Mandzio to kolejny popularny twórca, który zdecydował się na udział we freak fightach. Podpisał on kontrakt z organizacją FAME MMA, a jego debiut jest planowany na początek 2023 roku. Kim jest Mandzio? Ile lat ma Mandzio? Tego i wiele więcej dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Mandzio?

Kim jest Mandzio? Kto to Mandzio? Mandzio to YouTuber i influencer. Początki jego kariery sięgają 2012 roku. Jak wielu popularnych dziś twórców, zaczynał on od nagrywania jak gra w Minecrafta. Obecnie Mandzio jest znany z nagrywania filmów, w których analizuje aktualne wydarzenia w polskim internecie.

Mandzio imię i nazwisko

Mandzio imię i nazwisko, czyli jak nazywa się popularny twórca? Pod pseudonimem Mandzio tak naprawdę kryje się Łukasz Samoń.

Mandzio wiek

Ile lat ma Mandzio? Polski twórca internetowy urodził się 19 marca 1996 roku w Międzyrzeczu. Oznacza to, że obecnie jego wiek to 27 lat.

Mandzio wzrost

Mandzio wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 27-latek. Dokładny wzrost Mandzia poznamy przy okazji jego debiutu w organizacji FAME MMA. Można jednak szacować, że posiada on około 190 centymetrów wzrostu.

Mandzio waga

Mandzio waga, czyli ile waży zawodnik FAME MMA? Dokładną wagę polskiego influencera poznamy na oficjalnym ważeniu przed galą FAME MMA 17. Patrząc jednak na jego sylwetkę i wzrost można szacować, że Łukasz Samoń waży około 90 kilogramów.

Mandzio rekord

Mandzio wciąż czeka na swój debiut. Z tego względu jego rekord to 0-0.

Rekord MMA: 0-0

Mandzio FAME MMA

W 2022 roku Mandzio zdecydował się, aby zawalczyć na gali freak fightowej. Fani długo zastanawiali się, jaką organizację wybierze Łukasz Samoń. Ostatecznie YouTuber zdecydował się podpisać kontrakt z FAME MMA. Jego debiut odbędzie się na siedemnastej edycji tej gali, która została zaplanowana na 3 lutego 2023 roku. Wiele osób długo zastanawiało się kto będzie przeciwnikiem Mandzia. Spekulowano, że może to być ktoś z trójki influencerów Karolek, Naruciak lub Ewron. Finalnie okazało się, że rywalem Samonia będzie ten pierwszy, czyli Karolek.

Mandzio Karolek

Mandzio vs Karolek, czyli walka debiutantów, która miała się odbyć na FAME MMA 17. Najczęstszym pytaniem zadawanych przez fanów przy okazji tej walki jest to, czy zawodnicy są ze sobą aktualnie skonfliktowani. Okazuje się, że tak, a można to wywnioskować z tego, co Mandzio napisał na swoim Instagramie tuż po ogłoszeniu tego zestawienia.

Prosił, prosił i wyprosił ☠️ Spory dług masz wobec mnie już na starcie, że dostajesz tę możliwość. Zabrakło odwagi na prostowanie swoich kłamstw i pomówień w necie, to wyjaśnimy sobie wszystko w cztery oczy 😎 Już zacieram rączki na pierwszą konferencję @famemmatv 🙌"

Do starcia jednak nie doszło z powodu kontuzji Mandzia. Starcie to zostało przeniesione na gale FAME Friday Arena 2 i odbędzie się 29 września w Szczecinie.

https://www.instagram.com/p/Cw2qDh8sVmI/

Mandzio orientacja

Jakiej orientacji jest Mandzio? Na początku 2022 roku wielu internautów było zaszokowanych sposobem ubierania się Mandzia. Do internetu trafiło zdjęcie, na którym Łukasz Samoń był ubrany w sukienkę.

https://www.instagram.com/p/CZr0AUhsoOe/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2N0OaBE80svhqrdULIi4ZJYsLF_je3iAbOMU5cjCYm77blxK0ZPtNpcfk

Jak przyznał sam influencer, jest on osobą biseksualną, ale nie wyobraża sobie, aby mógł zbudować związek z kimś innym niż kobieta.

Mandzio przemiana

Mandzio w przeszłości zmagał się z dość widoczną nadwagą. Obecnie jednak posiada on szczupłą sylwetkę. W lipcu 2022 roku na swoim kanale zamieścił on film, na którym zdradził, że schudł on aż 56 kilogramów. Wyjawił on, że swego czasu ważył aż 146 kilogramów.

Mandzio dziewczyna

Mandzio dziewczyna, czyli czy influencer jest obecnie w związku? Aktualnie Łukasz Samoń nie jest w stałym związku. W przeszłości wieloletnią partnerką Mandzia była Anna Terlikowska, która znana jest pod pseudonimem Fakisio.

Mandzio YouTube

Mandzio największą popularność zyskał dzięki swojemu kanałowi na platformie YouTube. Łukasz Samoń założył swoje konto 18 lipca 2012 roku. Na ten moment zgromadził na nim ponad 1,8 miliona subskrypcji, a jego filmy obejrzano łącznie prawie 700 milionów razy. Najpopularniejszym odcinkiem na kanale Mandzia jest film, w którym gra on wspólnie z JDabrowskym w Minecrafta. Zebrał on blisko 3 miliona wyświetleń.

Mandzio Twitch

Mandzio Twitch, czyli czy Łukasz Samoń jest obecny na tej platformie? Mimo tego, że Mandzia największą aktywność przejawia na YouTubie to prowadzi on także streamy na Twitchu. Na swoim kanale posiada aktualnie prawie 650 tysięcy obserwujących.

Mandzio Twitter

Mandzio Twitter, czyli czy YouTuber posiada Twittera? Łukasz Samoń aktywnie prowadzi również swoje konto na Twitterze. Można go znaleźć na tej platformie pod nickiem @xmandzio. Mandzia na Twitterze obserwuje prawie 250 tysięcy użytkowników.

Mandzio Instagram

Mandzio prowadzi konto na Instagramie. Youtubera można znaleźć na tej platformie pod nickiem @xmandzio. Obserwuje go tam ponad 350 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Mandzio? 
Mandzio urodził się 19 marca 1996 roku. Oznacza to, że ma 26 lat.
Z kim Mandzio zawalczy w debiucie na FAME MMA? 
W debiucie w organizacji FAME MMA Mandzio zawalczy z Karolkiem.