Bukmacher Superbet w ostatnim czasie mocno zaczął działać w obszarze sportów niszowych. Nie dziwią już nikogo zatem działania bukmachera w darcie. W ten sposób powstało wydarzenie Superbet Poland Darts Masters, które w tym roku odbędzie się w Gliwicach.

Gwiazdy światowego darta w Polsce!

Wydarzenie, którego Superbet jest sponsorem tytularnym, odbędzie się w PreZero Arenie w Gliwicach, w dniach 14-15 czerwca. Turniej na pewno będzie bardzo atrakcyjny dla wszystkich widzów, w szczególności dla fanów tego sportu. Podczas tego eventu, będzie można przyjrzeć się umiejętnościom Krzysztofa Ratajskiego, Michaela van Gerwena, czy Luke'a Humphriesa. Spodziewać można się zatem rozbudowanej oferty zakładów na to wydarzenie, zatem zalecamy założenie konta, z użyciem kodu promocyjnego Superbet.

Zapowiada się rewelacyjna zabawa i rywalizacja na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że do przyjazdu do Polski udało się przekonać Luke’a Littlera, niesamowitego nastolatka, o którym jest w ostatnich miesiącach głośno na całym świecie. Jego rywalizacja z polskimi mistrzami, a także Humphriesem czy van Gerwenem to będzie kolejny krok na drodze do popularyzacji darta w naszym kraju – Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska