18 marca to data pierwszej gali High League w tym roku. Organizatorzy zajmujący się przygotowaniem karty walk High League 6 pierwszy raz w historii wybrali Spodek Katowice, jako obiekt, który zamieni się w centrum freak-fightowych zmagań w Polsce. Dziewięć bardzo interesujących starć, w tym walka wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem a Jarosławem „Pashabiceps” Jarząbkowskim. To jednak nie wszystko, co czeka nas w sobotni wieczór w Katowicach. W co main evencie zobaczymy ponownie w klatce Lexy Chaplin, która zmierzy się z Pauliną Hornik. W drugim co main evencie Denis „Bad Boy” Załęcki skonfrontuje się z jednym z najlepszych freaków w Polsce, czyli Pawłem „Tybori” Tyburskim. Świetnie zapowiada się także pojedynek debiutującego Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka z Michałem Cichym. Kiedy odbędzie się druga konferencja High League 6? O której godzinie 2 konferencja High League 6? Czy transmisja drugiej konferencji High League 6 online jest za darmo?

Kiedy 2 konferencja High League 6?

Przed nami druga i zarazem ostatnia konferencja High League 6 zapowiadająca wielkie emocje. Na pierwszej show skradł „Szalony Reporter” z Michałem Cichym. Tylko w tym zestawieniu doszło do konkretniejszych potyczek słownych. Nic nie zapowiadało też spięć w trakcie face to face pomiędzy „Daro Lwem” i „Sequento”. Ostatecznie ten drugi musiał zrezygnować z pojedynku z powodu kontuzji. W związku z tym na drugiej konferencji High League 6 zobaczymy nowego rywala Kaźmierczuka – „Ludwiczka” znanego z kanału Top Top News. Skupiając się jednak na drugiej konferencji High League 6 przed głównym eventem w Spodku, który można obstawiać u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny fortuna) odbędzie się w nadchodzący poniedziałek, 13 marca.

Sprawdź: Obstawianie High League 6

Druga konferencja High League 6 – godzina

O której godzinie High League 6 2 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji gali. W związku z tym II konferencja High League 6 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00.

Gdzie II konferencja High League 6?

Potyczki słowne, face to face i ogłoszenia nowych zawodników w kontekście kolejnych eventów zawitają do Studia Polsatu w Warszawie. Druga konferencja High League 6 będzie otwarta dla publiczności. Wstęp w zależności od wyboru miejsca kosztuje 69 lub 89 zł.

Transmisja drugiej konferencji High League 6

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia 2 konferencji bezpośrednio na miejscu w Warszawie, transmisja online drugiej konferencji High League 6 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja drugiej konferencji High League 6 jest zupełnie darmowa.

Kto na 2 konferencji High League 6?

Pełna karta walk High League 6, którą można typować w fortuna high league, jest już zapełniona dziewięcioma starciami. Wiemy zatem, kto na pewno wystąpi na drugiej konferencji High League 6. W main evencie Marcin Dubiel zmierzy się z Jarosławem „Pashabiceps” Jarząbkowskim. Na pierwszej konferencji panowie darzyli się sporym szacunkiem i ciężko było o tzw. dymy. Być może na drugiej konferencji High League 6 emocje będą większe, kto wie 🙂

Na II konferencji High League pojawią się też panie. W co main evencie Lexy Chaplin zmierzy się z Pauliną Hornik. Kursy mocno faworyzują byłą uczestniczkę Teamu X, ale może na drugiej konferencji dowiemy się nowych faktów o przygotowaniach Hornik do tego starcia.

W jednym ze sportowych starć Denis Labryga zawalczy z Konradem Karwatem. Będzie to debiut Labrygi w federacji, a zarazem już trzecia walka w karierze. Do tej pory bił się w organizacji Wotore, wygrywając oba pojedynki z Piotrem Więcławskim. Karwat również jest niepokonany. Wygrał obie walki na gali High League 2 i High League 4, mierząc się z Mateuszem Leśniakiem i Radosławem Słodkiewiczem.

Pozostali zawodnicy na drugiej konferencji High League 6

Poza wyżej wymienionymi zestawieniami ogłoszono również nowego przeciwnika „Daro Lwa”. Początkowo miał to być Sebastian „Sequento” Skulski, ale z powodu kontuzji musiał zrezygnować. Zastąpił go Kacper „Ludwiczek” Bociański. To zestawienie gwarantuje emocje, gdyż obaj panowie mocno spięli się w trakcie programu „FACE TO FACE”.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 13 marca na II konferencji High League 6 to:

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Druga konferencja odbędzie się 13 marca 2023 roku.
Początek transmisji II konferencji High League 6 zaplanowano na godzinę 20:00.