MrDzinold to kolejny popularny streamer Twitch.TV, który dołączył do organizacji FAME MMA. Kim jest MrDzinold? Ile lat ma MrDzinold? Jak nazywa się MrDzinold? Czy MrDzinold ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

MrDzinold imię i nazwisko

Jak nazywa się MrDzinold? Jak MrDzinold ma na imię? Imię i nazwisko streamera to Dawid Rzeźnik.

Kim jest MrDzinold?

Kim jest MrDzinold? Kto to MrDzinold? W momencie ogłoszenia przez federację FAME MMA angażu popularnego streamera i twórcy internetowego, z pewnością wiele osób mogło zadać sobie tego typu pytania. MrDzinold jest obecny głównie na platformie Twitch.TV, która znana jest miłośnikom gier komputerowych. Swoją przygodę ze streamingiem rozpoczął w 2020 roku. W ponad dwa lata udało mu się zgromadzić ponad 195 tys. followersów, a jego średnia widzów na transmisjach to około 2000. Na jego Instagramie można także znaleźć informację, że jest on podwykonawcą Amazona.

Zobacz także – typy na FAME MMA

MrDzinold wiek

Ile lat ma MrDzinold? W Internecie ciężko znaleźć informację na ten temat, jednak po jednym z jego wpisów na Instagramie można wywnioskować, że ma 25 lat.

MrDzinold wzrost

Wzrost Dawida „MrDzinold” Rzeźnika poznaliśmy na pierwszej konferencji FAME MMA 16. Dzinold przyznał się, że ma 190 centymetrów wzrostu.

MrDzinold waga

MrDzinold waży 97,7 kilogramów.

MrDzinold Twitch

Popularność MrDzinoland na platformie Twitch.TV mocno wzrosła w 2022 roku. Jest on w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych streamerów. Jego kanał nosi nazwę MrDzinold. Posiada na nim już blisko 200 tysięcy obserwujących. Na Twitchu zabłysnął głównie ze swojego poczucia humoru. Na jego transmisjach pojawiają się przede wszystkim pogawędki z widzami oraz gry takie jak: CS:GO, GTA 5, Fortnite, Fall Guys, FIFA. Największą liczbę widzów przyciągają jego streamy IRL, na których potrafi zgromadzić nawet ponad 5 tys. osób.

MrDzinold FAME MMA

21 września FAME MMA ogłosiło MrDzinolanda jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu dojdzie na gali FAME MMA 16. O debiucie Dawida Rzeźnika w klatce mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatecznie swój pierwszy występ zanotował w Gliwicach 5 listopada 2022 roku.

MrDzinold vs Szymool

Początkowo nie wiadomo było kto będzie pierwszym rywalem MrDzinolda. Jego przeciwnika poznaliśmy jednak na pierwszej konferencji FAME MMA 16. Dzinold zawalczył ze znanym streamerem z Twitcha i YouTuba – Szymoolem. Obaj panowie wytrwali pełen dystans, czyli 3 rundy. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z tego MrDzinold, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

MrDzinold i Bandura

Dawid Rzeźnik i Patryk Bandurski to bardzo dobrzy kumple. Ich wspólne transmisje na platformie Twitch zawsze przyciągają mnóstwo widzów. Nic dziwnego, że federacja FAME MMA zakontraktowała także Bandurę jako zawodnika, który wystąpi w oktagonie na 16. edycji gali.

Zobacz: kim jest Bandura?

MrDzinold YFL

MrDzinold jest jednym z członków ekipy YFL, czyli streamerskiej grupy z Twitcha, do której oprócz niego należy również Young Multi, Merghani, Mork oraz wspomniany wcześniej Bandura.

MrDzinold YouTube

MrDzinold i Bandura założyli niedawno wspólny kanał o nazwie „Bungee”. Filmy tam wrzucane robią bardzo dobre wyświetlenia, a sam content doceniło już ponad 360 tys. subskrybentów. Warto dodać, że nazwa kanału powstałą w związku z połączeniem pseudonimów Patryka „Bandura” Bandurskiego i Dawida „MrDzinold” Rzeźnika.

MrDzinold dziewczyna

Nie za wiele wiadomo o życiu prywatnym Dawida Rzeźnika i na wiele pytań ciężko znaleźć odpowiedź. Wiadomo jednak, że MrDzinold ma dziewczynę i jest to Agata Bajor. Możną ją znaleźć na Instagramie pod nazwą @abayour.

MrDzinold łysina

Wiele osób nieznających MrDzinolda może się zastanawiać, czy dręczy go jakaś choroba ze względu na brak włosów na jego głowie oraz niekiedy nie najlepszą kondycję skóry. Sam MrDzinold pytany o potencjalną chorobę stanowczo neguje i ucina szybko temat.

MrDzinold Instagram

MrDzinold prowadzi również konto na Instagramie. Streamera można tam znaleźć pod nickiem mrdzinold. Jego poczynania i zamiłowanie do motoryzacji i koszykówki na tym portalu obserwuje ponad 180 tys. użytkowników.

Zwiń
Jak nazywa się MrDzinold? Imię i nazwisko MrDzinolda to Dawid Rzeźnik. Z czego znany jest MrDzinold? MrDzinold głównie znany jest ze streamów na platformie Twitch.TV oraz prowadzenia konta na Instagramie.