnym Instagramie, że Sebastian Fabijański dołącza do szerokiego grona zawodników. Debiut popularnego aktora odbędzie się na siedemnastej edycji tej gali, 3 lutego 2023 roku. Wiele osób zastanawiało się kto będzie jego rywalem. Padło na rapera Wacława "Wac Toja" Osieckiego.

Sebastian Fabijański vs Wac Toja

Na FAME MMA 17 dojdzie do pojedynku dwóch raperów. Specjalnie na potrzeby gali Fabijański przyjął nowy pseudonim "Alterboy". Jego walka z Wac Toja odbędzie się w formule K-1, w małych rękawicach. Pojedynek zakontraktowano na trzy rundy.

Kto wygrał walkę Sebastian Fabijański vs Wac Toja na FAME MMA 17?

Sebastian Fabijański siostra

Siostra Sebastiana Fabijańskiego to Weronika Fabijańska - instruktorka tańca. Swoją karierę rozpoczęła od dostania się do grupy tanecznej KLLBO wraz z którą występowała na wielu krajowych oraz międzynarodowych imprezach i zawodach. Siostra Fabijańskiego mieszka obecnie w Krakowie i jest w związku z Xavierem Wiśniewskim - synem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego.

Sebastian Fabijański partnerki

Sebastian Fabijański od 2014 do 2016 roku był w związku z Agnieszką Więdłochą. Później w mediach pojawiła się informacja o zaręczynach z Olgą Bołądź, jednak ta relacja również nie zakończyła się pomyślnie. Następnie na jednej z premier filmu u boku Fabijańskiego pojawiła się Marianna Zydek.

Sebastian Fabijański Maffashion

Sebastian Fabijański po zerwanych zaręczynach z Olgą Bołądź i nieudanej relacji z Marianną Zydek związał się z Julią "Maffashion" Kuczyńską, byłą partnerką Cezarego Jóźwika z kanału Abstrachuje.TV. Ich związek zyskał duży rozgłos, a w 2020 para doczekała się syna Bastiana. Początkiem lipca 2022 roku okazało się jednak, że relacja aktora i blogerki dobiegła końca.

Sebastian Fabijański Rafalala

O Sebastianie Fabijańskim i Rafalali głośno zrobiło się w 2022 roku. Wszystko za sprawą filmiku, który zamieściła w sieci transpłciowa celebrytka. Widać na nim popularnego aktora. Fabijański próbował zataić ich domniemany romans, wyjaśniając, że była to akcja promująca jego najnowszy film "Inni ludzie". Aktor w wywiadzie dla internetowego serwisu plotkarskiego Pudelek wyjawił, że tego wieczora, kiedy spotkał się z Rafalalą był pod wpływem narkotyków i nie pamięta, jak dostał się do jej mieszkania. Powiedział również, że poznał Rafalalę już kilka lat wcześniej przy okazji pracy nad jednym z filmów Patryka Vegi. W rozmowie z Pudelkiem Fabijański nie podał szczegółów, czy między nim a Rafalalą doszło do czegoś więcej, ale potwierdził, że zdradził ówczesną partnerkę, Maffashion.

- To się dzieje w mózgu mężczyzny. 90 proc. alkoholizmu u mężczyzn po narodzeniu dziecka jest spowodowane odrzuceniem seksualnym przez partnerkę"

- Nawet Julka o tym mówiła w wywiadzie, zapytana o seks po narodzinach, odpowiedziała, że całą miłość przelała na Bastka.

- Miałem bardzo różne myśli, emocje, targały mną różne pomysły. Nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz. Bardzo jest mi z tego powodu przykro. Czuję wstyd

- Ja nigdy nie robiłem takich rzeczy. Nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj zwariowałem po prostu

Sebastian Fabijański Instagram

Fabijański przez dłuższy czas nie myślał o założeniu Instagrama. Dopiero w 2019 roku pojawiły się jego pierwsze zdjęcia. Skupia się jednak na swojej pasji, jaką jest aktorstwo i rap, więc próżno szukać fotek odkrywających jego życie prywatne. Profil znanego aktora i zawodnika FAME MMA można znaleźć pod nickiem @sebastian.fabijabski.official. Jego poczynania śledzi ponad 130 tys. followersów.


Ile lat ma Sebastian Fabijański?
Fabijański urodził się 14 czerwca 1987 roku. To oznacza, że rocznikowo ma 36 lat.
Kim jest Sebastian Fabijański?
Fabijański to aktor i raper, a od niedawna zawodnik FAME MMA.