Superbet nie zatrzymuje się jeśli chodzi o nawiązywanie kolejnych współprac. Tym razem, bukmacher postanowił związać się ze znanym portalem piłkarskim - 90minut.pl. Strona funkcjonuje już ponad 20 lat, a sprawdzić można na niej wyniki meczów piłkarskich nawet w najniższych ligach w Polsce.

Start współpracy z portalem 90minut.pl

Portal 90minut.pl zna prawie każdy, kto na bieżąco śledzi wyniki piłkarskie w Polsce. Założony został on w 2003 roku przez Pawła Mogielnickiego i Macieja Kusinę, którzy od zawsze fascynują się statystykami piłkarskimi. Pomimo upływu lat, trzeba przyznać, że strona w ciągu dalszym cieszy się dużym zainteresowaniem, co było z pewnością jedną z kluczowych przesłanek, która doprowadziła do nawiązania współpracy.

Zauważyć trzeba również, że Superbet po raz kolejny robi krok w stronę niższych lig w Polsce. Pierwszym takim działaniem, niewątpliwie było wprowadzenie programu SuperRegio, który skupiał się na poszerzaniu oferty w III i IV lidze polskiej. Co ciekawe, bukmacher wprowadził również zakłady live w tych ligach.

Myślę, że większość obecnych kibiców polskiej piłki wychowywała się na sprawdzaniu wyników na 90minut.pl, więc bardzo cieszę się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju tak zasłużonego portalu. 90minut to mistrzostwo w swojej prostocie, nieprzebrana baza danych związanych z naszym futbolem w XXI wieku. Widzimy też duży potencjał dotarcia z topową ofertą na mecze niższych lig do fanów lokalnego futbolu właśnie dzięki naszemu partnerowi. W końcu wszyscy na 90minut.pl sprawdzają wyniki spotkań, więc jest to również idealne źródło wiedzy o możliwościach wspólnej zabawy w obstawianie niższych lig - CEO Superbet, Łukasz Seweryniak