Ostatnia gala High League 5 w tym roku zagości w hali Atlas Arena w Łodzi w sobotę 10 grudnia. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk High League 5 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie Mateusza „Muran” Murańskiego z Pawłem „Scarface” Bombą. Do klatki po raz drugi wejdą dwaj streamerzy, Jakub „Holak” Krawczyk i Maciej „Zony” Zoniuk. W Co-main evencie zobaczymy Natalię „Natsu” Karczmarczyk i Agatę „Fagata” Fąk. Main event to starcie popularnego rapera Alberto Simao z Pawłem „Tybori” Tyburskim. O której godzinie zaczyna się gala High League 5? Kiedy początek High League 5?

High League 5 godzina

Studio High League 5 rozpocznie się o godzinie 19:00. Standardowo w studiu pojawi się prowadzący oraz goście. Na ostatniej gali studio prowadził Łukasz „Yoczook” Walaszek. Początek darmowej transmisji High League 5 z pierwszej walki Kamil „Hassi” Hassan vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski, ustalony jest natomiast na godz. 20:30.

High League 5 o której pierwsza walka

Po ceremonii rozpoczęcia gali High League 5 przewidzianej na godzinę 20:30 czeka nas pierwszy pojedynek, który obstawimy tylko w Fortunie (zobacz: kod promocyjny Fortuna). Do oktagonu jako pierwsi wejdą Kamil „Hassi” Hassan i Wojciech „Rekordzista” Sobierajski. Przed galą pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi. Hassan wraca do oktagonu po dwuletniej przerwie. Ostatni raz walczył na FAME MMA 7, przegrywając wówczas z Maksymilianem „Wiewiór” Wiewiórką. Sobierajski w przeszłości trenował boks, a walka z Kamilem będzie jego debiutem w formule MMA.

Następnie czeka nas starcie twórcy trendu tanecznego na Tik Toku, Sequento oraz trenera personalnego i influencera, Andrzeja Gazdy. Na konferencjach pomiędzy zawodnikami było dużo złej krwi. W trakcie face to face ochrona miała ręce pełne roboty, aby rozdzielać obu awanturników. Ta walka prawdopodobnie o godzinie 21:00.

Po walce Sequento vs Gazda będziemy świadkami drugiej z trzech sportowych walk, którą można obstawiać na fortuna high league. O której walka Dawida „Crazy” Załęckiego z Vaso „Psycho” Bakoceviciem? Wszystko zależy od tego, ile potrwają poprzednie starcia, ale należy nastawiać się na godzinę 21:30.

W main evencie Paweł „Tybori” Tyburski będzie się starać zdominować Alberto Simao. Dla rapera to drugie starcie na High League. Wcześniej mierzył się z Marcinem Dubielem, wygrywając na punkty.  Tyburski to doświadczony freak-fighter z bilansem 3 zwycięstw i 1 porażką. Ostatni raz bił się z Adamem Soroko w formule K-1, pokonując go przez TKO w pierwszej rundzie. Główna walka wieczoru przewidziana jest na godz. 23:30 – 24:00.

Sprawdź: High League 5 PPV

RELACJE WALK HIGH LEAGUE 5

Wynik walki: Alberto Simao vs Paweł "Tybori" Tyburski
Wynik walki: Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Agata "Fagata" Fąk
Wynik walki: Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
Wynik walki: Damian Janikowski vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
Wynik walki: Maja Staśko vs Masza Graczykowska
Wynik walki: Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Maciej "Zony" Zoniuk
Wynik walki: Dawid "Diables" Porwisiak vs Paweł "Leh" Lehmann
Wynik walki: Vaso "Psychopath" Bakocevic vs Dawid "Crazy" Załęcki
Wynik walki: Przemysław "Sequento" Skulski vs Andrzej "Andrew" Gazda
Wynik walki: Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs Kamil "Hassi" Hassan