FAME MMA 15, czyli kolejna edycja gali typu freak fight największej polskiej federacji organizującej takie wydarzenia. Co już wiadomo o gali FAME MMA 15?

Data gali26.08.2022
Miejsce galiŁódź
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiXayoo, Linkiewicz, Dubiel

Kiedy FAME MMA 15?

Kiedy FAME MMA 15? Termin FAME MMA 15 zdradziła... Marta Linkiewicz. Zawodniczka FAME MMA podała, że będzie to 26.08.2022 oraz potwierdziła swój udział w tym wydarzeniu.

Gdzie FAME MMA 15?

To, gdzie odbędzie się FAME MMA 15, jest już jasne. Nie ulegało wątpliwości, że będzie to jeden z największych obiektów w kraju, gdyż tak naprawdę od samego początku działalności tej federacji organizuje ona gale właśnie w dużych halach w Polsce. Ostatecznie wybór padł na łódzką Atlas Arenę.

 

 

FAME MMA 15 Narodowy

Czy FAME MMA 15 odbędzie się na Narodowym? W 2022 roku pojawiło się sporo informacji na temat tego, że FAME MMA planuje zorganizować galę na PGE Narodowym w Warszawie. Mówiło się, że ogromną galą na Narodowym miało być FAME MMA 14, jednak wybuch wojny na Ukrainie pokrzyżował plany organizatorów. Kto wie, może pomysł wróci przy okazji gali FAME MMA 16?

FAME MMA 15 PPV

Gala FAME MMA 15 będzie transmitowana w systemie PPV. Żeby obejrzeć legalną transmisję FAME MMA 15, trzeba więc wykupić dostęp do PPV na oficjalnej stronie federacji lub poprzez platformę Polsat Box Go, która współpracuje z FAME MMA od gali z numerem 13.

FAME MMA 15 bilety

Bilety na FAME MMA 15 są dostępne w sprzedaży po tym, jak poznaliśmy lokalizację gali. 20 lipca ruszyła sprzedaż biletów na hitowo zapowiadającą się galę.

FAME MMA 15 konferencja

Konferencja przed galą FAME MMA 15 będzie ważnym elementem promocyjnym całego wydarzenia. Biorąc pod uwagę fakt, że konferencje FAME MMA ogląda nawet kilkaset tysięcy osób na YouTube, są to wydarzenia cieszące się ogromną popularnością wśród kibiców. Nie ulega wątpliwości, że tym razem będzie podobnie i kibice dostaną to, czego pragną, czyli dymów.

FAME MMA 15 ważenie

Ważenie przed galą FAME MMA 15 odbędzie się dzień przed wydarzeniem. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych.

FAME MMA 15 komentatorzy

Nieco bliżej gali poznamy również komentatorów FAME MMA 15. Przy okazji ostatnich wydarzeń w roli komentatorów mogliśmy usłyszeć między innymi Macieja Turskiego z Kanału Sportowego czy Kubańczyka, zawodnika FAME MMA.

Kto na FAME MMA 15?

Kto zawalczy na FAME MMA 15? W klatce dojdzie do kilku głośnych walk. W walce wieczoru niespodziewanie w FAME MMA ponownie zawalczy Lil Masti, która zmierzy się o pas mistrzowski z Martą Linkiewicz. Podczas FAME MMA 15 w pojedynku zadebiutuje Konopsky, a jego rywalem będzie Xayoo.

Walki FAME MMA 15

Nie ulega wątpliwości, że walki na FAME MMA 15 zapowiadają się niezwykle ciekawie i interesująco, bez względu na to, kto w nich wystąpi. FAME MMA przyzwyczaiło do tego, że przygotowuje naprawdę głośne i medialne karty walk, więc nie inaczej będzie tym razem. Głośne walki, głośne debiuty i konflikty, którymi żyje cały internet - tego nie zabraknie również przy okazji gali FAME MMA 15.

Zawodnicy FAME MMA 15

Zawodnicy FAME MMA 15, czyli kto wystąpi na gali? Oprócz wspomnianych wcześniej Konopskiego czy Xayoo, swój kolejny pojedynek na gali z numerem 15 stoczy Jacek Murański. Jego rywalem na FAME MMA 15 będzie Arkadiusz Tańcula, który na tej gali wcześniej zawalczy... z Mateuszem Murańskim.

Wiadomo na pewno, że na FAME MMA 15 nie zawalczy Kubańczyk, który zwakował pas mistrzowski podczas gali FAME MMA 14. Ze względu na problemy zdrowotne raper wróci do klatki najwcześniej w 2023 roku.

Bukmacher FAME MMA 15

Bukmacher FAME MMA 15 to firma Betclic, która od dłuższego czasu współpracuje z największą polską federacją typu freak fight.

Kursy FAME MMA 15

Gdy tylko organizacja ogłosi pojedynki na galę FAME MMA 15, kursy na te walki od razu znajdą się w zakładce Sztuki Walki na oficjalnej stronie Betclic i w aplikacji mobilnej legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także – kod promocyjny Betclic

Typy FAME MMA 15

Typy na FAME MMA 15 będą dostępne na naszej stronie. Gdy kursy na dany pojedynek będą dostępne, przedstawimy analizę walki i polecany typ.

Karta walk FAME MMA 15

Czekamy na kolejne oficjalne ogłoszenia, dzięki którym karta walk FAME MMA 15 zacznie się stopniowo zapełniać - choć już trzeba przyznać, że jest imponująca!

Lil Masti vs Linkiewicz
Xayoo vs Konopsky
Blonsky vs Dubiel
Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański
Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański
Jacek Murański vs Szalony Reporter
Sarius vs Wrzosek
Franio vs Paramaxil
Takefun vs Zabielski
Warjat Radek&Woźniak vs Neffati Brothers


Jaki jest termin FAME MMA 15?
Gala FAME MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia 2022 roku.
Kto zawalczy na FAME MMA 15?
W klatce swoje umiejętności zaprezentują między innymi Xayoo, Dubiel czy Tańcula.