Obecny sezon dla Antony'ego i całego Manchesteru United jest bardzo nieudany. Oliwy do ognia dolał przegrany aż 0:4 mecz z Crystal Palace, po którym Antony miał na czacie grupowym przezwać szkoleniowca Czerwonych Diabłów.

Coraz bardziej iskrzy na linii ten Hag - Antony

Crystal Palace już do przerwy za sprawą goli Olise i Matety prowadziło z Manchesterem 2:0. Kilkanaście minut po przerwie wynik podwyższył Mitchell. W 60. minucie meczu ten Hag zdecydował się zmienić Antony'ego i wprowadził za Brazylijczyka Sofyana Amrabata. W 66. minucie wynik meczu na 4:0 ustalił ponownie Olise. Po wczorajszej porażce Manchester United zajmuje dopiero 8. miejsce w tabeli Premier League.

Jak donosi Globosport, Antony na grupowym czacie nazwał ten Haga "łysym jajogłowym", a jeden z piłkarzy Czerwonych Diabłów miał pokazać szkoleniowcowi tę wiadomość. Na razie nie wiadomo, czy plotki o zachowaniu Brazylijczyka są prawdziwe, ale jeśli tak, to najprawdopodobniej Antony nie pojawi się już w tym sezonie na boisku.