Superbet znacząco wyróżnia się na polskim rynku bukmacherskim pod względem ambasadorów i ekspertów. W ich drużynie znajduje się już chociażby Jerzy Dudek, czy Sławomir Peszko, a teraz do tego grona dołącza Mariusz Czerkawski, czyli były reprezentant Polski w hokeju na lodzie.

Mariusz Czerkawski w drużynie Superbet

Mariusz Czerkawski jest jednym z najsłynniejszych polskich hokeistów. Rozegrał on blisko 800 meczów w NHL, strzelając przy tym 223 gole, a także zaliczając 227 asyst. Regularnie występował on także w narodowych barwach - w reprezentacji Polski zaliczył 42 występy.

Współpraca między bukmacherem, a hokeistą zapewne nie jest przypadkowa. W tym roku, pierwszy raz od 22 lat, reprezentacja Polski w hokeju wystąpi na Mistrzostwach Świata. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na 11 maja. Polacy w grupie zmierzą się z USA, Francją, Niemcami, Szwecją, Słowacją, Łotwą oraz Kazachstanem. Należy zakładać, że hokejowa oferta zakładów będzie mocno rozbudowana. Warto zatem założyć konto u bukmachera, używając kod promocyjny Superbet.