Warjat Radek to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Warjat Radek?

Kim jest Warjat Radek? Kto to Warjat Radek? Gdy okazało się, że mężczyzna zawalczy na gali FAME MMA 15, z pewnością wielu kibiców zadawało sobie tego typu pytania. Warjat Radek jest twórcą internetowym, który udziela się na YouTube, Instagramie czy TikToku.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Na co dzień mieszka w Warszawie.

Warjat Radek imię i nazwisko

Jak nazywa się Warjat Radek? Imię i nazwisko mężczyzny to Radosław Kapias.

Warjat Radek wiek

Ile lat ma Warjat Radek? Jeśli chodzi o wiek, Kapias urodził się w 1991 roku.

Warjat Radek wzrost

Wzrost Kapiasa poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA, do którego dojdzie na gali z numerem 15.

Warjat Radek waga

Również to, ile waży Warjat Radek, okaże się przed galą FAME MMA 15. Konkretniej dzień przed wydarzeniem - na oficjalnej ceremonii ważenia.

Warjat Radek Show

Warjat Radek Show to jego kanał na YouTube. Jak czytamy w opisie, jest to internetowy talk-show, którego prowadzącym i twórcą jest Radosław Kapias.

Kanał Warjat Radek Show na YouTube zgromadził blisko 70 tysięcy subskrypcji.

 

 

Warjat Radek FAME MMA

Jak się okazało pod koniec lipca 2022 roku, Warjat Radek zawalczy w FAME MMA. Zaraz po tym mężczyzna wrzucił na swoje media społecznościowe krótką migawkę z przygotowań do pojedynku, z której dowiedzieliśmy się, że trenuje w warszawskim klubie Akademia Gorilla.

Jego debiut zaplanowano na galę FAME MMA 15, do której dojdzie pod koniec sierpnia.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 15

Warjat Radek walka

Walka Warjata Radka otworzy kartę walk FAME MMA 15. Będzie o tyle nietypowa, że będzie to pojedynek... 2 vs 2. W duecie z Kapiasem zawalczy Patryk "xpatlyk" Woźniak. Ich rywalami będą Neffati Brothers, czyli Jamil i Jamel Neffati.

Warjat Radek TikTok

Warjat Radek na TikToku udziela się jako warjatradek. Jego profil na tym portalu obserwuje ponad 350 tysięcy użytkowników. Nagrania na jego koncie zgromadziły grubo ponad dziewięć milionów polubień.

Warjat Radek Instagram

Również na Instagramie mężczyznę znajdziemy pod nickiem warjatradek. Na tym portalu jego poczynania obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników Instagrama.