Patryk "xpatlyk" Woźniak to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Patryk Woźniak?

Kim jest Patryk Woźniak? Kto to Patryk Woźniak? Gdy okazało się, że mężczyzna zawalczy na FAME MMA 15, na pewno wielu fanów walk typu freak fight zadało sobie tego typu pytania. Woźniak, znany w sieci jako xpatlyk, to twórca internetowy, który aktywnie udziela się między innymi na Instagramie czy TikToku.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Patryk Woźniak wiek

Ile lat ma Patryk Woźniak? Jeśli chodzi o wiek, xpatlyk urodził się w 1998 roku.

Patryk Woźniak wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Woźniaka, informacje na ten temat poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA.

Patryk Woźniak waga

Również to, ile waży Woźniak, okaże się przed jego premierową walką w organizacji FAME MMA, do której dojdzie na gali z numerem 15.

 

 

Patryk Woźniak Fame czy Shame?

W 2020 roku Woźniak wziął udział w programie Fame czy Shame?, który był transmitowany na antenie Player.pl. W luksusowej willi wraz z nim znalazł się między innymi Michał Gała, którego kibice również mogą kojarzyć z występów na gali FAME MMA.

Patryk Woźniak FAME MMA

Z kolei w 2022 roku okazało się, że Woźniak weźmie udział w kolejnym FAME - tym razem FAME MMA. Na pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 15 ogłoszono angaż Woźniaka. Jak się okazało, właśnie na tej gali dojdzie do jego debiutu w klatce największej polskiej organizacji typu freak fight.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 15

Patryk Woźniak walka

Walka Woźniaka otworzy kartę walk FAME MMA 15 i będzie co najmniej nietypowa. W duecie z Warjatem Radkiem zawalczy on bowiem z Neffati Brothers. Będzie to więc walka 2 vs 2 - emocje gwarantowane!

Zobacz także - kim jest Warjat Radek?

Patryk Woźniak dziewczyna

Czy Woźniak ma dziewczynę? Sugerując się mediami społecznościowymi mężczyzny, wygląda na to, że xpatlyk jest singlem.

Patryk Woźniak TikTok

Na TikToku Woźniak udziela się jako xpatlyk. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 75 tysięcy użytkowników, a nagrania na jego kanale zgromadziły blisko 700 tysięcy polubień.

Patryk Woźniak Instagram

Również na Instagramie Woźniaka można znaleźć jako xpatlyk. Na tej platformie zgromadził blisko 300 tysięcy obserwujących.