Ostatnia gala High League 5 w tym roku zagości w hali Atlas Arena w Łodzi w sobotę 10 grudnia. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk High League 5 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie Mateusza "Muran" Murańskiego z Pawłem "Scarface" Bombą. Do klatki po raz drugi wejdą dwaj streamerzy, Jakub "Holak" Krawczyk i Maciej "Zony" Zoniuk. W Co-main evencie zobaczymy Natalię "Natsu" Karczmarczyk i Agatę "Fagata" Fąk. Main event to starcie popularnego rapera Alberto Simao z Pawłem "Tybori" Tyburskim. O której godzinie zaczyna się gala High League 5? Kiedy początek High League 5?

High League 5 godzina

Studio High League 5 rozpocznie się o godzinie 19:00. Standardowo w studiu pojawi się prowadzący oraz goście. Na ostatniej gali studio prowadził Łukasz "Yoczook" Walaszek. Początek darmowej transmisji High League 5 z pierwszej walki Kamil "Hassi" Hassan vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski, ustalony jest natomiast na godz. 20:30.

High League 5 o której pierwsza walka

Po ceremonii rozpoczęcia gali High League 5 przewidzianej na godzinę 20:30 czeka nas pierwszy pojedynek, który obstawimy tylko w Fortunie (zobacz: kod promocyjny Fortuna). Do oktagonu jako pierwsi wejdą Kamil "Hassi" Hassan i Wojciech "Rekordzista" Sobierajski. Przed galą pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi. Hassan wraca do oktagonu po dwuletniej przerwie. Ostatni raz walczył na FAME MMA 7, przegrywając wówczas z Maksymilianem "Wiewiór" Wiewiórką. Sobierajski w przeszłości trenował boks, a walka z Kamilem będzie jego debiutem w formule MMA.

Następnie czeka nas starcie twórcy trendu tanecznego na Tik Toku, Sequento oraz trenera personalnego i influencera, Andrzeja Gazdy. Na konferencjach pomiędzy zawodnikami było dużo złej krwi. W trakcie face to face ochrona miała ręce pełne roboty, aby rozdzielać obu awanturników. Ta walka prawdopodobnie o godzinie 21:00.

Po walce Sequento vs Gazda będziemy świadkami drugiej z trzech sportowych walk. O której walka Dawida "Crazy" Załęckiego z Vaso "Psycho" Bakoceviciem? Wszystko zależy od tego, ile potrwają poprzednie starcia, ale należy nastawiać się na godzinę 21:30.

W main evencie Paweł "Tybori" Tyburski będzie się starać zdominować Alberto Simao. Dla rapera to drugie starcie na High League. Wcześniej mierzył się z Marcinem Dubielem, wygrywając na punkty.  Tyburski to doświadczony freak-fighter z bilansem 3 zwycięstw i 1 porażką. Ostatni raz bił się z Adamem Soroko w formule K-1, pokonując go przez TKO w pierwszej rundzie. Główna walka wieczoru przewidziana jest na godz. 23:30 - 24:00.

Sprawdź: High League 5 PPV