Wielu graczy czeka z niecierpliwością na start nowego bukmachera. Niemiecki operator zakładów sportowych Wett Arena z pewnością przygotuje atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy. Sprawdź jaki jest kod promocyjny Wett Arena na 2024 roku!

Wett Arena kod promocyjny

Na ten moment Wett Arena kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny. Gdy tylko strona bukmachera ponownie wystartuje, będziemy się starać o pozyskanie kodu i dodatkowych bonusów dla naszych czytelników.

Co wiadomo o Wett Arena?

Nowy bukmacher uzyskał licencję na prowadzenie działalności stacjonarnej pod koniec 2022 roku. Do tej pory jednak nie powstał żaden punkt i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości bukmacher zaangażował się w działalność stacjonarną. Raczej cały kapitał zostanie przeznaczony na rozwój serwisu internetowego, a na prowadzenie działalności online Wett Arena uzyskała licencję w 2023 roku.

Właścicielem firmy jest spółka Wett Arena Polska Sp. z o.o. Prezesem zarządu jest Maximilian Adreas Reitzig, który stoi także na czele 1ST Estate Sp. z o.o., czyli firmy zajmującej się nieruchomościami. W zarządzie znajdują się także Elżbieta Mariola Reitzig, Carl Reitzig i Jan Reitzig.

Siedziba

Stefanowo 1, 64-761 Krzyż Wielkopolski

Licencja

Zakłady online i punkty naziemne
Kod promocyjny Wett Arena

Wkrótce dostępny

Bonus powitalny Wett Arena

Wkrótce dostępny
Start bukmachera

2024 rok

Kiedy start Wett Arena?

Szczerze mówiąc ciężko na to pytanie odpowiedzieć. Bukmacher uruchomił stronę internetową pod koniec 2023 roku, po czym jak szybko zaczęła działać, tak szybko została wyłączona. Dużo graczy skarżyło się na błędy, powolne działanie i momentami złe spolszczenie.

Nie ma więc na ten moment oficjalnej informacji, ale liczymy, że Wett Arena wystartuje jeszcze przed turniejem piłkarskim EURO 2024. Tak duża impreza sportowa to idealny moment na promocję swojej marki.

Wett Arena bonus powitalny

Można śmiało przypuszczać, że zainteresowanie bonusem powitalnym Wett Arena wzrośnie niemal natychmiast po ponownym uruchomieniu strony internetowej. Bukmacher, aby odzyskać nadszarpniętą opinię z powodu falstartu, musi zaproponować graczom atrakcyjny pakiet na start. Oto kilka przykładów promocji, jakie mogą pojawić się w Wett Arena.

Freebet

Darmowy zakład o określonej kwocie, którą użytkownik może przeznaczyć na typowanie danych wydarzeń sportowych. To krótka definicja freebetu, czyli promocji cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy.

Wett Arena freebet z dużym prawdopodobieństwem zastosuje w swojej ofercie promocyjnej. Aby rywalizować z konkurencją, musi to być freebet nie mniejszy niż 20 PLN oraz taki, który nie będzie wymagał obrotu wygraną.

Bonus bez depozytu

Raczej firma nie pójdzie w stronę darmowych środków za samą rejestrację. Na tego typu benefity dla graczy mogą pozwolić sobie tylko największe serwisy w Polsce. Jednym z nich jest Fortuna, która od lat z kodem promocyjnym Fortuna gwarantuje darmowe 20 PLN na start bez konieczności obrotu wygraną.

Bonus od depozytu

Klasycznym rozwiązaniem jest bonus od depozytu. Gracz zasila konto bukmacherskie, a serwis podwaja środki, które później wymagają obrotu. Liderem w tego rodzaju bonusach jest marka, której twarzą jest Mariusz Pudzianowski. Z kodem promocyjnym Betfan można zyskać potrojenie depozytu 200% do 300 PLN.

Zakład bez ryzyka

Bardzo możliwe, że Wett Arena zdecyduje się na najpopularniejszy bonus dla graczy, jakim jest zakład bez ryzyka. Niemiecki operator powinien w tej kwestii wzorować się na bukmacherze TOTALbet. Jeden z czołowych operatorów zakładów przygotował dla użytkowników aż trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 333 PLN. Żaden z nich nie wymaga obrotu, co oznacza, że w przypadku porażki środki można od razu wypłacić.

Rejestracja z kodem promocyjnym Wett Arena

Początek naszej przygody z bukmacherem Wett Arena będzie należał do rejestracji konta. Bukmacher przygotuje szybki formularz, a być może także opcję utworzenia konta przez bankowość elektroniczną.

Oto jak może wyglądać cały proces rejestracji konta w Wett Arena:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym Wett Arena
  • Zaznacz zgody marketingowe
  • Wprowadź podstawowe dane
  • Zaakceptuj regulamin
  • Ustal limity na grę
  • Potwierdź rejestrację poprzez link aktywacyjny na mailu

Po tym krótkim procesie prawdopodobnie będziesz mógł obstawiać przez określony czas i z limitem stawek. Dopiero pełna rejestracja odblokuje pozostałe możliwości, w tym możliwość wypłaty środków na konto bankowe.