Druga konferencja FAME MMA 18 to z pewnością jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń przez fanów freak-fightów. To właśnie na drugiej konferencji FAME MMA 18 czeka nas kontynuacja wielu konfliktów, które z dnia na dzień rosną jak kula śnieżna. Najwięcej dzieje się pomiędzy Daro Lwem a Natanem Marconiem. Panowie pałają do siebie niemal nienawiścią. Do ciekawych potyczek słownych już na pierwszej konfie doszło w zestawieniu Michał Pasternak vs Piotr Szeliga. Kiedy druga konferencja FAME MMA 18? Gdzie oglądać transmisję drugiej konferencji FAME MMA 18?

Kiedy druga konferencja FAME MMA 18

Przed nami druga gala FAME MMA w 2023 roku. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Kamil Łaszczyk pokonał Amadeusza Roślika, a w głośnym konflikcie Boxdel vs Jóźwiak, lepszy okazał się jeden z włodarzy FAME MMA.

Skupiając się jednak na FAME MMA 18 druga konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic (sprawdź: kod promocyjny Betclic) odbędzie się w czwartek 18 maja. Prowadzącym będzie Tomasz "Gimper" Działowy oraz Hubert Mściwujewski.

O której godzinie druga konferencja FAME MMA 18

O której godzinie rozpocznie się FAME MMA 18 druga konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym II konferencja FAME MMA 18 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00 w hotelu Doubletree by Hilton w Łodzi.

Druga konferencja FAME MMA 18 - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio w hotelu Hilton w Łodzi, transmisja online drugiej konferencji FAME MMA 18 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja drugiej konferencji FAME MMA 18 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można będzie ją obejrzeć ponownie.

Kto na drugiej konferencji FAME MMA 18

Pełna karta walk FAME MMA 18 jest już znana. W main evencie zobaczymy ponownie w klatce Amadeusza "Ferrari" Roślika. Tym razem zmierzy się z aż dwoma przeciwnikami. Federacja postanowiła odbiec od reguły, organizując podwójną walkę wieczoru. Namiastkę tego mieliśmy podczas piętnastej edycji. Jacek Murański po starciu z Arkadiuszem Tańculą miał wyjść bez odpoczynku do pojedynki z "Szalonym Reporterem". Jak pamiętamy ostatecznie ojciec zmarłego Mateusza Murańskiego nie mógł wyjść do drugiej walki z powodu kontuzji.

Wracając do "Ferrariego" - czołowy zadymiarz FAME najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Z nich dwóch to "Crusher" najbardziej nie przypadł do gustu Amadeuszowi. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 18 bez wątpienia czekają nas ciekawe wymiany zdań oraz face to face!

W Co Main Evencie na FAME MMA 18 zobaczymy panie. Do klatki po porażce z "Lil Masti" powraca Marta Linkiewicz, która przez długi czas uznawana była za twarz federacji. Czeka ją trudne wyzwanie. Tym razem rywalką będzie była mistrzyni świata w boksie federacji WBO - Ewa Brodnicka. Obie łączy jednak jedno, czyli wspólne przeciwniczki. Zarówno Brodnicka, jak i Linkiewicz wygrywały z "Kamiszką" - dziewczyną Artura Szpilki i przegrywały z Anielą Bogusz.

Pozostali zawodnicy

W typowo sportowym pojedynku o pas wagi średniej zobaczymy Arkadiusza Tańculę oraz Maksymiliana „Wiewiór” Wiewiórkę. Obaj panowie mieli stoczyć walkę na poprzedniej edycji, ale ze względu na kontuzję Tańculi, starcie to zostało przełożone na osiemnastkę. W międzyczasie popularny "Wiewiór" przegrał w formule K-1 z Alanem Kwiecińskim. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy na drugiej konferencji FAME MMA 18 dojdzie między nimi do większej spiny.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 18 maja na drugiej konferencji FAME MMA 18 to:


Kiedy druga konferencja FAME MMA 18?
Druga konferencja FAME MMA 18 odbędzie się 18 maja 2023 roku.
O której godzinie druga konferencja FAME MMA 18?
Początek transmisji drugiej konferencji FAME MMA 18 zaplanowano na godzinę 20:00.
Gdzie druga konferencja FAME MMA 18?
Druga konferencja FAME MMA 18 odbędzie się w łódzkim hotelu Doubletree z sieci Hilton.