Sarius to kolejny z przedstawicieli muzyki, który postanowił spróbować swoich sił na galach typu freak fight. Kim jest zawodnik FAME MMA?

Kim jest Sarius?

Kim jest Sarius? Kto to Sarius? Jeśli ktoś śledzi polską muzykę, a konkretniej rap, z pewnością doskonale zna tego przedstawiciela częstochowskiej sceny hip-hopu. Sarius to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia w naszym kraju, więc nic dziwnego, że FAME MMA zdecydowało się go zakontraktować. Zwłaszcza że mężczyzna ma za sobą styczność ze sportami walki, ale...o tym nieco później.

Sarius imię i nazwisko

Sarius to oczywiście pseudonim rapera. Jak nazywa się Sarius? Jego imię i nazwisko to Mariusz Golling.

Sarius pochodzenie

Skąd pochodzi Sarius? Gdzie się urodził? Sarius pochodzi z Częstochowy, gdzie przyszedł na świat. W późniejszych latach swojego życia często zmieniał miejsce zamieszkania i mieszkał w różnych miastach w Polsce. Wygląda na to, że aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Sarius wiek

Ile lat ma Sarius? Kiedy obchodzi urodziny? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się 12 stycznia 1992 roku.

 

 

Sarius waga

Jeśli chodzi o wagę, to, ile waży Sarius, okaże się przy okazji jego debiutanckiej walki w FAME MMA. Wówczas przekonamy się, w jakiej kategorii wagowej zakontraktowany jest pojedynek rapera i czy zmieścił się w limicie wagowym.

Sarius wzrost

Również wzrost Sariusa nie jest do końca znany. Z różnego rodzaju zdjęć czy nagrań rapera można wywnioskować, że mierzy on około 185 centymetrów.

Sarius rap

Sarius rap, czyli coś, dzięki czemu stał się rozpoznawalny. Zadebiutował na scenie w 2013 roku albulem "Blisko leży obraz końca", stając się tym samym członkiem wytwórni Astalf Records. W kolejnych latach publikował nagrania oraz płyty, które stawały się hitami.

Do najpopularniejszych utworów Sariusa należą między innymi „Wiking”, „Dziecko wojny” czy „Nie widać po mnie”.

Sarius FAME MMA

Sarius FAME MMA, czyli... od koncertu do walki. Sarius na galę FAME MMA 11 przygotował wraz ze Smolastym utwór pod tytułem „Nieśmiertelni”, który był głównym utworem gali i oficjalnego trailera wydarzenia. Jak się okazało, Sarius nie tylko wziął udział w tym nagraniu, ale także zawalczy na gali. Jego debiut zaplanowano na galę FAME MMA 13.

Zobacz także - karta walk gali FAME MMA 13

Sarius walka

Sarius walka – jego debiut to miał być wielki hit. Rywalem rapera na FAME MMA 13 miał być bowiem... Don Kasjo. Jak się jednak okazało, do tego pojedynku nie dojdzie, gdyż Kasjusz Życiński postanowił odejść z FAME MMA i zająć się rozwijaniem swojej federacji. Niektórzy kibice dziwili się, że włodarze FAME planowali zestawić Don Kasjo z Sariusem, skazując tym samym rapera na pewną porażkę. Nic jednak bardziej mylnego.

Sarius boks

Sarius ma bowiem za sobą lata boksowania na amatorskim poziomie – podobnie jak Don Kasjo. Sarius trenował kilka lat, jednak bez tak dużych sukcesów na ringach amatorskich, jak miało to miejsce w przypadku Życińskiego. Tym niemniej pojedynek z pewnością nie byłby tak jednostronny, jak mogłoby się wydawać.

Sarius dziewczyna

Czy Sarius ma dziewczynę? Na temat prywatnego życia rapera nie wiadomo zbyt wiele, więc również ten aspekt nie jest do końca jasny.

Sarius Instagram

Sarius na Instagramie udziela się pod nazwą "mariuszsarius". Jego konto obserwuje blisko ćwierć miliona użytkowników tego portalu społecznościowego.

faq]FAQ - Pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się Sarius?

Sarius to Mariusz Golling.

Z czego znany jest Sarius?

Sarius to popularny raper.[/faq]