18 marca to data pierwszej gali High League w tym roku. Organizatorzy zajmujący się przygotowaniem karty walk High League 6 pierwszy raz w historii wybrali Spodek Katowice, jako obiekt, który zamieni się w centrum freak-fightowych zmagań w Polsce. Dziewięć bardzo interesujących starć, w tym walka wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem a Jarosławem "Pashabiceps" Jarząbkowskim. To jednak nie wszystko, co czeka nas w sobotni wieczór w Katowicach. W co main evencie zobaczymy ponownie w klatce Lexy Chaplin, która zmierzy się z Pauliną Hornik. W drugim co main evencie Denis "Bad Boy" Załęcki skonfrontuje się z jednym z najlepszych freaków w Polsce, czyli Pawłem "Tybori" Tyburskim. Świetnie zapowiada się także pojedynek debiutującego Tomasza "Szalonego Reportera" Matysiaka z Michałem Cichym. Kiedy odbędzie się druga konferencja High League 6? O której godzinie 2 konferencja High League 6? Czy transmisja drugiej konferencji High League 6 online jest za darmo?

Kiedy 2 konferencja High League 6?

Przed nami druga i zarazem ostatnia konferencja High League 6 zapowiadająca wielkie emocje. Na pierwszej show skradł "Szalony Reporter" z Michałem Cichym. Tylko w tym zestawieniu doszło do konkretniejszych potyczek słownych. Nic nie zapowiadało też spięć w trakcie face to face pomiędzy "Daro Lwem" i "Sequento". Ostatecznie ten drugi musiał zrezygnować z pojedynku z powodu kontuzji. W związku z tym na drugiej konferencji High League 6 zobaczymy nowego rywala Kaźmierczuka - "Ludwiczka" znanego z kanału Top Top News. Skupiając się jednak na drugiej konferencji High League 6 przed głównym eventem w Spodku, który można obstawiać u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny fortuna) odbędzie się w nadchodzący poniedziałek, 13 marca.

Druga konferencja High League 6 – godzina

O której godzinie High League 6 2 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji gali. W związku z tym II konferencja High League 6 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00.

Gdzie II konferencja High League 6?

Potyczki słowne, face to face i ogłoszenia nowych zawodników w kontekście kolejnych eventów zawitają do Studia Polsatu w Warszawie. Druga konferencja High League 6 będzie otwarta dla publiczności. Wstęp w zależności od wyboru miejsca kosztuje 69 lub 89 zł.

Transmisja drugiej konferencji High League 6

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia 2 konferencji bezpośrednio na miejscu w Warszawie, transmisja online drugiej konferencji High League 6 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja drugiej konferencji High League 6 jest zupełnie darmowa.

Kto na 2 konferencji High League 6?

Pełna karta walk High League 6 jest już zapełniona dziewięcioma starciami. Wiemy zatem, kto na pewno wystąpi na drugiej konferencji High League 6. W main evencie Marcin Dubiel zmierzy się z Jarosławem "Pashabiceps" Jarząbkowskim. Na pierwszej konferencji panowie darzyli się sporym szacunkiem i ciężko było o tzw. dymy. Być może na drugiej konferencji High League 6 emocje będą większe, kto wie 🙂

Na II konferencji High League pojawią się też panie. W co main evencie Lexy Chaplin zmierzy się z Pauliną Hornik. Kursy mocno faworyzują byłą uczestniczkę Teamu X, ale może na drugiej konferencji dowiemy się nowych faktów o przygotowaniach Hornik do tego starcia.

W jednym ze sportowych starć Denis Labryga zawalczy z Konradem Karwatem. Będzie to debiut Labrygi w federacji, a zarazem już trzecia walka w karierze. Do tej pory bił się w organizacji Wotore, wygrywając oba pojedynki z Piotrem Więcławskim. Karwat również jest niepokonany. Wygrał obie walki na gali High League 2 i High League 4, mierząc się z Mateuszem Leśniakiem i Radosławem Słodkiewiczem.

Pozostali zawodnicy na drugiej konferencji High League 6

Poza wyżej wymienionymi zestawieniami ogłoszono również nowego przeciwnika "Daro Lwa". Początkowo miał to być Sebastian "Sequento" Skulski, ale z powodu kontuzji musiał zrezygnować. Zastąpił go Kacper "Ludwiczek" Bociański. To zestawienie gwarantuje emocje, gdyż obaj panowie mocno spięli się w trakcie programu "FACE TO FACE".

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 13 marca na II konferencji High League 6 to:

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kiedy 2 konferencja High League 6?
Druga konferencja odbędzie się 13 marca 2023 roku.
O której godzinie druga konferencja High League 6?
Początek transmisji II konferencji High League 6 zaplanowano na godzinę 20:00.